BATŲ ŠAUKŠTAI

Batų šaukštai internetu – skirtingi ilgiai, rankenėlės| Imdeco

Domina išskirtiniai batų šaukštai? „Imdeco“ asortimente galite rasti stilingą detalę savo namams ar kokybiškas dovanas artimiesiems. Kokybiškas batų šaukštas skirtas ne tik patogiai apsiauti avalynę, bet kartu yra puiki namų interjero detalė. Tad toliau trumpai apžvelgiame virtualaus asortimento ypatumus. Čia taip pat rasite mūsų komandos patarimus, kurie padės įsigyti tinkamiausią, praktišką namų interjero akcentą

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

 

„Imdeco“ batų šaukštai

 

Katalogą sudaro unikalūs ir išskirtinio dizaino gaminiai, kurie gali būti pritaikyti skirtingo braižo interjere. „Imdeco“ kataloge rasite išskirtinius gaminius, kurie papildys namus įdomiais akcentais ir praktiškomis funkcijomis. Tad čia rasite:

 

 1. skirtingo ilgio ir spalvų gaminius;
 2. įvairių rankenėlių formų dirbinius.

 

Skirtingų ilgių, formų ir spalvų asortimentas leis pasirinkti individualius poreikius išpildančius gaminius. Išskirtinės vadinamojo šaukšto rankenėlės gali puikiai papildyti namų interjerą. Gerai pagalvojus, šaukštas – unikali dovana bet kokia proga. Pavyzdžiui, jei vis dar galvojate, ką dovanoti įkurtuvių proga, štai jums vienas iš variantų.

 

Batų šaukštas – patogiam avalynės apsiavimui ir ilgesniam dėvėjimui

 

Patogus, greitas avalynės apsiavimas šiandien neatsiejamas nuo kokybiško šaukšto. Jį rasti galima kone kiekvienuose namuose. Srityje besispecializuojančių gamintojų šaukštas pagyvina erdvę ir palengvina gyventojų kasdienybę. Beje, kiekviena kokybiška „Imdeco“ interjero detalė išsiskiria ir kitais privalumais – šios: 

 

 • pritaikytos kone visiems apavo tipams;
 • pagamintos iš lengvai prižiūrimų, ilgaamžių medžiagų;
 • švelniai palaiko taisyklingą kojos padėtį (išvengiamas greitas avalynės kulno nusidėvėjimas).

 

Kokybiški batų šaukštai – puikūs pagalbininkai visiems, ypač mažiesiems ar nuolat skubantiems. Dėl universalumo jais naudotis galima norint apsiauti sportbačius, aulinukus ar net aukštakulnius. Naudojantis kokybišku gaminu, išvengiamas nugarinės apavo dalies nusidėvėjimas. Toliau apžvelkime, iš kokių medžiagų pagamintos mūsų asortimente esančios detalės.

 

Kokybiški gaminiai – kokios medžiagos patvariausios?

 

Medžiaga, iš kurios pagaminta prekė, nulemia tiek estetines, tiek funkcines savybes. Todėl, prieš įsigydami šaukštą, įvertinkite, iš kokios medžiagos jis yra pagamintas. Didžioji dalis mūsų asortimente esančių šaukštų –  pagaminti iš ypatingu būdu apdirbto metalo ir medienos. Tad aptarkime, kuo šiuo atveju ypatingos minėtosios medžiagos.

   
 • Metalas. Iš metalo pagaminti dirbiniai atsparūs dūžiams, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Taip pat jie nereikalauja ypatingos priežiūros, tad palaikyti švarą bus itin paprasta. Unikali medžiaga turi savito žavesio bei yra populiari baldų gamyboje. Tad metalinių detalių turintis daiktas pabrėš esminius namų detalių akcentus.
 • Mediena. Iš medienos pagaminti dirbiniai išsiskiria dekoratyvia išvaizda. Tinkama apsauga padengta medžiaga pasižymi tvirtumu, ilgaamžiškumu. Kaip ir metalas, mediena nereikalauja ypatingos priežiūros, tad palaikyti švarą bus itin lengva.

 

Kiekvienas „Imdeco“ kataloge esantis dekoratyvus batų šaukštas – namų akcentas, puikiai derėsiantis prie kitų stilingų interjero detalių. Laiko patikrintos, kokybiškos medžiagos užtikrins gaminio ilgaamžiškumą. Toliau aptarkime, koks avalynės šaukšto ilgis tinkamiausias.

 

Kokio ilgio gaminį pasirinkti?

 

Norint pasirinkti tinkamo ilgio gaminį, svarbu atsižvelgti į kasdienius įpročius, avalynės tipą, daiktu besinaudojančius žmones. Dažniausiai daikto ilgis yra vienas pagrindinių kriterijų, leidžiančių greičiau pasirinkti tinkamiausią variantą. Mūsų kataloge rasite skirtingo ilgio šaukštus:

   
 • 50 cm;
 • 66 cm;
 • 70 cm.

