Pristatymas per 3 d.d. Pagalba: +37061111178, pagalba@imdeco.lt Atsiliepimai: info@imdeco.lt.

lojalumas

                                

APIE TAI, KAIP LOJALUMAS SUSIJĘS SU NUOLAIDA

                                                  NUOLAIDOS - MŪSŲ PADĖKA UŽ JŪSŲ LOJALUMĄ                                                  

• LOJALUMO KORTELĖ. Imdeco Ypatingo Pirkėjo kortelė gali būti suteikiama kiekvienam pirkėjui, kuris norėtų tapti nuolatiniu pirkėju ir kaupti pirkinių nuolaidą, o mainais sutinka gauti Imdeco informaciją savo pateiktais kontaktais.  Maloniai prašome pasiteirauti info@imdeco.lt., jei būtų aktualu. Fizinė kortelė nėra įteikiama.

• GALIOJIMAS.  Kortelė galioja atsiskaitant už pirkinius ir e-parduotuvėje, ir parduotuvėse Vilniuje, Kaune. 

• INFORMACIJA. Visą jūsų pirkimų istoriją www.imdeco.lt ir sukauptos nuolaidos dydį matysite prisiregistravę mūsų puslapyje. Paspaudę nuorodą "vartotojo puslapis",  turėsite užregistruoti turimą ar naujai gautą kortelės kodą, gauti patvirtinimą. Paskambinę į bet kurią iš mūsų parduotuvių, padiktavę kortelės numerį, visada sužinosite esamą nuolaidos dydį. 

KAUPK NUOLAIDĄ. Mūsų nuolaidų kortelė yra kaupiamoji, būtinai suveskite jos kodą atsiskaitydami už pirkinius www.imdeco.lt  -  tik tuomet mes turėsime galimybę juos sumuoti, o tuo pačiu ir auginti jūsų nuolaidos vertę. Pirkdami prduotuvėse, visada pateikite kasoje prieš pat apsipirkimą, tik tuomet galėsime pritaikyti nuolaidą, kaupti taškus.

• • Pirkimai internetu sumuojami su pirkimais paduotuvėse. Nuolaidos nesumuojamos. Nesumuojami ir įmonių didmeniniai pirkimai. Jiems taikoma vienkartinė nuolaida pagal tarpusavio suderintas pirkimo sąlygas ir pirkinių sumą (žr. kontaktai).

• • Lojalumo kortelės yra asmeninės, todėl nuolaida galios tik tuomet, kai kortelės savininko duomenys /kodas atitiks užsiregistravusio asmens duomenis. Jei kortele naudojasi asmuo, kuriam ji nepriklauso, pasiliekame teisę kortelę anuliuoti. Pametę, praneškite info@imdeco.lt

PRIVALUMAI. Papildomi privalumai turintiems kortelę: 

  • Jūsų gimtadienio mėnesį suteikiama 20% nuolaida vienam apsipirkimui.
  • Jus pirmus informuosime apie rengiamas akcijas ir nuolaidas rengiamas drauge su prekybos centrais, kuriuose yra mūsų parduotuvės bei e-parduotuvės geriausius pasiūlymus.
 

NUOLAIDŲ VERTĖ. Kaupiamosios kortelės nuolaidos vertė priklauso nuo sukauptų pirkinių sumos

 

1% - 150EUR

2% - 200EUR

3 % - 250EUR

4% - 350EUR

5% - 450EUR

6% - 650EUR

7% -1000EUR

8% - 1500EUR

9% - 2000EUR

10% - 2500EUR

11% - 3500EUR

12% – 4000EUR

13% – 4500EUR

14% – 5000EUR

15% – 5500EUR

20% – 8000EUR