RANKŠLUOSČIAI

Rankšluosčiai internetu: paplūdimio, vonios rankšluosčiai | Imdeco

Dairotės stilingo ir tvaraus vonios arba paplūdimio rankšluosčio? Šiandien visai nebūtina vykti į fizines parduotuves, mat geros kokybės rankšluosčiai internetu – misija įmanoma. Tereikia žinoti aiškius pasirinkimo kriterijus bei apsibrėžti specifinius savo poreikius. „Imdeco“ rankšluosčių asortimente rasite stilių įvairovę bei ilgaamžius audinius. Dalinamės keliais naudingais patarimais ir įžvalgomis, kurios padės pasirinkti jūsų lūkesčius išpildysiantį gaminį.

Aktyvūs filtrai

Kokybiški rankšluosčiai internetu: 3 esminiai pasirinkimo kriterijai

Mūsų virtualiame asortimente – griežtai atrinktų gamintojų dizaino kūriniai. Žinome, iš kur atkeliauja produktai ir kokiomis savybėmis jie pasižymi. Dėl šios priežasties drąsiai teigiame – kataloge rasite tik aukščiausios kokybės rankšluosčius. Nesvarbu, tai vonios ritualams ar paplūdimiui skirti daiktai, yra tam tikros esminės pasirinkimo gairės. 

Žemiau pateikiame 3 kriterijus, kurie užtikrina rankšluosčio kokybę.

Medžiaga

Svarstote, koks audinys labiausiai tiks tiek voniai, tiek paplūdimiui? Nors minėtųjų gaminių paskirtis, tekstūra ir dizainas skiriasi, čia dominuoja natūralaus pluošto kūriniai. Kodėl? Geras rankšluostis turėtų būti:

 • puikiai sugeriantis drėgmę,
 • minkštas, malonus prisilietimams,
 • ilgaamžis.

Patikrintos, natūralios medžiagos puikiai išpildo visus aukščiau išvardintus punktus. Žinoma, čia daug ką lemia ir daugelio pirkėjų keliama kone pagrindinė sąlyga – produktas turi būti ne tik malonus liesti, bet ir „draugiškas“ sveikatai. 

Ne be reikalo mūsų kataloge vyrauja medvilniniai rankšluosčiai, kai kur į sudėtį įeina ir lino pluoštas. Tai natūralios medžiagos, pripažintos vienomis geriausių maudynėms namuose bei saulės vonioms.

Dizainas

Kiekvieni namai pasižymi savitu stiliaus braižu – „Imdeco“ kataloge rasite tiek prabangia klasika, tiek skandinavišku minimalizmu alsuojančius variantus. Tokius, kurie neutraliai įsilieja bendrame unikalių vonios aksesuarų fone ar juos paryškina.

Vis dėlto, norime atkreipti dėmesį – renkantis dizainą, reikėtų įvertinti ne tik spalvas ir raštus. Viena esminių smulkmenų, kuri gali nulemti pirkinio ilgaamžiškumą – tinkamas kraštų apsiuvimas. Įsitikinkite, kad kraštai būtų dailiai sutvirtinti. Kitu atveju rankšluostis gali imti irti, tįsti.

Gamintojas

Dar vienas mūsų patarimas – informaciniame apraše visuomet atkreipkite dėmesį į gamintojo skiltį. Idealu, jei kompanija:

 1. Patikima,
 2. Atsakinga,
 3. Besispecializuojanti tekstilės gaminių rinkoje. 

Tuomet galėsite būti ramūs, kad jus pasieks rinkos profesionalų gaminti, aukščiausios kokybės rankšluosčiai.

Vonios rankšluosčiai – kaip pasirinkti tinkamiausią?

Kai jau aišku, kokie kriterijai lemia gaminio kokybę, norime pasidalinti detalesniu specifinio gaminio pasirinkimo gidu. Jis padės nepasiklysti siūlomoje stilių įvairovėje ir įsigyti individualiai tinkamiausius „Imdeco“ gaminius. Toliau – 5 kertiniai aspektai, kuriuos reikėtų įvertinti renkantis rankšluosčius kasdieniams vonios ritualams.

1) Medžiaga

Kaip jau minėjome, mūsų kataloge vyrauja medvilnė, tačiau kai kurie gaminiai sudėtyje turi ir lino. Medvilniniai audiniai pasižymi lengva priežiūra, ilgaamžiškumu, antibakterinėmis savybėmis. Be to, kokybiška medvilnė greitai sugeria ir išgarina drėgmę, yra maloni prisilietimui.

Medvilniniai variantai, sudėtyje turintys šiek tiek lino, yra tiek pat malonūs, minkšti. Linas vertinamas dėl savo antibakterinių savybių, tvarumo. Galima sakyti, tai panašiomis savybėmis pasižymintys pluoštai, papildantys vienas kitą, sustiprinantys tam tikras savybes.

2) Aktualus dydis 

Kaip žinoti, koks turėtų būti optimalus gaminio dydis? Visų pirma, rekomenduojama, kad kiekvienas rankšluostis namuose turėtų savo aiškią paskirtį. Įprastas gaminių skirstymas: 

 • kūnui,
 • veidui,
 • kojoms.

Žinant tikslią paskirtį, lengviau atsirinkti dydį. Veido zonos sausinimui skirti tekstilės gaminiai gali būti 30x50 cm, o štai kūnui dairykitės didesnių matmenų. Pavyzdžiui, nuo 50x80 iki 70x140 cm ir didesnių. Kai užsakomi dideli vonios rankšluosčiai internetu, svarbu atminti – šie turėtų tiek patogiai apgaubti kūną, tiek atitikti turimą plotą rankšluosčiams. 

