VONIOS AKSESUARAI

Vonios aksesuarai: muilinės, muilo dozatoriai ir kiti reikmenys| Imdeco

Tam, kad vonios kambarys būtų tvarkingas, jame reikalingi aksesuarai. Be to, jie suteikia interjerui daugiau patrauklumo. Tinkamai išdėsčius ir suderinus vonios aksesuarus, sukuriama komfortiška ir stilingai atrodanti erdvė.

 

Aktyvūs filtrai

Kokie aksesuarai praverčia vonioje?

Atsižvelgiant į kambario paskirtį, jame gali būti naudingi tokie aksesuarai:

muilo dozatoriai ir muilinės,

kabliukai rankšluosčiams,

servetėlių laikikliai ir kita.

 

Visus juos ir dar daugiau galite rasti „Imdeco“ asortimente. Stilingo dizaino muilo dozatorius gali tapti vienu iš pagrindinių vonios interjere akcentų. Be to, jį patogu naudoti, nes galima nuolat papildyti muilu.

 

Kaip derinti aksesuarus?

Saikingas ir apgalvotas vonios kambario dekoras padeda sukurti visapusiškai patogią ir patrauklią erdvę. Renkantis aksesuarus patariama įvertinti tokius aspektus:

 

Interjero stilius. Vis dažniau įrenginėjant šį kambarį kuriamas tam tikras įvaizdis: minimalistinis, prabangus, šiuolaikiškas, klasikinis ir t. t. Todėl naudojami atitinkamo dizaino vonios aksesuarai. Pavyzdžiui, šiuolaikiško stiliaus interjere puikiai tinka tiek minimalistinėmis, tiek sudėtingesnėmis formomis išsiskiriantys skysto muilo dozatoriai ar muilinės. Klasikinėje erdvėje rekomenduojama naudoti prabangiai atrodančius aksesuarus, kurie dažniausiai pasižymi spindinčiais paviršiais.

 

Vyraujančios spalvos. Jos turi išties daug įtakos renkantis aksesuarus. Vonios kambaryje dažniausiai dominuoja tokios spalvos kaip balta, pilka ar juoda, kurios yra pakankamai neutralios. Prie jų galima derinti beveik viską.

 

Tačiau, jei vonia yra ryškesnės spalvos, pavyzdžiui, melsvos arba žalsvos, aksesuarus patariama rinktis itin atidžiai. Priešingu atveju interjeras gali atrodyti nestilingai ar netgi juokingai. Bene geriausias sprendimas tokiais atvejais yra balti vonios aksesuarai. Nesvarbu, tai būtų muilo dozatorius, ar stiklinė dantų šepetėliams susidėti – neutralios spalvos detalės padeda sukurti skoningą aplinką.

 

Jau turimi aksesuarai. Jei vonios interjeras yra tik dalinai atnaujinamas, t. y. papildomas naujomis detalėmis, svarbu įvertinti jame jau esančius aksesuarus. Jie turėtų derėti su naujai įsigyjamais – tiek stilistiškai, tiek spalviškai. Žinoma, tai nereiškia, kad viskas turi būti identiška. Išlaikant vientisą pagrindą, galima panaudoti ir keletą originalesnių detalių.

 

Apgalvotai parinkti aksesuarai – stilingo vonios kambario paslaptis. Aukštos kokybės interjero detalės gali būti puiki investicija, kuri puoš namų erdvę ne vienerius metus.

 

Komforto ir funkcionalumo užtikrinimas

 

Vonios aksesuarai – tai ne tik kambario įvaizdžio dalis. Be viso to, jie padeda užtikrinti komfortą, kuris šiais laikais itin vertinamas. Tikriausiai ne vienam yra tekę susidurti su tokia situacija, kai nėra vietos, kur pakabinti rankšluostį. Tuomet jis dažniausiai tiesiog numetamas kur papuola. Tačiau taip kuriama netvarka, apsunkinanti kasdienybę.

 

Lengvai tvirtinamas metalinis kabliukas gali padėti išvengti tokios problemos. Jis dedamas ant spintelės durelių viršaus, kas yra labai paprasta ir greita. Todėl jums nereikia gaišti laiko klijuojant ar kitaip tvirtinant kabliuką, be to, išvengiama galimo sienų ar kitų paviršių sugadinimo.

 

Muilinės taip pat labai praverčia vonios kambaryje. Sudrėkęs, kietas muilas labai greitai tyžta. Todėl tampa nepatogu jį naudoti, nes šis slysta nuo kriauklės krašto. Muilinė padeda to išvengti: ant jos padėtas muilas ne taip sušlampa ir tvirčiau laikosi.

 

Tiems, kurie dažniausiai naudoja skystą muilą, gali praversti muilo dozatorius. Šis aksesuaras atrodo kur kas estetiškiau nei plastikinis indelis su etikete. Pasibaigus muilui, tereikia atsukti dangtelį ir iš naujo pripildyti dozatorių. Tai ir visapusiškai naudingas pasirinkimas, nes galima įsigyti didesnį skysto muilo kiekį (ant kriauklės laikyti didelį jo buteliuką nėra patogu, todėl neturint atskiro dozatoriaus, dažniausiai perkami mažesni buteliukai).

 

Vonioje dažnai naudojamos popierinės servetėlės. Tačiau popierinė jų dėžutė ne visuomet atrodo stilingai, be to, gali greitai sušlapti ir suminkštėti. Todėl natūralaus akmens servetėlių laikiklis – ne tik patraukli, bet ir praktiška priemonė. Nepriekaištingo dizaino vonios aksesuarai atitinka net ir pačių reikliausių vartotojų poreikius ir lūkesčius.

 

Norite savo vonios kambariui suteikti daugiau originalumo, patrauklumo ir patogumo? Tuomet peržvelkite „Imdeco“ asortimentą ir išsirinkite sau labiausiai patinkančius aksesuarus. Kurkite išskirtinį namų įvaizdį pasitelkdami aukštos kokybės interjero detales. Ieškote konkretaus produkto, o gal turite kitų klausimų? Kreipkitės į mus – esame pasiruošę padėti. Kurti estetišką gyvenamąją aplinką kartu su Jumis – tikras malonumas!