Pristatymas per 3 d.d. Pagalba: +37061111178, pagalba@imdeco.lt Atsiliepimai: info@imdeco.lt.

DUK

 

REGISTRACIJA

Norėdami pirkti prekes, dovanų kuponą ar susidaryti dovanų sąrašą, pirmiausiai turite užpildyti registracijos formą. Kai prisiregistruosite, galėsite valdyti ir matyti Jūsų: pirkimų istoriją, dovanų sąrašą, išsaugotus pirkinių krepšelius, lojalumo kortelės statusą.

PREKIŲ PASIRINKIMAS

Prekes išsirinkite mūsų prekių kataloge arba naudodamiesi paieška pagal žodį/žodžio pradžią/kodą. Prekę galite dėti į prekių krepšelį arba įtraukti į dovanų sąrašą. Norėdami pirkti pasirinktą prekę, pirmiausiai įsidėkite ją į pirkinių krepšelį. Surinkę prekių krepšelį ir nusprendę pirkti, spauskite mygtuką "pirkti". Tuomet užsiregistruokite arba prisijunkite prie vartotojo profilio, jei to dar nepadarėte ar perkate pirmą kartą. Jei pirkimą norite atidėti kitam kartui, išsaugokite savo pirkinių krepšelį, kurį galėsite koreguoti, ištrinti arba papildyti net ir kitą dieną.

 

ŽEMIAU APRAŠYTOS SĄLYGOS GALIOJA PREKIŲ, ESANČIŲ SANDĖLYJE PRISTATYMUI. JEIGU ATSITIKO TAIP, KAD UŽSAKYTOS IR APMOKĖTOS PREKĖS ŠIUO METU PRISTATYTI NEGALIME, GRĄŽINSIME JUMS PERMOKĄ IR INFORMUOSIME JUS APIE TAI.

 

ATSISKAITYMO BŪDAI

Bankų interneto bankininkystės sistemomis (tai labai paprasta ir 100% saugu):

• AB Swedbank
• AB SEB bankas
• Danske bank A/S
• AB DNB bankas
• Nordea Bank Lietuva

PREKIŲ SIUNTIMO TERITORIJA

Prekės siunčiamos į visus Lietuvos miestus. Siuntimo kaina automatiškai sugeneruojama Jūsų pirkinio krepšelio apatinėje eilutėje.

Siuntimas į EU šalis - siunčiame pagal atskirą susitarimą pagal tos dienos Lietuvos pašto tarptautinių siuntų įkainius. Klauskite dėl galimybių info@imdeco.lt.

SIUNTIMO KAINA

Automatiškai sugeneruojama pirkinių krepšelio paskutinėje eilutėje. Nurodytos siuntinių siuntimo kainos Lietuvos teritorijoje.

Iki 1 kg - 2.9 EUR
Nuo 1 iki 5 kg - 2.9 EUR
Nuo 5 iki 10 kg - 4.34 EUR
Nuo 10 iki 20 kg - 5.79 EUR
Nuo 20 iki 30 kg - 8.69 EUR

Dovanų kupono siuntimas - 1.45 EUR

PRISTATYMAS

Terminai. Užsakymas pradedamas vykdyti iškart, kai pavedimas įvykdomas ir pinigai patenka į mūsų sąskaitą. Užsakytos ir apmokėtos prekės pristatomos Lietuvos pašto kurjerių per 2-4 darbo dienas nuo pavedimo įvykdymo dienos. Jeigu pristatymas užtrunka ilgiau, informuosime jus atskiru laišku. Jei turite klausimų dėl pristatymo rašykite: pagalba@imdeco.lt arba klauskite.

Informavimas apie Jūsų užsakymo vykdymą. Jums atsiųsime žinutę elektroniniu paštu, kad Jūsų užsakymas yra gautas ir vykdomas, kai siunta bus perduota kurjeriui.

Pristatymo laikas: nurodytu adresu užsakymai Lietuvoje pristatomi 8.00 - 17.00 val. tik darbo dienomis. Jeigu pristatymo laiku Jūs pats(-i) negalėsite priimti siuntinio, būtinai pasirūpinkite, kad kas nors vietoj Jūsų tai galėtų padaryti.

DĖMESIO: nurodykite tikslų pristatymo adresą; nurodykite vartų ar durų kodą, jei naudojamas domofonas; kabineto numerį, jei pristatoma į darbovietę. 

 

PREKIŲ GRĄŽINIMAS

PREKĖS GRĄŽINTINOS:

- Jeigu kurjeris pristatė prekę pažeistoje pakuotėje, ar siuntimo metu sugadintą prekę. Per 8 val. nuo sugadintos ar pažeistos prekės įteikimo informuokite apie tai pagalba@imdeco.lt ir būtinai pridėkite pažeistos pakuotės bei prekių nuotraukas.

- Per 14d. galite grąžinti prekę, jei ji yra nenaudota, nepažeista jos prekinė išvaizda ir pakuotė, jei prekė turi gamybinius kokybės trūkumus, kurie išaiškėjo išpakavus prekę.

 

KAIP GRĄŽINTI PREKĘ

1. Jūsų pirkiniai išvardinti prekių pirkimo PVM sąskaitoje faktūroje, kuri pridėta prie prekių.

2. Saugiai supakuokite prekę ir pridėkite:

  a. Prekės pirkimo dokumentą.

  b. Užpildytą prašymą priimti prekės grąžinimą (atsisiųsti formą), nurodydami tikslią prekės grąžinimo priežastį.

  c. Priklijuokite siuntos lipduką, kurį mes atsiųsime Jums elektroniniu paštu. Kad galėtumėme tai padaryti, rašykite pagalba@imdeco.lt nurodydami: vardą, pavardę, telefono numerį ir adresą, kuriuo LP Express kurjeris turėtų atvykti pasiimti siuntą.

  d. Prekių grąžinimo siuntimą apmoka "Imdeco".

  e. Pinigai už grąžintą prekę bus pervesti/grąžinti į Jūsų sąskaitą per 3 d.d. nuo prekės grąžinimo gavimo dienos.

  f. Prekes taip pat galite grąžinti ir parduotuvėse IMDECO: PC "Panorama", PC "Europa" Vilniuje, PC "Kauno Akropolis" , PLC "Mega" Kaune.

Turėkite: norimą grąžinti prekę, pirkimą patvirtinantį dokumentą, užpildytą grąžinimo formą (ją galima užpildyti ir parduotuvėje). Pinigai už grąžintą prekę bus pervesti/grąžinti į jūsų sąskaitą per 3 d.d.nuo prekės grąžinimo dienos.

DĖMESIO: grąžinamos kokybiškos prekės turi būti originaliame įpakavime, nenaudotos, nepažeista prekinė išvaizda, atitikti grąžintinų prekių sąrašą ir taisykles.

 

PRIVATUMAS

IMDECO PRIVATUMO POLITIKA (UAB "Interjro mados").