KALĖDINIAI ŽAISLIUKAI

Kalėdiniai žaisliukai internetu | Imdeco

Eglutė, be abejonės, yra pagrindinis kalėdinio dekoro akcentas. Kruopščiai atrinkti ir priderinti papuošimai suteikia šventiniam medeliui dar daugiau patrauklumo. „Imdeco“ asortimente galite rasti itin didelį jų pasirinkimą. Įvairaus stiliaus, spalvų ir raštų eglutės žaisliukai internetu leis itin lengvai sukurti šventinę atmosferą namuose.

Aktyvūs filtrai

 

Klasikinio stiliaus kalėdiniai žaisliukai eglutei

Klasikiniai Kalėdų žaisliukai – vieni iš populiariausių. Juos mielai renkasi tiek neutralaus, tiek puošnaus įvaizdžio mėgėjai. Tokios dekoracijos dažniausiai gaminamos iš stiklo ir plastiko. Papildomai gali būti naudojamos įvairios plunksnos arba blizgučiai. Šie žaisliukai pasižymi klasikiniam Kalėdų dekorui būdingomis spalvomis, tokiomis kaip:

  • raudona,
  • balta,
  • auksinė,
  • sidabrinė,
  • žalia,
  • juoda.

Tam, kad papuošta eglutė atrodytų skoningai, patariama naudoti ne daugiau trijų skirtingų spalvų žaisliukus. Taip pat svarbu atsižvelgti ir į jų kiekį. Šventinis medelis neturėtų būti perkrautas dekoracijomis. 

Galima išskirti du populiariausius klasikinių eglutės žaisliukų tipus:

  • Burbulai. Šie kalėdiniai papuošimai gali būti tiek vienspalviai, tiek raštuoti. Pasirinkimą lemia Jūsų asmeninis skonis ir norimas išgauti efektas. Pavyzdžiui, margi stikliniai eglutės žaisliukai labiau tinka tuomet, kai medelio dekorui naudojama iki dviejų skirtingų tonų. Vienspalviai burbulai pasižymi subtilesne išvaizda. Todėl vienu metu galima derinti ir daugiau atspalvių.
  • Figūrėlės. Šie eglutės žaislai daugeliui sukelia sentimentus ir primena vaikystę. Jie atrodo labai puošniai, todėl dažniausiai yra naudojami kaip papildomos dekoracijos prie burbulų. „Imdeco“ el. parduotuvėje galite rasti pačių įvairiausių figūrėlių, pavyzdžiui, briedžiukų, arkliukų, angelų, paukščių, lapių, žuvų ir daugybę kitų.

Puošnaus klasikinio dizaino kalėdiniai žaisliukai internetu – praktiškas pasirinkimas taupantiems laiką ir nenorintiems vykti iš namų.

 

Šiuolaikiški Kalėdų žaisliukai

Jeigu šiais metais norite sukurti išskirtinį namų dekorą, tobulu pasirinkimu gali būti šiuolaikiško dizaino žaisliukai eglutei. Juose derinamos įvairios medžiagos, formos ir spalvos – tai leidžia išgauti itin originalią išvaizdą. Šioms dekoracijoms galima priskirti tiek moderniomis detalėmis papildytus burbulus, tiek šiuolaikiško dizaino figūrėles. 

Jeigu domina tokie eglutės žaisliukai internetu, peržvelkite „Imdeco“ asortimentą ir užsisakykite tuos, kurie patraukliausi asmeniškai Jums. Stiklinė kriauklė su perlu, auksinės spalvos liūtas, o gal žirafa? Rinktis tikrai yra iš ko.

 

Dekoracijos eglutės viršūnei

Pakabinami eglutės žaislai – pagrindinės šventinio medelio dekoracijos. Todėl, nieko nuostabaus, kad būtent jų pasirinkimui skiriama daugiausiai dėmesio. Visgi, norint, kad eglutės dekoras būtų iki galo išbaigtas, svarbu nepamiršti ir jos viršūnės. Specialiai jai skirti papuošimai yra tarsi baigiamasis akcentas. 

Dekoracijos eglutės viršūnei gali būti tiek puošnaus klasikinio, tiek modernaus šiuolaikiško stiliaus. Dažniausiai jos gaminamos iš stiklo arba plastiko. Jeigu nesate tikri, kurį variantą geriau pasirinkti, įvertinkite, iš kokių medžiagų pagaminti kiti Kalėdų žaisliukai. Išlaikydami vientisumą, galite sukurti maksimaliai patrauklų eglutės dekorą. 

Renkantis šiuos kalėdinio medelio papuošimus, patariama atidžiai įvertinti jų matmenis. Jeigu Jūsų eglutė beveik siekia lubas, aukšta viršunės dekoracija gali tiesiog netilpti. Prie kiekvienos prekės pateikiamas išsamus aprašymas. Todėl apsispręsti, kuri eglutės puošmeną Jums tinka labiausiai, turėtų būti pakankamai lengva.

Viršūnės dekoracijos spalvą vertėtų derinti prie kalėdinio medelio žaisliukų ir bendro interjero įvaizdžio. Tai leis sukurti harmoningą ir išpildytą eglutės įvaizdį, kuris džiugins Jus ir Jūsų artimuosius.

 

Kalėdinių žaislų rinkiniai

Jeigu norite iš pagrindų atnaujinti turimas kalėdines dekoracijas, patariame įsigyti žaisliukų rinkinius. Tai patogus ir praktiškas sprendimas, leidžiantis lengvai sukurti vientisą eglutės dekorą. Tiems, kurie nori sukurti prabangų šventinį namų įvaizdį, gali patikti stikliniai eglutės žaisliukai. Šios dekoracijos pasižymi itin elegantiška išvaizda ir yra sudėtos į patrauklią dėžutę. Todėl jos gali būti puikia kalėdine dovana. 

Jeigu nesate tikri, kokius žaisliukus pasirinkti, universalus variantas bus skaidrios stiklo spalvos papuošimai su auksinėmis detalėmis. Juos pakankamai lengva priderinti prie įvairaus šventinio medelio dekoro. Be to, esant galimybei, galite pasitarti su tais, kam planuojate įteikti šią dovaną. Tuomet būsite visiškai tikri, jog neprašausite pro šalį.

Artėjant gražiausioms metų šventėms pasirūpinkite, kad Jūsų namai atrodytų nepriekaištingai. Stilingi kalėdiniai žaisliukai internetu leis tai įgyvendinti labai paprastai. Peržvelkite „Imdeco“ el. parduotuvės asortimentą ir užsisakykite šventinius papuošimus tiesiai į namus. Sutaupykite laiko ir išvenkite susibūrimų prekybos centruose.