Filtruoti pagal

Paskirtis

Paskirtis

Gamintojas

Gamintojas

Kolekcija

Kolekcija

TAURĖS

Taurės, įvairios stiklinės, krištolinės taurės internetu | Imdeco

Domina kokybiškos vyno, šampano ar viskio taurės internetu? Tie, kurie bent kartą domėjosi specifine mėgstamo gėrimo taure, žino – geriausiai skonį, aromatą bei kitas natas atskleidžia specializuoti indai. „Imdeco“ kataloge rasite didelį pasirinkimą. Dalinamės keliomis įžvalgomis, kurios leis geriau pažinti mūsų siūlomą asortimentą ir pasirinkti tinkamiausią pirkinį internetu.

Aktyvūs filtrai

Atraskite „Imdeco“ krištolo bei stiklo taures internetu

Atrinkdami produktus į taurių katalogą, pirmenybę teikiame srityje pripažintiems gamintojams, kurie išmano specializuotų indų subtilybes. Svarbiausi kriterijai – unikalus dizainas, kokybė ir funkcionalumas. Visai nesvarbu, tai stiklo ar prabangaus krištolo taurės, visos jos atskleidžia tam tikro gėrimo privalumus.

Kalbant apie gėrimus, mūsų internetiniame kataloge galite patys susidaryti taurių rinkinius:

 • šampanui;
 • alui;
 • sidrui;
 • vynui;
 • aperityvui;
 • stipriesiems gėrimams (viskis, brendis, konjakas ir kt.);
 • kokteiliams.

Tinkamai pasirinkta šampano, vyno ar viskio taurė – nepakeičiama valgomojo puošmena. Beje, prabangus pripažintų gamintojų taurių komplektas yra viena originalių įkurtuvių dovanų idėjų.

Čia rasite tiek raudono vyno taures, tiek taureles aperityvui ar elegantišką rinkinį šampanui. Vis dėlto, apgalvotas naujų akcentų pasirinkimas priklauso nuo kelių dalykų. Toliau – šiek tiek plačiau apie individualiai tinkamiausio rinkinio atrankos kriterijus.

Šampano, vyno ar viskio taurės – kas svarbu renkantis?

Norint užsisakyti gaminį internetu, svarbu įvertinti kelis aspektus. „Imdeco“ komanda paruošė trumpą, 3 žingsnių gidą, kuris leis virtualiame kataloge atrasti geriausiai lūkesčius išpildantį variantą. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį?

1. Gėrimo rūšis

Pradėkite nuo klausimo, kokiam gėrimui dairotės taurių. Kodėl tai svarbu? Tam tikro dydžio, dizaino ir stiklo taure atskleisite skirtingas specifinių gėrimų savybes. Dalinamės kone populiariausiomis taurėmis ir šių pasirinkimu pagal specifinį gėrimą.

 1. Šampanas arba putojantis vynas. Stiklo arba krištolinės šampano taurės skirstomos į 3 populiariausias kategorijas – siaurėjančios tulpės, pailgos fleitos ir žemus, plokščios formos gaminus. Vieno geriausio varianto nėra, tačiau itin prabangiems, išlaikytiems gėrimams siūloma rinktis tulpės bei fleitos dizaino taures.
 2. Stiprieji gėrimai (viskis, brendis, konjakas). Ilgais vakarais besimėgaujantiems brendžio, konjako ar viskio taure reikėtų atkreipti dėmesį į naujojo pirkinio formas. Nepriklausomai nuo kojelės aukščio arba dydžio, idealu, jei taurė išgaubta, siaurėjanti į viršų. Taip atsiskleidžia sodraus gėrimo aromatas, o kartu ir skonis. Žinoma, dydis yra svarbus, bet galite būti ramūs, kad specializuoti „Imdeco“ indai bus maksimaliai apgalvoti.
 3. Įvairūs sausi ir desertiniai vynai. Galima skirti 2 pagrindines vyno taurių kategorijas: sprendimai raudoniems ir baltiems vynams. Raudono vyno taures rinkitės labiau išgaubtas, didesnes. O baltam vynui – mažiau išgaubtus, kiek mažesnius variantus. „Imdeco“ kataloge prie kiekvienos prekės nurodyta specifinė rūšis.
  Norintiems maksimaliai atskleisti net subtiliausias prabangių vynų natas, siūlome pasižvalgyti po mūsų dekanterių katalogą.
  Dairotės sprendimų desertinių vynų serviravimui ar degustacijoms? Puikiai tiks prabangios, mažesnės krištolinės vyno taurės. Taip pat mūsų asortimente rasite likeriams ar aperityvui pritaikytus gaminius. Šie atskleis ir saldžių desertinių vynų natas.
 4. Kokteiliai. Dairantis kokteilių serviravimo indų, svarbu įvertinti kuriamus derinius. Tiksliau – vienam kokteiliui reikalingą tūrį. Kokteilių gamyboje dažniausiai naudojami ledukai, tad geriau dairytis storesnio stiklo variantų. Beje, mūsų storo stiklo taurės pamėgtos ir sidro bei alaus žinovų.
 5. Taigi, prieš pradėdami paieškas, apgalvokite, kokiam gėrimui ar šio rūšiai bus skirtas taurių rinkinys. Jei tai vynas, naudinga įsigyti atskiras talpas raudoniesiems ir baltiesiems vynams. Šis kriterijus bene svarbiausias iš visų.

