ĄSOČIAI

Ąsočiai internetu, aukštos kokybės stikliniai ąsočiai | Imdeco

Stikliniai ąsočiai leidžia elegantiškai patiekti vandenį ir gaiviuosius gėrimus ant valgomojo stalo. Šie indai tinka tiek kasdienai, tiek šventėms. „Imdeco“ asortimente galite rasti didelį aukštos kokybės ąsočių pasirinkimą. Rinkitės iš pasaulyje žinomų gamintojų produkcijos. Papuoškite savo stalą nauju aksesuaru ir suteikite jam dar daugiau patrauklumo. 

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Stikliniai ąsočiai – universalus pasirinkimas

 

Stiklinis ąsotis – vienas populiariausių ir universaliausių indų vandeniui ar gaiviesiems gėrimams patiekti. Permatomos jo sienelės leidžia matyti, kas yra viduje. Todėl toks indas puikiai tinka vandeniui su priedais, pavyzdžiui, citrinos griežinėliais, šviežiomis mėtomis ir agurko juostelėmis. Jie suteikia vandeniui ne tik papildomo skonio, gaivumo, bet ir spalvų, kurios puikiai matosi per stiklą. 

Kaip jau minėjome, stikliniai ąsočiai yra labai universalūs. Juose galima patiekti ne tik vandenį, bet ir tokius gėrimus kaip šviežiai spaustos vaisių ar daržovių sultys, kisielius, vaisvandeniai. Pastarieji paprastai būna supilstyti į plastikinius butelius su akį rėžiančiomis etiketėmis ir tikrai nepuošia stalo. Stiklinis ąsotis leidžia atsisakyti tokios taros. Todėl vaišių stalas atrodo kur kas estetiškiau ir stilingiau.

 

Stikliniai ąsočiai su dangčiais – vandens švarai palaikyti

 

Stiklinis ąsotis dažnai naudojamas geriamam vandeniui laikyti. Natūralu, kad virtuvėje yra dulkių ir kitų nešvarumų, kurie gali patekti į neuždengtą indą. Todėl vandens laikymui rekomenduojama rinktis stiklinį ąsotį su dangčiu. Jis apsaugo inde laikoma vandenį ar kitus gėrimus. Todėl galite būti tikri, kad į juos netyčia neįkris ne tik dulkės, bet ir aplink vaisius skraidantys smulkūs vabaliukai, kurių išgerti tikrai nesinorėtų. 

Svarbu, kad ąsočių dangčiai būtų pagaminti iš saugių medžiagų, pavyzdžiui, bambuko arba metalo. Tokius indus galite rasti ir „Imdeco“ el. parduotuvėje. Peržvelkite platų prekių asortimentą ir įsigykite sau patinkantį ąsotį internetu – tai greita ir patogu.

 

Stiklinių ąsočių privalumai

 

Priežasčių, kodėl verta savo namuose turėti būtent stiklinį ąsotį, išties daug. Pagrindines iš jų aptarsime plačiau. 

 

Stilinga namų detalė

 

Stikliniai ąsočiai gali būti įvairių stilių: klasikiniai, minimalistiniai, puošnūs. Todėl juos lengva priderinti prie virtuvės ar stalo įvaizdžio. Kasdieniam naudojimui puikiai tinka lygios tekstūros stikliniai ąsočiai su dangčiais. Dėl minimalistinio dizaino juos lengva priderinti prie įvairaus interjero. Be to, tokie ąsočiai atrodo labai „švariai“ ir neapsunkina erdvės.

Šventėms ir kitoms ypatingoms progoms labai tinka puošnesni indai, išsiskiriantys savo formomis ir raštais. Didelį jų pasirinkimą galite rasti ir „Imdeco“ asortimente. Elegantiškas ąsotis papildys stalo dekorą ir tikėtina patrauks daugelio prie jo sėdinčių žmonių dėmesį. Tiesa, tokius indus galite drąsiai naudoti ne tik per šventes, bet ir kasdien. Tokiu būdu net ir paprastą vakarienę paversite ypatingesne.

 

Be kenksmingų medžiagų

 

Stikliniai indai laikomi vienais tinkamiausių ir saugiausių vandens laikymui. Visų pirma juose nėra kenksmingų cheminių medžiagų, tokių kaip bisfenolis A (BPA). Jis dažniausiai randamas plastikiniuose induose. BPA gali būti pavojingas žmogui. Todėl vandens laikymui, taip pat ir maistui, nerekomenduojama naudoti indų, kurių sudėtyje yra šios medžiagos. Be to, kad neišskiria kenksmingų cheminių medžiagų, stikliniai ąsočiai nekeičia vandens skonio, nesugeria ir neperduoda kitų gėrimų kvapų ar skonių.

 

Lengva priežiūra

 

Stiklinius ąsočius pakankamai lengva prižiūrėti. Tam, kad tokie indai išliktų švarūs, paprastai pakanka juos išplauti šiltu vandeniu ir kempinėle. Esant poreikiui pašalinti kalkes, galima panaudoti tokias natūralias priemones kaip citrina arba soda. Be to, kai kuriuos stiklinius ąsočius galima plauti indaplovėje, kas dar labiau palengvina jų priežiūrą. Tai, ar Jus dominantis ąsotis tinkamas indaplovei, galite sužinoti perskaitę prekės aprašymą.

 

Atsparumas karščiui

 

Kai kuriuos stiklinius ąsočius galima naudoti ne tik šaltiems, bet ir karštiems gėrimams. Tai gali būti puikus būdas patiekti, pavyzdžiui, arbatą arba karštą vyną. Karščiui atsparius ąsočius galima šildyti ant dujinės ir elektrinės viryklės. Tai kur kas palengvina karštų gėrimų šildymą ir patiekimą, nes nereikia jų perpylinėti iš vieno indo į kitą. Patogi indo rankena leidžia tvirtai suimti ąsotį ir jį perkelti. 

 

Pastovios temperatūros palaikymas

 

Stikliniai indai efektyviau išlaiko pastovią skysčių temperatūrą nei plastikiniai. Todėl šalti gėrimai juose ilgiau išlieka šalti, o karšti ne taip greitai atvėsta. Taigi jei mėgstate vasaros metu mėgautis vėsiais gėrimais, stiklinis ąsotis gali būti tobulas pasirinkimas Jums. 

Privalumų išties nemažai. Belieka tik įsitikinti jais patiems.

Peržvelkite platų „Imdeco“ asortimentą ir išsirinkite sau patinkančias prekes. Čia galite rasti ne tik aukštos kokybės indų, bet ir stilingų interjero detalių, užburiančių kvapų namams, nepriekaištingos išvaizdos dirbtinių gėlių ir dar daugiau. Kurkite savo svajonių namus. Tegul juose būna gera ir jauku.