Pristatymas per 3 d.d. Pagalba: +37061111178, pagalba@imdeco.lt Atsiliepimai: info@imdeco.lt.

lojalumas

                                

LOJALUMO PROGRAMA

                                                  NUOLAIDOS - MŪSŲ PADĖKA UŽ JŪSŲ LOJALUMĄ                                                  

• LOJALUMO KORTELĖ. Imdeco Ypatingo Pirkėjo kortelė gali būti suteikiama kiekvienam pirkėjui, kuris norėtų tapti nuolatiniu pirkėju ir kaupti pirkinių nuolaidą, o mainais sutinka gauti Imdeco informaciją savo pateiktais kontaktais.  Maloniai prašome pasiteirauti info@imdeco.lt., jei būtų aktualu. Fizinė kortelė nėra įteikiama.

IMDECO PRIVATUMO POLITIKA

• GALIOJIMAS.  Kortelė galioja atsiskaitant už pirkinius ir e-parduotuvėje, ir parduotuvėse Vilniuje, Kaune. 

• INFORMACIJA. Visą jūsų pirkimų istoriją www.imdeco.lt ir sukauptos nuolaidos dydį matysite prisiregistravę mūsų puslapyje. Paspaudę nuorodą "vartotojo puslapis",  turėsite užregistruoti turimą ar naujai gautą kortelės kodą, gauti patvirtinimą. Esamą (sukauptą) nuolaidos dydį galite sužinoti parašę užklausą pagalba@imdeco.lt. 

KAUPK NUOLAIDĄ. Mūsų nuolaidų kortelė yra kaupiamoji, būtinai suveskite jos kodą atsiskaitydami už pirkinius www.imdeco.lt  -  tik tuomet mes turėsime galimybę juos sumuoti, o tuo pačiu ir auginti jūsų nuolaidos vertę. Pirkdami prduotuvėse, visada pateikite kasoje prieš pat apsipirkimą, tik tuomet galėsime pritaikyti nuolaidą, kaupti taškus.

• • Pirkimai internetu sumuojami su pirkimais paduotuvėse. Nuolaidos nesumuojamos. Nesumuojami ir įmonių didmeniniai pirkimai. Jiems taikoma vienkartinė nuolaida pagal tarpusavio suderintas pirkimo sąlygas ir pirkinių sumą (žr. kontaktai).

• • Lojalumo kortelės yra asmeninės, todėl nuolaida galios tik tuomet, kai kortelės savininko duomenys /kodas atitiks užsiregistravusio asmens duomenis. Jei kortele naudojasi asmuo, kuriam ji nepriklauso, pasiliekame teisę kortelę anuliuoti. Pametę, praneškite info@imdeco.lt

PRIVALUMAI. Papildomi privalumai turintiems kortelę: 

  • Jūsų gimtadienio mėnesį suteikiama 20% nuolaida galios visą gimtadienio mėnesį.
  • Jus pirmus informuosime apie rengiamas akcijas ir nuolaidas rengiamas drauge su prekybos centrais, kuriuose yra mūsų parduotuvės bei e-parduotuvės geriausius pasiūlymus.
 

NUOLAIDŲ VERTĖ. Kaupiamosios kortelės nuolaidos vertė priklauso nuo sukauptų pirkinių sumos

 

1% - 150EUR

2% - 200EUR

3 % - 250EUR

4% - 350EUR

5% - 450EUR

6% - 650EUR

7% -1000EUR

8% - 1500EUR

9% - 2000EUR

10% - 2500EUR

11% - 3500EUR

12% – 4000EUR

13% – 4500EUR

14% – 5000EUR

15% – 5500EUR

20% – 8000EUR