SERVETĖLĖS IR JŲ PRIEDAI

Stalo servetėlės: popierinės servetėlės ir jų priedai | Imdeco

Ieškote unikalių servetėlių ir kitų aksesuarų kasdienai ar šventiniam stalui? „Imdeco“ kataloge rasite įvairiausias servetėles ir jų priedus: nuo neeilinių nosinaičių iki stilingų servetėlių laikiklių. Puošnios ir kokybiškos stalo servetėlės užtikrins maksimalų patogumą bei pilnai išpildytą stilistiką kasdien ar svarbios šventės metu. Tad toliau apžvelkime virtualiame kataloge randamus servetėlių tipus ir kitus dekoro elementus.

Aktyvūs filtrai

Unikalios stalo servetėlės – kitokiai kasdienai ir progoms

 

Ši detalė yra neatskiriama vaišių stalo dekoravimo dalis. „Imdeco“ asortimente esantys gaminiai skiriasi spalvomis, raštais ir formomis. Vienos iš nosinaičių stalui gali suteikti elegancijos ir oficialumo, o kitos – spalvingumo ir žaismingumo. Taigi, „Imdeco“ katalogą sudaro:

 • medžiagą imituojančios popierinės servetėlės;
 • gėlių raštų nosinaitės;
 • įvairių geometrinių formų nosinaitės;
 • žaismingų pieštų figūrų akcentai.

Gaminiai su išskirtiniais, žaismingais piešiniais yra puikus pasirinkimas vaikų šventėms, o medžiagą imituojančios – valgomojo erdvės dekorui, šventiniams šeimos susibūrimams. Jei dairotės stilingų interjero detalių, toliau pateikiame kelis produktus, kuriais stilingai papuošite šventinį stalą ar tiesiog savitą namų interjerą.

 

Servetėlių serviravimo aksesuarai

 

Popierinės servetėlės ant stalo gali būti serviruojamos keliais skirtingai būdais. Todėl „Imdeco“ kataloge rasite 3 skirtingus gaminių variantus, kuriais galėsite stilingai pateikti praktiškus dekoro elementus. Visi jie turi savito žavesio ir kuria skirtingą atmosferą. Sužinokite, kuri serviravimo technika tinkamiausia jums.

 • Žiedas. Šis aksesuaras leidžia serviruoti nosinaites keliais skirtingai būdais, todėl tikrai rasite sau tinkamiausią lankstymo stilių. Žiedai dažniausiai naudojami tvirtoms popierinėms servetėlėms lankstyti, nes jos itin lanksčios ir patvarios. „Imdeco“ asortimente rasite auksinės ir sidabro spalvos žiedus. 

 • Laikiklis. Stabilus atviro tipo laikiklis leidžia patogiai paimti nosinaitę (nesujaukiant tvarkos ir neištraukiant kelių iš karto). Speciali servetėlių laikymo sistema prispaudžia nosinaites, todėl jos laikosi tvirtai. Net jei laikiklis kristų, nei viena servetėlė neišsisklaidys ant grindų, todėl neteks jų rinkti ar išmesti.

 • Dėklas. Norint išlaikyti estetinį vaizdą namuose, verta investuoti į dėklą. Pavyzdžiui, puošnus „Imdeco“ servetėlių dėklas su marmuro imitacija taps ne tik funkcionaliu priedu, bet ir kambario stilistikos detale.

Pasirinkite jums aktualiausią būdą ir atskleiskite savo namų viziją. Beje, paskutinis variantas papuoš ne tik stalą – dėklai gali tapti praktišku virtuvės, svetainės, miegamojo ar net vonios aksesuaru.

Prieš įsigyjant gaminį, svarbu įvertinti, ar daiktas bus naudojamas kasdien, ar tik tam tikroms progoms. Jei žvalgotės šventinio akcento, galite rinktis puošnesnius servetėlių žiedus, kurie nebūtinai tiks prie kasdienio namų interjero. Kasdieniam naudojimui namuose galite įsigyti laikiklius ar dėklus – minėtieji išlaikys estetišką vaizdą ir leis funkcionaliai išnaudoti erdvę.

 

Dydžių pasirinkimas

 

Palaikyti gaminių įvairovę siekiame ne tik siūlydami platų spalvų, raštų ir piešinių pasirinkimą. Mūsų stalo servetėlės – tiek skirtingo dizaino, tiek skirtingų dydžių. Galima sakyti, kad virtualaus asortimento pagrindą sudaro 2 dydžių servetėles:

 • 21x21;
 • 33x33.

