PAPUOŠALŲ DĖŽUTĖS

Papuošalų dėžutės internetu: dailios dėžutės papuošalams| Imdeco

Papuošalų dėžutėse gali būti laikomi auskarai, grandinėlės, žiedai ir kiti smulkūs aksesuarai. Dėžutės papuošalams ne tik estetiškai atrodo, bet ir leidžia kur kas lengviau palaikyti tvarką namuose.

 

Aktyvūs filtrai

Dydis ir skyrelių skaičius

Internetu galima įsigyti skirtingų dydžių papuošalų dėžutes: nuo itin mažų iki didesnių su daug skirtingų skyrelių ar stalčiukų. Todėl prieš įsigyjant tokią interjero detalę patariame apgalvoti, kiek ir kokių papuošalų turite. Pavyzdžiui, vienos rūšies papuošalams gali pakakti dėžutės su vienu ar keletu skyrelių. Tačiau jei turite daug skirtingų žiedų, grandinėlių ar auskarų, kur kas labiau pravers dėžutė papuošalams su daug atskirų skyrelių.

Kodėl verta įsigyti dėžutę papuošalams?

Priežasčių, kodėl papuošalų dėžutė turėtų atsidurti Jūsų namuose, išties nemažai. Tai ne tik patraukliai atrodanti, bet ir praktiška kambario įvaizdžio detalė. Štai keletas iš pagrindinių jos privalumų:

Vienoje vietoje galima laikyti visus savo papuošalus. Todėl jie nebūna išmėtyti po namus, taigi, kur kas lengviau rasti tai, ko reikia.

Paprastas skirtingų papuošalų atskyrimas. Specialiai pritaikytos dėžutės turi daug skyrelių, pritaikytų tam tikriems papuošalams, pavyzdžiui, grandinėlėms, auskarams ar žiedams. Dėl šios priežasties jie nesusimaišo tarpusavyje.

Minkštas dėžutės papuošalams pamušalas. Jis apsaugo juos nuo susibraižymo ar kitokių pažeidimų. Tai padeda užtikrinti turimų papuošalų ilgaamžiškumą ir patrauklią išvaizdą.

Talpūs skyreliai ar stalčiukai. Tai leidžia tvarkingai laikyti net ir labai daug skirtingų papuošalų.

Stilinga interjero detalė. Tinkamai priderinus papuošalų dėžutes, galima sukurti vizualiai patrauklesnę kambario erdvę.

Manote, kad nauja papuošalų dėžutė yra būtent tai, ko Jums reikia? Tuomet peržvelkite „Imdeco“ asortimentą ir įsigykite asmeniškai sau patraukliausią variantą.

Kaip išsirinkti?

Papuošalų dėžutė turėtų būti ne tik graži, bet ir funkcionali. Todėl prieš įsigyjant ją rekomenduojama gerai apgalvoti savo dabartinius ir ateities poreikius. Jei Jūsų kolekciją nuolat papildo vis nauji papuošalai, verta rinktis didesnę dėžutę. Taip būsite tikros, kad vietos joje užteks net ir praėjus ilgesniam laikui.

Tam, kad interjeras išliktų vientisas, svarbu įvertinti jo stilių. Klasikiniame miegamajame ar svetainėje puikiai tinka tiek prabangaus, tiek minimalistinio dizaino dėžutės papuošalams. Šiuolaikiško stiliaus erdvėje patraukliai atrodo originalaus dizaino detalės.

Papuošalų dėžutė dažniausiai turi medvilninį, veliūrinį ar aksominį pamušalą. Nuo medžiagos tipo priklauso papuošalams suteikiama apsauga: kuo audinys tankesnis, tuo ji geresnė.

Įsigykite sau patinkančias papuošalų dėžutes el. „Imdeco“ parduotuvėje – tai itin patogu ir greita. Platus asortimentas leidžia išsirinkti net ir patiems reikliausiems. Papuoškite savo namus nepriekaištingo dizaino interjero detale ir mėgaukitės išskirtine estetika. Jei turite klausimų, drąsiai kreipkitės – esame pasiruošę suteikti visą Jus dominančią informaciją.