Naudingas patarimas: tam, kad lengviau įsivaizduotumėte daikto dydį, nurodytus matmenis palyginkite su turimais rankšluosčiais. Tiesiog juos išmatuokite.

3) Stilius

Nežinote, rinktis neutralius tonus ar ryškias spalvas? Sprendimas kur kas paprastesnis nei atrodo – tereikia apgalvoti, ar audinys bus:

 1. Harmoninga visumos dalis;
 2. Patalpos akcentas. 

Jei norite harmoningai papildyti vonios interjerą, rinkitės neutralius, keliais tonais besiskiriančius atspalvius. Gyvumo suteiks raštai, tekstūra. Aktualus antrasis variantas ir siekiate akcentuoti tam tikras detales, įpūsti daugiau spalvų? Rinkitės visame namų interjere atsikartojančias ryškias spalvas arba tiesiog patrauklų kontrastą sukuriančius derinius.

Apgalvoti aksesuarai – viena iš funkcionalios, modernios vonios interjero kūrimo sąlygų.

4) Kiekis

Dar vienas klausimas, su kuriuo neretai susiduria pirkėjai – kiek rankšluosčių išties reikia? Įvertinkite žmonių skaičių – nuolatinių gyventojų bei svečių. Kalbant apie pastaruosius, pilnas rankšluosčių rinkinys yra vienas būtinų jaukaus svečių kambario elementų.

Įsigyjant pirkinius kokybiškiems vonios ritualams, rekomenduojama vienam žmogui skaičiuoti po du pilnus rankšluosčių rinkinius. 

Turėdami tinkamą kiekį:

 • išpildysite kiekvieno šeimos nario ar svečio lūkesčius,
 • nuolat palaikysite stilingą aplinką. 

Beje, turėdami pakankamą skaičių, rečiau skalbsite tuos pačius vienetus. Dėl šios priežasties ilgaamžiai medvilniniai rankšluosčiai internetu džiugins dar ilgesnį laiką.

5) Paskirtis

„Imdeco“ prekių aprašuose visuomet nurodome specifinę rankšluosčio paskirtį – daiktas skirtas naudoti namuose ar paplūdimyje. Svarbu atkreipti į tai dėmesį ir vadovautis nurodyta paskirtimi. Nors abi prekės yra aukščiausios kokybės, jos pasižymi šiek tiek besiskiriančiomis savybėmis.

Dairotės būtent paplūdimiui skirto tekstilės dizaino kūrinio? Toliau pateikiame aktualius paieškos kriterijus.

Paplūdimio rankšluosčiai internetu – kaip pasirinkti tinkamiausią?

Tiems, kurie žvalgosi skoningos detalės paplūdimiui, siūlome atkreipti dėmesį į šiuos punktus. Būtent jais vadovaujamės atrinkdami funkcionalius ir stilingus asortimento modelius. Taigi, ko verta dairytis?

1) Optimalus dydis

Norite patogiai mėgautis saulės voniomis? Tuomet verta investuoti į specializuotą, optimalaus dydžio rankšluostį. „Imdeco“ kataloge rasite matmenis, pritaikytus skirtingoms amžiaus grupėms:

 • suaugusiems;
 • vaikams.

Sau tinkamą prekę galite rinktis pagal individualius poreikius. Optimalaus dydžio variantas suaugusiems siekia 80x165, 90x170 cm, jei norisi kiek didesnio ploto – žvalgykitės 100x170 cm. 

Vaikams nereikalingi per dideli rankšluosčiai, pakaks spalvingo, 70x140 cm kūrinio. Tokio patogiai ieškokite virtualiame kruopščiai mūsų komandos atrinktų rankšluosčių asortimente.

2) Patogumas

Natūralus pluoštas užtikrins, kad paplūdimio rankšluosčiai bus patogūs, malonūs kūnui. Vis dėlto, svarbu, kad paplūdimio detalę būtų patogu tiek naudoti, tiek transportuoti. Daikto transportavimo patogumą, kompaktiškumą lemia:

 • optimalus audinio storis,
 • tinkamas gaminio dydis.

Jei norite keliauti prie ežero, jūros arba lauko baseino ne tik stilingai, bet ir patogiai – nesirinkite itin storo audinio, per didelių dizaino kūrinių. Gerai apgalvotas modelis leis viską patogiai sutalpinti į krepšį ar net tą patį talpų šaltkrepšį.

3) Unikalios audinio savybės arba specializuoti kokybiški rankšluosčiai

Saulės vonių ritualų atributai pasižymi unikaliomis savybėmis – jie sparčiau išdžiūva, itin greitai sugeria drėgmę, yra tvirti, pritaikyti dažnam skalbimui. Be to, atsižvelgiant į komfortiško poilsio standartus, yra siūlomi atitinkami matmenys. Jei ieškote specifinės paskirties rankšluosčio, rekomenduojame pirmenybę teikti ne bendro naudojimo, o specializuotoms prekėms.

Geriausia dalis ta, kad visus šiuos praktiškus niuansus suderinome su originalaus stiliaus poreikiais. Belieka leistis į malonią paiešką. Originalūs paplūdimio bei vonios rankšluosčiai internetu gali pateisinti tiek funkcionalaus, tiek modernaus pirkinio lūkesčius.

Čia neradote jums rūpimo atsakymo? Būtinai susisiekite su mumis el. paštu, telefonu ar žinute socialiniuose tinkluose. Padėsime rasti individualiai tinkamiausią variantą.