Pristatymas per 3 d.d. Pagalba: +37061111178, pagalba@imdeco.lt Atsiliepimai: info@imdeco.lt.

CV

 

 

PARDAVĖJA (-S) - DEKORATORĖ (-IUS)

DARBO VIETA: 

  • "Imdeco" Vilniuje, PLC "Panorama"
  • "Imdeco" Vilniuje, PC "Europa"

 Jau daugiau nei  15 metų „Imdeco“ vykdome  misiją – dalinamės  interjero dekoravimo idėjomis, naujienomis, elegantiška dovanų pakavimo kultūra  ir dėmesiu detalėms.

Mums įprasta rūpintis kolegomis, kartu kurti savo darbo aplinką,  drauge siekti svarbiausio bendro tikslo: įkvėpti mūsų nuolatinius ir naujus pirkėjus dekoruoti namus, dovanoti iš širdies, pakuoti ypatingai, parodyti tai kas nauja, papaskoti įdomiausias mūsų patirtas daiktų ir jų pritaikymo istorijas.

APIE PARDAVĖJO - DEKORATORIAUS DARBĄ. Šis darbas - tai ir pardavimai, ir klientų konsultavimas, ir malonumas nuolat atnaujinti ekspozicijas parduotuvėje, rūpintis jų patrauklumu pagal apibrėžtas temas, užtikrinti, kad informacija apie prekes ir produktą būtų nuolat matoma ir aiški pirkėjams. Šiai pozicijai ieškome žmogaus, kuris turėtų gebėjimą derinti spalvas, faktūras, medžiagas, formas ir turėtų išugdytą (arba prigimtinį) estetikos pajautimą ir, svarbu, pardavėjo būdą (kai esi stipriai orientuotas į asmeninį rezultatą).

DARBO LAIKO APIMTIS: iki 150 darbo valandų per mėnesį (vakarai ir savaitgaliai taip pat aptenka į darbo grafiką). 

DARBO UŽMOKESTIS: fiksuotos dalies (sutartinės) ir premijavimo už asmeninius bei komandinius darbo rezultatus darbo užmokesčio sistema. 

MES SUTEIKIAME: nuolatinius mokymus darbo vietoje apie tai, kas yra geri pardavimai,  kaip pažinti klientą, kaip išmanyti produktą, jį tinkamai pateikti, dekoruoti, kaip dovanoti dovanas ir jas pateikti geriausiai, kaip dirbti komandoje ir organizuoti darbą.

Esame įmonė, atvira naujovėms, orientuota į darbuotojo ugdymą, įsitraukimą ir abipusę darbo kokybę. 

TIIMĖS< KAD JŪSŲ:  anglų kalba  - žodžiu (B1); rusų kalba žodžiu (B1) būtų privalumas, sklandi ir taisyklinga lietuvių kalba - raštu ir žodžiu; Microsoft Office  - raštingumas; aiški darbo pasirinkimo motyvacija, interjero dekoravimo pomėgis ir gebėjimai bei pardavėjo būdas.

Darbuotojų atranka vykdoma trimis etapais. 

KONTAKTAI:  info@imdeco.lt  

Labai prašome - parašykite mums tikrą, nuoširdų motyvacinį laišką, kuriame įvardintumėte: savo lūkestį darbui bei stiprybes ir kompetencijas, kuriomis ketinate dalintis, bei siekti bendrų tiklsų.

 MŪSŲ LŪKESČIAI: laukiame nuovokių, atvirų žinioms ir permainoms, siekiančių tapti pardavėju-ekspertu kolegų, kurie darbo ieško ilgesniam nei vienerių metų laikotarpiui.

 

Prieš siųsdami CV, labai gerai pagalvokite, ar tikrai esate pasiruošę mokytis ir dalintis žiniomis, jas pritaikyti ir  būti geriausiu būtent šiame darbe!