Matmenys svarbūs dėl kelių priežasčių. Visų pirma – asmeninio patogumo. Pasirinkite dydį, kuris patogus ne tik dekoravimui, bet ir naudojimui. Antra priežastis – minėtasis dekoras. Jei norite išmėginti įmantrias lankstymo technikas, ko gero, reikėtų rinkti didesnių matmenų akcentus.  Vienodų ilgių gaminių kraštinės ir kokybiška 3 sluoksnių medžiaga leidžia išmėginti įvairias nosinaitės lankstymo technikas.

Dailiai sulankstytos servetėlės stalui suteikia jaukumo ir atrodo stilingai. Internete gausu įvairių ir paprastų lankstymo būdų, todėl esame tikri, jog tikrai rasite labiausiai patikusį būdą. Tačiau, jei neturite laiko lankstymui, nosinaites galite serviruoti pasinaudodami tiesiog žiedais. Toliau pateikiame patarimus, kuriais vadovaujantis sukursite įsimintiną ir malonią šventę sau ir savo artimiesiems.

 

Kaip tinkamai serviruoti stalą?

 

Svarbiausia serviravimo taisyklė – laikytis pasirinkto braižo, spalvinės gamos. Rekomenduojama naudoti vieno stiliaus lėkštes ir prie jų derinti staltieses, servetėles ir kitus aksesuarus. 

Popierinės ar medžiaginės stalo servetėlės gali būti:

 1. Bendro paveikslo dalimi (tokios pat ar panašios spalvos kaip ir staltiesė);
 2. Akcentu (ryškios spalvos, netikėti raštų deriniai, įdomūs pateikimo būdai).

Įprastai servetėlė dedama serviruojamos vietos centre ant pagrindinės lėkštės arba kairėje pusėje ant duonos lėkštės. Jeigu patiekalas pateikiamas porcijomis, tuomet – šalia šakučių.

Dėliojant indų rinkinį, orientuojamasi į kėdę ir laikomasi simetrijos. Serviravimo centras žymimas servetėlėmis, tad pasistenkite, kad visos vietos prie stalo viena nuo kitos būtų nutolusios kuo panašesniu atstumu. Visi įrankiai dėliojami iš dešinės lėkštės pusės. Stiklinės ir taurės serviruojamos dešinėje, prie įrankių viršūnėlių.

 

Popierinės servetėlės stalui: pagrindinės naudojimo taisyklės 

 

Formalių pasisėdėjimų metu dažnai pasimetame, kaip tinkamai naudotis tam tikrais įrankiais ir aksesuarais. Oficialaus renginio metu, dailiai sulankstytos stalo servetėlės ant stalo visada padedamos prieš pusryčius, pietus, vakarienę. Norintiems žinoti oficialius etiketo žingsnius, pateikiame kelis esminius punktus: 

 • Sakoma, išskleisti nosinaitę mandagu tik tada, kai pagrindiniai patiekalai jau yra pateikti visiems susirinkusiems. 
 • Svarbu nepamiršti, jog didesnes servetėles (popierines ar medžiagines) reikėtų pasidėti ant kelių. 
 • Valgant lūpas reikėtų valyti pamažu, atsargiai, kad ant jos neliktų ryškaus lūpų dažų pėdsako. Panaudota servetėlė perlenkiama kelis kartus, jei ji popierinė, galima padėti ant lėkštės, jei medžiaginė – prie lėkščių krašto.
 • Ant staltiesės nukritusį valgio gabalėlį pakelkite švaraus peilio galiuku, o suteptą vietą uždenkite švaria skepetaite. 
 • Jeigu norite palikti valgymo vietą, servetėlę lengvai sulenkite nešvaria puse į vidų ir padėkite ant kėdės. Pavyzdžiui, jeigu restorane nosinaitę paliekate šalia lėkščių, patyręs padavėjas gali suprasti, jog jūs jau sotus. 

Žinoma, namuose visi kuriame savas taisykles, tačiau visada smagu sužinoti kažką naujo. Tikslingai pasirinktas puošmenų dydis ir spalvinė gama užtikrins, jog popierinės servetėlės ant stalo atspindės jūsų kuriamą kasdienio interjero arba šventės nuotaiką. Tinkamo dizaino ir dydžio nosinaitės bei unikalus jų lankstymas ar serviravimas išskirtinio dizaino žiedais leis sukurti neeilines stalo dekoracijas.

Turite klausimų dėl specifinio gaminio, pristatymo ar kitų jums aktualių niuansų? Pasikalbėkime – susisiekite su mumis jums patogiu būdu. Į rūpimus klausimus atsakysime telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose.