PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖS

Papuošalų dėžutės internetu: dailios dėžutės papuošalams| Imdeco

Papuošalų dėžutė – stilinga ir praktiška kambario puošmena. Joje galima laikyti ne tik grandinėles, žiedus ar apyrankes, bet ir laikrodžius ar akinius nuo saulės. Išskirtinio dizaino gaminiai neabejotinai suteiks bet kokiai namų erdvei tiek savito žavesio, tiek funkcionalumo. Domina dėžutės papuošalams? „Imdeco“ asortimente rasite platų aukštos kokybės gaminių pasirinkimą. Tam, kad paieškos būtų lengvesnės, sukūrėme trumpą gidą, kuris padės išsirinkti tinkamiausią akcentą.

 

Aktyvūs filtrai

 

Papuošalų dėžutė: kodėl verta ją įsigyti?

 

Priežasčių, kodėl dėžutė papuošalams turėtų atsidurti kiekvieno namuose, išties nemažai. Tai ne tik patraukliai atrodanti, bet ir praktiška kambario interjero detalė. Štai keletas iš pagrindinių jos privalumų:

 

  • Vienoje vietoje galima laikyti visus savo papuošalus. Tokiu būdu jie neišsimėto po namus, o skubant į šeimos vakarienę ar draugų vakarėlį, kur kas lengviau rasti tai, ko reikia.
  • Paprastas skirtingų papuošalų atskyrimas. Pavyzdžiui, specialiai pritaikytos žiedų dėžutės turi daug skyrelių, skirtų žiedams laikyti. Dėl šios priežasties jie nesusimaišo tarpusavyje.
  • Minkštas dėžutės papuošalams pamušalas. Jis apsaugo juos nuo susibraižymo ar kitokių pažeidimų. Tai padeda užtikrinti turimų papuošalų ilgaamžiškumą ir patrauklią išvaizdą.
  • Talpūs skyreliai ar stalčiukai. Tai leidžia tvarkingai laikyti net ir labai skirtingus papuošalus ar didesnius aksesuarus. Pavyzdžiui, laikrodžių laikymo dėžutės yra šiek tiek didesnės, todėl jose gali tilpti ir akiniai nuo saulės.
  • Stilinga interjero detalė. Tinkamai priderinus papuošalų dėžutes prie vyraujančio interjero stiliaus, galima sukurti vizualiai patrauklesnę kambario erdvę.

 

Nauja papuošalų dėžutė kiekvienam gali teikti skirtingas funkcijas. Šią gali būti patogu naudoti ne tik namuose, bet ir kelionėse. Būsite tikri, kad visi aksesuarai kartu keliauja saugiai, vienoje vietoje. Patogiai viską turėsite po ranka.

 

Papuošalų dėžutės – platus pasirinkimas

 

Internetu galima įsigyti skirtingų dydžių papuošalų dėžutes: nuo itin mažų iki didesnių su daug skirtingų skyrelių ar stalčiukų. Todėl prieš įsigyjant tokią interjero detalę patariame apgalvoti, kiek ir kokius papuošalus ketinate laikyti pasirinktoje talpoje. Toliau apie skirtingas dėžutes, kurias rasite ir virtualiame „Imdeco“ asortimente.

 

Žiedų dėžutės

 

Žiedams laikyti dažniausiai naudojami specialiai pritaikyti ritinėlio formos skyreliai. Žiedas, įdėtas tarp dviejų ritinėlių, tvirtai laikysis, nesilies su kitais aksesuarais ir nesibraižys. Be to, žiedams dar galima naudoti ir dėžutes sudarytas iš daug mažų skyrelių. 

 

Laikrodžių dėžutės

 

Laikrodžiams laikyti dažniausiai naudojamos didelės papuošalų dėžutės. Šios dar gali būti suskirstytos į skyrelius su nuimamais dėklais arba be jų. Didesnėse vieno skyriaus talpose galima laikyti ne tik laikrodžius, bet ir apyrankes ar kaklo grandinėles.

 

Auskarų dėžutės

 

Kaip ir žiedų, taip ir auskarų dėžutės neretai būna suskirstytos į mažesnius skyrelius. Įprastai šios nėra aukštos, todėl gali būti laikomos komodų, naktinių staliukų, vonios spintelių stalčiuose (miegamojo, svetainės ar vonios kambariuose). Talpose galima laikyti ir kitus smulkius aksesuarus, pavyzdžiui, sages. 

 

Be to, „Imdeco“ kataloge galite rasti ir universalias arba vyriškas papuošalų dėžutes. Į daug skyrelių turinčius gaminius galima sudėti sąsagas, žiedus ir kitus smulkius vyriškus aksesuarus. Vyrų pamėgtos papuošalų dėžutės – minimalistinės ir neretai turi odos imitacijos apmušalą. Puiki idėja ieškantiems praktiškos dovanos tėčiui.