 

Natūralu, kad trumpesnio ilgio kokybiški gaminiai skirti tiems, kurie batus įpratę autis atsisėdę, ilgi – pratusiems šiuos autis atsistojus. Tad, prieš pirkdami daiktą, pirmiausia atsižvelkite į kasdienius įpročius. Tokios smulkmenos ženkliai palengvins jūsų apsisprendimą.

 

Taip pat svarbu nepamiršti atsižvelgti į amžių, galiausiai, sveikatos būklę. Jeigu šaukštu naudosis vaikai, jiems patogesnis trumpesnių matmenų daiktas. Jeigu jaučiate nugaros skausmus, turėkite omenyje, kad ilgas avalynės šaukštas padės išlaikyti tiesesnę nugarą. Toliau trumpai apžvelgsime, kuo ypatingi „Imdeco“ kataloge esantys batų šaukštai.

 

Unikalus batų šaukštas – išraiškinga namų detalė

 

Kiekvieni namai pasižymi savitu stiliaus braižu – „Imdeco“ asortimente esantys gaminiai dera prie klasikinio, industrinio, skandinaviško, Provanso ir kitų interjero dizaino stilių. Vis dėlto, gaminio dizainas turėtų ne tik atspindėti namų stilistiką, bet ir papildyti namus naudingomis funkcijomis. Todėl labai svarbu įvertinti tiek medžiagas, tiek kitas smulkmenas, ypatingai – patogias rankenėles. 

 

Asortimente esantys gaminiai išsiskiria unikaliomis, patogiomis paimti rankenėlėmis. Specifinėje srityje besispecializuojantys kūrėjai tiek dekoratyvias, tiek įprastas rankenėles gamina taip, kad šias būtų patogu laikyti viena ranka. Galima sakyti, rankenėlių tipą reikėtų rinktis pagal interjerą. 

 

Asortimente galite rasti du rankenėlių tipus:

   
 1. gyvūnų galvas imituojančių formų;
 2. apvalėjančių geometrinių figūrų formų.

 

Išskirtinių formų batų šaukštas su gyvūno formos rankenėle – puiki interjero detalė. Gyvūnų galvas imituojanti rankenėlė leidžia lengvai suimti šaukštą. Dekoratyvi detalė efektyviai papuoš neretai puošnumo stokojančią prieškambario erdvę. Klasikinės formos šaukštas su apvalia rankenėle padeda tvirtai ir patogiai suimti šaukštą, o prireikus netgi juo pasiremti. Unikalus avalynės šaukštas visuomet ras vietą kiekvieno namuose.

 

Kiti prieškambario akcentai, arba kaip sukurti patogų prieškambarį?

 

Tai pirma erdvė, kuri pasitinka svečius ir paskutinė, kuri išlydi. Todėl svarbu, jog prieškambaris atrodytų jaukus, svetingas, patogus. Įžengus į namus turėtų būti malonu nusirengti viršutinius drabužius ir nusiauti batus, o išeinant – patogu juos autis. Atsižvelgiant į tai, prieškambario baldai ir kiti reikalingi aksesuarai turėtų būti lengvai, greitai pasiekiami.

 

Įrengiant prieškambarį, svarbiausia jį išlaikyti kaip įmanoma labiau minimalistinį, neapkrautą. Vertėtų rinktis baldus, kurie turi pakankamai daug stalčių ar spintelių, padedančių palaikyti tvarką. Tokiu būdu sukursite tvarkingą ir patogų prieškambarį tiek sau, tiek svečiams. 

 

Maksimaliam komfortui pasiekti vien baldų nepakanka. Dažniausiai naudojamus aksesuarus patariama laikyti lengvai pastebimoje vietoje. Jūsų patogumui, „Imdeco“ kataloge esantys batų šaukštai yra su kilputėmis, kurios leidžia gaminį kabinti ant kabliuko lengvai matomoje vietoje. 

 

Norite įnešti daugiau savito jaukumo? Nišiniai namų kvapaidirbtinės gėlės ir kiti aksesuarai puikiai atliks šią funkciją ir padės sukurti savitą, svetingą atmosferą. Skleidžiamas namų kvapas svajingai apgaubs šiluma, o gėlės džiugins akį. Žinoma, nepamirškite ir veidrodžio. Siūlome erdvę papildyti dekoratyviu ar net keliais dekoratyviais „Imdeco“ veidrodžiais. Tai puiki priemonė sukurti erdvesnės patalpos iliuziją.

 

Domina konkretus batų šaukštas, o gal turite su pristatymu susijusių klausimų? Būtinai susisiekite su mumis jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose. Atsakysime į Jums rūpimus klausimus, o prireikus – patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią variantą.