Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kolekcija

Kolekcija

Gamintojas

Gamintojas

Tinka indaplovei

Tinka indaplovei

LĖKŠTĖS

Lėkštės internetu – keramika, stiklas, porcelianas | Imdeco

Domina kokybiškos ir gražios lėkštės internetu? Stilingi kasdienėje buityje naudojami atributai tapo namų dekoracijomis. Viena pagrindinių valgomojo detalių – skoninga lėkštė. Nesvarbu, ši skirta desertų, užkandžių ar kasdienės vakarienės serviravimui. „Imdeco“ kataloge rasite platų dizainerių kurtų lėkščių pasirinkimą. Toliau trumpai apžvelgiame mūsų asortimento ypatumus ir dalinamės patarimais, kurie padės įsigyti tinkamiausią akcentą internetu.

Aktyvūs filtrai

Kasdienės ir prabangios lėkštės internetu – ką rasite „Imdeco“ kataloge?

Atrinkome pripažintų, nišinėje srityje besispecializuojančių gamintojų darbus. Todėl galite būti tikri, kad įsigytas lėkščių rinkinys džiugins ilgaamžiškumu ir unikaliu dizainu. Mums svarbu pasiūlyti įvairų asortimentą, kurį lengvai pritaikysite skirtingo braižo interjere. Taigi, „Imdeco“ kataloge rasite:

 • keramikos, porceliano, krištolo ir stiklo dirbinius;
 • skirtingas stilistikas atspindinčius indus;
 • unikalias formas ir skirtingus dydžius;
 • serviravimui skirtus indus;
 • desertų serviravimo sprendimus;
 • rankų darbo gaminius;
 • vienspalvius ir raštais margintus indus.

Platus asortimentas leis pasirikti individualius poreikius išpildančius gaminius. Vis dėlto, užsisakant prekę internetu, svarbu atkreipti dėmesį į tam tikrus atrankos kriterijus. Toliau apie tai, ką apsvarstyti, kad pusryčių, pietų, desertų ar užkandžių lėkštės atitiktų jūsų lūkesčius.

Keramikos, stiklo ar porceliano lėkštė – kaip pasirinkti?

Šiuolaikinės technologijos leidžia kasdieniam naudojimui pritaikyti kone kiekvieną populiarią medžiagą. Šiuo atveju – stiklą, keramiką, porcelianą ar krištolą. Akivaizdu, kiekviena medžiaga pasižymi savitomis savybėmis. Tačiau pripažintų specialistų lėkščių rinkinys, nepriklausomai nuo šio medžiagos, bus naudojami ilgus metus. 

Tuomet, kas išties svarbu įsigyjant lėkštes? Specialistai akcentuoja 7 esminius atrankos kriterijus. Beje, jie leis nuspręsti ir dėl tinkamiausios daikto medžiagos.

1) Valgomojo interjeras

Apžvelkite, koks stilius vyrauja valgomajame ir, apskritai, visuose namuose. Kuriate skandinaviško tipo būstą? „Imdeco“ kataloge dairykitės šviesių, jaukumu alsuojančių keramikos dirbinių. Namai dvelkia prabangia klasika? Rinkitės įmantrius stiklo raštus. Modernų interjerą papildys švarių linijų, švelnių tonų, o gal net juodos lėkštės.

Dėl reikalingų formų, spalvų bei raštų lengviau nuspręsite apgalvoję, lėkštė bus:

 1. Harmoningos visumos dalis;
 2. Stalo serviravimo akcentas.

Kalbant apie skoningą kasdienio ar šventinio stalo serviravimą, peržiūrėkite turimas staltieses, stalo įrankius, taures, servetėles. Pavyzdžiui, prie vienspalvės natūralaus audinio staltiesės derės įdomiais raštais ar piešiniais marginti „Imdeco“ indai. O štai margai staltiesei harmoningą atsvarą sukurs vienspalvės detalės.

2) Patogi lėkštė ir priimtini priežiūros būdai

Svarstantiems, kuri daikto medžiaga geriausiai išpildys lūkesčius, pravartu pagalvoti apie priimtinus indų priežiūros būdus. Pavyzdžiui, keramikinės ar storo stiklo desertinės lėkštės paprastai gali būti plaunamos indaplovėse. Modernūs, „Imdeco“ katalogą puošiantys porceliano gaminiai – taip pat. 