2. Dizainas

Žinoma, akį pirmiausia patraukia ne specifinės paskirties, bet širdžiai artimo dizaino darbai. Juk taurė gali papuošti namus, perteikti pasaulėžiūrą, prisidėti prie kuriamos nuotaikos. Ji tapo lygiaverte puošmena, kaip ir kitos funkcionalios interjero detalės.

Vis dėlto, pirkinio dizainas turėtų atspindėti tiek kuriamą atmosferą ir namų stilistiką, tiek specifines rekomendacijas. Taigi, vertindami naujos prekės pateikimą, atsižvelkite į 2 dalykus:

 

 1. Interjero stilių ir kuriamą atmosferą;
 2. Aukščiau minėtąsias specialistų rekomendacijas.

Puikus pavyzdys – indų dydis bei formos. Tikslingai pasirenkami matmenys arba linkiai svarbūs ne tik dėl išvaizdos, bet ir atskleidžiamų sodraus gėrimo savybių. Štai plačios, didelės vyno taurės atskleis raudonųjų vynų natas, o mažesnę, subtiliau išgaubtą „Imdeco“ taurę reikėtų rinktis baltiesiems vynams.

Norintiems maksimaliai patogaus varianto, ekspertai rekomenduoja atkreipti dėmesį ir į vadinamąjį kotelį. Įprasta, kad besimėgaujant konjako, brendžio ar viskio taure, ši laikoma už trumpo kotelio, o kartais net pačio indo. O štai krištolo kūriniai šampanui turi ilgus, grakščius kotelius – jie suteikia prabangos įspūdį ir yra patogūs laikyti.

3. Kiekis

Galiausiai, iš karto nuspręskite, kiek vienetų jums reikės. Standartinis taurių rinkinys – 6 arba 8 vienetai. Mėgstate rengti draugų vakarienes ar visos šeimos savaitgalio pietus? Apsvarstykite realų jums reikalingą skaičių. Mūsų kataloge galite užsisakyti būtent tiek, kiek jums reikia.

Gėrimo rūšis, gaminio dizainas ir optimalus kiekis – tiek apžvelgti pakaks, kad džiaugtumėtės ilgaamžiu, jūsų namų viziją atspindinčiu daiktu. Beje, kai dairotės naujo valgomojo akcento internetu, daug reiškia pats gamintojas. Būtent todėl „Imdeco“ interneto svetainėje yra tik specifinėje srityje pripažintų interjero detalių kūrėjų darbai.

Stiklo ir krištolo taurės – atkeipkite dėmesį į priežiūrą

Užsisakant vyno, šampano ar viskio taures internetu, būtina pasidomėti šių priežiūra. Kadangi mūsų kataloge dominuoja stiklo arba krištolo gaminiai, atrinkome kelis esminius priežiūros punktus. Žinoma, kiekvienas gamintojas prekės informaciniame lankstinuke nurodo specifinius reikalavimus. 

Vis dėlto, yra keli bendriniai stiklo bei krištolo kūrinių priežiūros niuansai:

 • kiekvieną krištolo arba plono stiklo indą, jei nenurodyta kitaip, plaukite rankomis, šiltame, muiluotame vandenyje;
 • venkite per karšto vandens ar staigių temperatūros šuolių, mat taurė gali skilti;
 • nenaudokite šiurkščios kempinės – ji gali subraižyti paviršių;
 • stiklines taures viskiui, konjakui, vynui ar šampanui iš karto nusausinkite, taip neliks vandens lašų žymių;
 • reguliariai nupoliruokite taures tam skirta šluoste arba rankšluosčiu.

Prižiūrint teisingai, stiklinės ar krištolinės šampano taurės, stipriųjų gėrimų bei vynų indai džiugins dešimtmečius. Be to, išlaikys nepakitusią išvaizdą. Tokie esminiai patarimai – panašu, kad esate pasiruošę ramiai pereiti prie svajonių taurių paieškos.

Mūsų virtualiame asortimente patogiai rinkitės ir užsisakykite taures internetu. Turite su preke arba jos pristatymu susijusių klausimų? Būtinai susisiekite ir atsakysime į jums rūpimus klausimus, o prireikus – patarsime, padėsime pasirinkti.