ARBATINUKAI

Ketaus arbatinukai | Stikliniai arbatinukai su sieteliu | Imdeco

Domina stikliniai, o gal ketaus arbatinukai arbatai plikyti? „Imdeco“ kataloge rasite skirtingo braižo gaminius, pasižyminčius įdomiais ir išskirtiniais dizaino sprendimais bei aukščiausia kokybe. Virtualiame kataloge apžvelgsime visus arbatinukų tipus bei kriterijus, kurie padės išsirinkti tinkamiausią variantą. Čia rasite naudingas įžvalgas ir unikalias idėjas savo ar artimųjų namams.

Aktyvūs filtrai

Stiklo ir ketaus arbatinukai bei kavinukai: pažinkite „Imdeco“ asortimentą

 

Trumpai apžvelkime mūsų asortimentą ir kuo šis ypatingas. Visi virtualiame kataloge matomi pasirinkimai – komandos kruopščiai atrinkti gamintojų kūriniai. Tad galite būti tikri, kad investuodami į stilingus ir praktiškus namus ar dairydamiesi unikalios dovanos gausite kokybišką ir išskirtinį daiktą. Kataloge galite rasti:

 • gaminius pagamintus iš ketaus ir stiklo;
 • unikalaus stiliaus gaminius;
 • skirtingų formų bei talpos dirbinius.

Mūsų kataloge dominuoja stiklo gaminiai. Unikali medžiaga leidžia išgauti neeilines formas ir suteikia galimybę matyti arbatinuko ar kavinuko turinį. Stiklinis arbatinukas arbatai dera skirtingų stilių namuose. Be to, galite eksperimentuoti kurdami kompozicijas su kitais indais, pavyzdžiui, puodeliais ar karštiems gėrimams pritaikytomis stiklinėmis.

 

Skirtingiems gėrimams ir poreikiams

 

Gaminiai skiriasi ne tik estetiniais ypatumais, tačiau ir pritaikymu skirtingiems gėrimų tipams. Jei norite atrasti tinkamiausią indą, tiesiog pasirinkite vieną iš dviejų kategorijų.

 • Arbatinukas su sieteliu ar be jo. Tinkamiausias tiems, kurie dažnai mėgaujasi arbatos puodeliu. Stikliniai arbatinukai su sieteliu neleidžia žolelėms pasklisti po visą indą, todėl įsipylę arbatos galėsite drąsiai ją gerti. 

 • Kavinukas. Šis kitaip dar gali būti vadinamas grafinu ir yra gaminamas iš stiklo. Stiklinis kavinukas su filtru sustabdys smulkius kavos tirščius, todėl galėsite kavą gerti iki puodelio dugno.

Atsižvelgę į kasdienius įpročius, galėsite mėgautis maloniais ryto ir vakaro ritualais. „Imdeco“ parduodami indai gėrimų ruošimui yra įvairių formų ir dydžių, todėl tikrai rasite būtent jūsų lūkesčius atitinkantį indą. Toliau aptarkime, kaip išsirinkti serviravimo indą ne tik pagal tipą, bet ir pagal kitus svarbius kriterijus.

 

Svarbios arbatinukų dalys

 

Prekių sudedamąsias dalis galite rasti prie kiekvieno gaminio aprašymo. Tačiau įprastai tiek stiklinis arbatinukas arbatai, tiek kavinukas turi tokias detales:

 • sietelį arba filtrą;

 • dangtelį.

Visos sudedamosios komplektų dalys yra kokybiškos, o tai užtikrina patogumą ruošiant gėrimą. Prie kai kurių komplektų pridedamas šaukštas, kuriuo galima lengvai įdėti reikiamą kavos ar arbatžolių kiekį. Visos detalės apgalvotos, todėl leis visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis maloniais ritualais.

 

Ketaus ar stiklinis arbatinukas arbatai – kaip pasirinkti?

 

Arbatinukai arbatai plikyti naudojami jau kelis šimtmečius įvairiose pasaulio kultūrose. Medžiagos, iš kurios yra gaminami indai, skiriasi tiek estetinėmis, tiek funkcinėmis savybėmis. Tad mūsų asortimentą sudaro:

 • Stiklo detalės. Iš stiklo pagamintas indas pasižymi elegantišku dizainu. Toks termo stiklinis arbatinukas arbatai atsparus tiek karščiui, tiek šalčiui, todėl jį galima šildyti ant dujinės bei elektrinės viryklės. Šie indai gėrimų ruošimui ypač populiarūs verdant žydinčias arbatas. 

 • Ketaus arbatinukai. Japoniško stiliaus gaminys leidžia mėgautis arbatos gėrimo tradicijomis. Dirbiniai, pagaminti iš ketaus, išlaiko šilumą ilgą laiką. Vidus padengtas emaliu, tad galite mėgautis itin ryškiu ir sodriu arbatos skoniu bei aromatu.

Iš abiejų medžiagų pagaminti daiktai gali būti puiki dovana draugui, šeimos nariui ar tapti praktiška puošmena. Juk unikalūs, praktiški daiktai neretai tampa efektyviomis valgomojo dekoracijomis. Unikalūs stikliniai gaminiai leidžia mėgautis gėrimo transformacija, o štai ketaus – suteikia galimybę mėgautis ilgai išliekančia gėrimo šiluma. Vis dėlto, abu kokybiškus, kone identiškomis funkcijomis pasižyminčius arbatinukus reikėtų rinktis pagal bendrą interjero stilistiką.