Tačiau norint maistą serviruoti gausiau dekoruotose lėkštėse, gali tekti šias plauti rankomis. Žinoma, tai nėra taisyklė – būtinai skaitykite paties gamintojo pateikiamus priežiūros nurodymus. Nustebtumėte, bet kai kurie iš pirmo žvilgsnio aplinkos sąlygoms jautrūs dirbiniai yra kuo puikiausiai pritaikyti naujausioms technologijoms ir jūsų įpročiams.

3) Serviruojamas maistas: kasdienės, desertų ar užkandžių lėkštės

Tinkamų lėkščių pasirinkimas kone labiausiai priklauso nuo serviruojamo maisto. Gerai pagalvojus, specifiniai produktai lemia abu aspektus:

 1. Indų dydį;
 2. Gaminio dizainą (spalvą, formą).

Sakykime, kad lėkštė jums reikalinga salotų serviravimui. Tuomet, ko gero, dairysitės didesnio, šiek tiek išgaubto dirbinio, kuriame būtų patogu „suvaldyti“ nevientisą patiekalą. Kitas aspektas – dizainas. Kuo jis dėtas? Tiems, kurie nori pabrėžti sodrių spalvų maistą, verta pagalvoti apie švelnų foną suteikiančias baltas „Imdeco“ lėkštes. Ir atvirkščiai.

Beje, jei ruošiatės šventėms ar praktikuojate dalinimosi patiekalais tradiciją, verta užsukti į serviravimo indų katalogą. Čia rasite originalius maisto pateikimo būdus.

4) Fizinis ir vizualus lėkščių svoris

Dar vienas aspektas, kuris be abejonės lemia medžiagos pasirinkimą – gaminio svoris. Kuo tai susiję su medžiagomis? Pavyzdžiui, keramikinės pietų lėkštės bus sunkesnės už porcelianines. Storo stiklo gaminiai, tikėtina, svers daugiau nei keramika.

Akivaizdu, kalbame apie minimalius svorio skirtumus. Tačiau jūsų sprendimas šiuo atveju priklausys tiek nuo priimtinesnio pojūčio, tiek nuo kuriamos atmosferos. Vienas indas leis sukurti lengvos, modernios prabangos, o kitas – solidaus minimalizmo ar jaukaus skandinaviško stiliaus atmosferą.

5) Gražios lėkštės internetu ir nematytas dizainas 

Ką šiandien reiškia gražūs namų apyvokos daiktai? Interjero dizaineriai teigia, kad nesvarbu, tai lėkščių rinkinys ar badas, pirkiniai turi būti:

 • ilgaamžiai, 
 • kokybiški, 
 • pasižymėti unikalų interjerą papildančiu dizainu. 

Taigi, nebijokite eksperimentuoti su netipinio dizaino dirbiniais, ieškoti indų tvarumo garanto. Vienas jų, žinoma – nišinėje rinkoje besispecializuojantis, pripažintas gamintojas. Tik tada daiktas išlieka gražus ilgą laiką.

6) Prabangios lėkštės ir jų dekoras

Būtinai atkreipkite dėmesį į prabangių akcentų dekoro elementus. Tam yra labai praktiška priežastis. Pavyzdžiui, indų paauksuotais ar pasidabruotais krašteliais negalima šildyti mikrobangų krosnelėse, dažu atveju ir plauti indaplovėje. 

Džiaugiamės, kad „Imdeco“ kataloge dauguma iš skirtingų medžiagų pagamintų indų gali būti prižiūrimi ir naudojami be šių apribojimų (dirbinius galite šildyti mikrobangų krosnelėje ir plauti indaplovėje).

7) Lėkščių dydis

Galiausiai, atsižvelkite į dydį. Atrodytų, toks elementarus pastebėjimas, tačiau toli gražu ne visi realiai įvertina prekės apraše nurodytus matmenis. Mūsų patarimas – tam, kad lėkštė išpildytų jūsų lūkesčius, realiai metru pamatuokite būsimo akcento dydį. Tikslingas sprendimas leis patogiai serviruoti numatytus patiekalus, užkandžius ar desertus.

Šie esminiai atrankos kriterijai užtikrins, kad pasirinktas lėkščių rinkinys atspindės jūsų unikalų stilių, kuriamą nuotaiką, poreikius bei įpročius. Ieškokite stiliaus ir patikrintos kokybės derinio, nesvarbu, jus domina pietų ar užkandžių lėkštės internetu. Panašu, kad esate pasiruošę pereiti prie smagiosios dalies – „Imdeco“ katalogo peržiūros.

Nerandate jums aktualios prekės informacijos, o gal reikia patarimo? Paskambinkite mums arba parašykite žinutę el. paštu. Taip pat informacijos gauti galite mūsų socialinių tinklų paskyrose.