 

Taigi, akivaizdu, skirtingiems aksesuarams laikyti ar transportuoti tinka skirtingo dizaino gaminiai. Be to, tiek auskarų, tiek laikrodžių, tiek žiedų dėžutės gali būti puiki įkurtuvių dovana. Ši ypač pradžiugins tuos, kurie mėgsta puoštis juvelyrikos dirbiniais, saugo kokybiškus daiktus. Toliau apie tai, į ką verta atkreipti dėmesį norint įsigyti tinkamą gaminį.

 

Dėžutės papuošalams – kaip išsirinkti?

 

Papuošalų dėžutė turėtų būti ne tik graži, bet ir funkcionali. Todėl prieš įsigyjant ją rekomenduojama gerai apgalvoti savo dabartinius ir ateities poreikius. Toliau trumpai apžvelgiame kelis klausimus, kuriuos verta užduoti sau prieš renkantis gaminį.

 

1) Kokius aksesuarus planuojate laikyti?

 

Tai kone vienas esminių klausimų,  prieš pasineriant į dėžučių paieškas. Jeigu turite daug žiedų, geriausias pasirinkimas – žiedų dėžutės, jeigu auskarų – auskarų dėžutės ir panašiai. O štai kaklo grandinėlėms laikyti puikiai tinka papuošalų laikikliai. Žinoma, visiems išvardintiems aksesuarams tiks ir įprastos juvelyrikos dirbinių talpos su skyriais. 

 

Jeigu dar nežinote, kokius juvelyrikos dirbinius ketinate laikyti ar turite skirtingus aksesuarus, tuomet didelės papuošalų dėžutės – optimaliausias pasirinkimas. Erdviuose skyreliuose sutalpinsite visus papuošalus ir lengvai palaikysite tvarką namuose.

 

2) Kaip dažnai ir kur ketinate naudoti papuošalų dėžutę?

 

Nuo to, kaip dažnai ketinate naudoti gaminį, priklausys jo dizainas. Jei aksesuarus ketinate laikyti namuose, dėžutės papuošalams gali būti atviros arba su patogiu uždarymo mechanizmu. Be to, jei jūsų kolekciją nuolat papildo vis nauji papuošalai, verta rinktis didesnę dėžutę. Taip būsite tikri, kad vietos joje užteks net ir praėjus ilgesniam laikui.

 

Kitu atveju, jeigu ieškote gaminio kelionėms, puikiai tiks kompaktiškos kelioninės papuošalų dėžutės. Šios turi kelis skirtingus skyrelius žiedams, grandinėlėms ir kitiems aksesuarams transportuoti. Patogus ir tvirtas užsegimas užtikrina, kad aksesuarai nepasimes kelionės metu ir visi bus vienoje vietoje.

 

3) Koks interjero stilius dominuoja erdvėje?

 

Tam, kad interjeras išliktų vientisas, svarbu įvertinti jo stilių. Klasikiniame miegamajame ar svetainėje puikiai tinka tiek prabangaus, tiek minimalistinio dizaino dėžutės papuošalams. Šiuolaikiško stiliaus erdvėje patraukliai atrodo originalaus dizaino, išraiškingos tekstūros detalės.

 

Internetiniame „Imdeco“ kataloge dominuoja neutralių spalvų gaminiai. Mat neutralios spalvos puikiai dera kone prie bet kokio interjero stiliaus. Taip pat atsižvelkite ir į baldų, kitų dekoracijų formas, spalvas. Prabangūs namų kvapai, žvakės, kokybiškos kosmetikos priemonės ir stilinga laikrodžių dėžutė leis sukurti malonų pasiruošimo dienai ritualą.

 

4) Iš ko pagamintos bižuterijos dėžutės?

 

Kaip ir kiti gaminiai, taip ir auskarų ar laikrodžių dėžutės gaminamos iš skirtingų medžiagų. „Imdeco“ asortimente esančių dėžučių vidus dažniausiai būna padengtas medvilne, veliūru ar aksomu, o išorė – odos imitacija, stiklu. Nesvarbu, tai stiklinė, odinė ar medinė papuošalų dėžutė – svarbiausia vidaus medžiaga. Nuo medžiagos tipo priklauso papuošalams suteikiama apsauga: kuo audinys tankesnis, tuo ji geresnė.

 

Atsižvelgę į minėtus kriterijus, įsigysite itin kokybišką juvelyrikos dirbinių dėžutę. Ieškodami laikrodžių, auskarų ar žiedų dėžutės, atkreipkite dėmesį į daikto stilių, dydį ir uždarymo mechanizmą. Prie kiekvieno gaminio esančio „Imdeco“ asortimente rasite išsamų aprašymą, kuris leis greičiau apsispręsti ar dėžutė papuošalams atitiks jūsų lūkesčius.

 

Turite klausimų dėl specifinės papuošalų dėžutės, o gal sunku išsirinkti? Drąsiai kreipkitės, paskambinkite arba parašykite mums el. laišką ar žinutę socialinių tinklų paskyrose. Mielai atsakysime į jums rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią gaminį.