 

Tinkama talpa

 

Norint mėgautis arbatos ar kavos ritualais reikia atsižvelgti ne tik į kasdienius įpročius, bet ir į šeimos narių skaičių bei į tai, kaip dažnai lankosi svečiai. Nuo to priklauso arbatinuko ir kavinuko talpa. Mūsų „Imdeco“ asortimente esantys arbatinukai arbatai plikyti talpina 650 ml, 850 ml ir 1200 ml skysčio. Stiklinis kavinukas talpina 600 ml, o grafinas kavai – 950 ml. 

Tad, jeigu esate vienas iš šeimos, kuris mėgsta lėtus arbatos ritualus – įsigykite mažesnės talpos arbatinuką, kuriame telpa 2–3 puodeliai gėrimo. Jeigu dažniau užsuka svečiai, tam puikiai tiks ketaus arbatinukai, kurie talpina net 1,5 l skysčio.

 

Dizainas

 

„Imdeco“ asortimente rasite kelis skirtingo dizaino arbatinukus. Ieškodami gaminio, atkreipkite dėmesį ne tik į jo spalvą, bet ir smulkesnes detales, pavyzdžiui – ąselės forma ir netgi vieta, kur ji tvirtinama. Mūsų kataloge rasite arbatinukus, kurių ąselės pritvirtintos iš šono arba viršaus. 

Pavyzdžiui, ketaus gaminiai yra sunkesni, todėl jų ąselės tvirtinamos viršuje tam, kad būtų patogiau ir stabiliau laikyti. Stiklinių arbatinukų ąselės pritvirtintos šonuose, o skaidrus grafinas kavai ąselės visai neturi, tačiau turi apsauginę plėvelę, kuri apsaugo nuo karščio. 

 

Kaip teisingai plikyti arbatą?

 

Jei jau išsirinkote tinkamiausią arbatinuką, pateikiame patarimus, kaip tinkamai plikyti arbatą jame. Juk stiklo, ketaus ar porcelianinis arbatinukas arbatai gali maksimaliai atskleisti gerąsias lapelių savybes – aromatą ir skonį. Labai svarbu įberti tinkamą kiekį arbatžolių priklausomai nuo arbatinuko dydžio, pačių arbatžolių rūšies bei vandens kiekio. 

Pateikiame patį patogiausią ir veiksmingiausią arbatos ruošimo būdą, kuris labai paprastas. Svarbu, kad ketaus ar stiklinis arbatinukas su sieteliu būtų tinkamai išvalomas. Tuomet, švariu ir sausu šaukšteliu arbatžoles suberkite į sietelį. Įdėję reikiamą kiekį į sietelį, pilkite šviežią, vieną kartą virintą vandenį, vadovaudamiesi santykiu 220 ml vandens – 2,5 g arbatžolių.

 

Kaip tinkamai plikyti kavą?

 

Jau žinoma, kad norint mėgautis kokybe, pirmiausia reikia įsigyti ne tik kokybiškas kavos pupeles, bet ir ilgaamžius kavinukus. Tad pateikiame du populiarius kavos plikymo būdus, leidžiančius mėgautis sodria ir aromatinga kava. 

 • Prancūziškasis kavos plikymas – kavinukas su filtru išrastas 1929 metais ir iki šių dienų laikomas vienu geriausių ir paprasčiausių kavos plikymo būdų. Stikliniame kavinuke užpilta  kava įmirksta, o presu ir sieteliu kavos tirščiai nugrimzta į dugną. Tokiu kavos plikymo būdu kvapnieji aliejai, kofeinas bei antioksidantai spėja atsiskleisti, apdovanodami gėrimą sodriu skoniu bei aromatu.

 • Chemex būdas – 1941 metais elegantiškai suprojektuotas stiklinis kavinukas. Šiam plikymui naudojamas metalinis, daugkartinio naudojimo filtras. Kava, įdėta į filtrą užpilama karštu vandeniu, kuris, neperkaitindamas maltų kavos pupelių, lėtai laša į stiklinę kolbą. Kava paruošta šiuo būdu – ne tokia stipri, tačiau neįtikėtinai sodraus skonio.

Verdant mėgstamus gėrimus šiais būdais, pasistengti reikia šiek tiek daugiau nei tiesiog paspausti mygtuką kavos aparate. Visgi, kelios minutės pastangų padės padaryti didžiulį kokybės šuolį nuo įprastai užpilto puodelio ir geriau atskleisti ypatingą gėrimų skonį.

Įsitikinome, tinkami stiklo ar ketaus arbatinukai arbatai plikyti ar kavinukai kavai ruošti leis mėgautis išskirtiniais skoniais. Iš arbatinuko ir kavinuko skleidžiamas aromatas pasklis visuose namuose, tad kasdieniai ritualai bus dar malonesni, leis pasimėgauti lėto gyvenimo būdo privalumais. 

Turite klausimų dėl mūsų kataloge esančių pirkinių, pristatymo ar kitų jums aktualių niuansų? O gal domina specifinis keramikos arba stiklinis arbatinukas arbatai? Pasikalbėkime – susisiekite su mumis jums patogiu būdu. Į rūpimus klausimus atsakysime telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose.