GERTUVĖS

Gertuvės internetu: stilingos metalinės gertuvės | Imdeco

Dairotės tvarios ir stilingos gertuvės vandeniui? Plačiame „Imdeco“ kataloge rasite įvairios stilistikos, ilgaamžius gaminius. Pastebime – metalines bei stiklines gertuves internetu vis populiariau užsakyti ne tik sau, bet ir kaip praktišką dovaną artimiesiems. Vis dėlto, neretam kyla klausimas, koks produktas geriausiai pateisins lūkesčius. Išties, vandens gertuves rinktis kur kas paprasčiau, kai aiškūs pagrindiniai aspektai. Mūsų komanda sudarė trumpą asortimento gidą, kuris padės paprasčiau pasirinkti sveikesnio gyvenimo būdo detalę sau bei mylimiems žmonėms.

Aktyvūs filtrai

Stilingos gertuvės vandeniui: populiarios tendencijos

Stebėdami šiandienos tendencijas, virtualų „Imdeco“ gertuvių katalogą pildome šiuolaikinio gyvenimo būdo poreikius atspindinčiais gaminiais. Siekiame išpildyti lūkesčius tų, kuriems svarbi sveikesnė ir tvaresnė kasdienybė. 

Nežinote, kokius kriterijus taikyti indo vandeniui atrankoje? Žemiau pateikiame 4 kokybiškos, modernios vandens talpos bruožus. 

1. Tvarios medžiagos

Visų pirma, kone svarbiausias pasirinkimo kriterijus turėtų būti medžiaga. Ši lemia tiek gaminio ilgaamžiškumą, tiek „draugiškumą“ jūsų sveikatai. Išskyrėme 2 populiarius gamybai naudojamų medžiagų variantus: 

 1. Stiklas;
 2. Nerūdijantis plienas.

Sakoma, kad stiklinė gertuvė yra vienas sveikiausių ir tvariausių pasirinkimų rinkoje. Stikline gertuve vandeniui itin džiaugiasi tie, kuriems patinka matyti indo turinį, eksperimentuoti serviruojant produktus. Vaisių griežinėliai bei ledo kubeliai paverčia vandenį patrauklesniu produktu. Lengvai užsakomos stiklinės gertuvės internetu padeda įprotį paversti kur kas malonesniu tiek vaikams, tiek suaugusiems. 

Nerūdijančio plieno gertuvė (ypač be vadinamosios BPA medžiagos) taip pat atsiduria „draugiškiausiųjų“ sąraše. Tokio tipo talpa pamėgta tų, kurie mėgsta aktyvų gyvenimo būdą, daug keliauja, sportuoja. Jau vien dėl to, kad metalas yra atsparesnis smūgiams. Beje, tokie produktai aktualūs vertinantiems atitinkamos temperatūros palaikymo savybes. 

Mažiausiems skirtos vandens talpos neretai liejamos ir iš kokybiško plastiko. Jis yra lengvas ir atsparus smūgiams. Tiesa, labai svarbu, kad plastikas būtų aukščiausios kokybės – be BPA, švino, ftalatų. Tokius vaikiškus indus rasite ir pas mus.

Dviejų pagrindinių mūsų aptariamų tipų vandens gertuves sieja dar vienas privalumas. Tiek stiklas, tiek metalas pasižymi neutraliu kvapu ir originalaus skysčio skonio išlaikymu.

2. Gaminio universalumas

Siekiantiems gyventi tvariau, svarbu, kad įsigytas daiktas būtų lengvai pritaikomas įvairiose situacijose. Universalumas viena ar kita forma – šiandienos kūrėjų uždavinys. Nesvarbu, domitės sportine gertuve aktyvioms veikloms ar lėtam laisvalaikiui, abiem atvejams galite drąsiai pasirinkti vieną „Imdeco“ gertuvę. 

Belieka nuspręsti dėl priimtinos, subtilios stilistikos, o specifinės savybės džiugins tiek sporto klube, tiek biure arba žygyje. Temperatūrą palaikantys, sandarūs indai panaikina griežtas ribas tarp laisvalaikio ir sportinės gertuvės vandeniui.

3. Daikto patogumas

Kone kiekvienam aktyviu ritmu gyvenančiam pirkėjui aktualus elementarus naujo pirkinio patogumas. Net įsigyjant daiktą per nuotolį, galima įvertinti, ar šis bus patogus naudoti kasdien.

 Žvalgydamiesi tinkamo, patogaus dizaino, įvertinkite:

 • tūrį (dydį);
 • formą;
 • papildomas savybes.

Daug keliaujate automobiliu ir jums svarbu, kad buteliukas patogiai tilptų rankinėje? Rinkitės „Imdeco“ gertuves, talpinančias 0,3–0,5 l. Ieškote tvaraus sprendimo, praversiančio ilgomis darbo valandomis biure arba sporto salėje? Mūsų virtualiame asortimente rasite 0,8–1 l talpas. Optimalaus dydžio pirkinys tilps tiek į sportinį krepšį, tiek į žygiams gamtoje skirtą šaltkrepšį.

Kokybiško gaminio ženklas – pasirinkta vandens gertuve naudotis ne tik malonu, bet ir patogu.

4. Subtilus gertuvės sportui, biurui ir kasdienai stilius

Renkantis gertuvę, stilius taip pat svarbus – spalvos, tekstūra, formos. Treniruotė kur kas malonesnė, kai akį džiugina tvarus buteliukas vandeniui ir derantis kokybiškas rankšluostis

Visi šie elementai svarbūs ne tik dėl estetinių sumetimų. Kodėl? Stilingas daiktas prisideda prie:

 1. Bendro įvaizdžio darnos;
 2. Sklandaus naudingo įpročio formavimo. 

Kalbant apie pastarąjį, juk patraukliai pristatomas maistas kur kas mieliau vartojamas. Beje, tiems, kurie vis pamiršta palepinti organizmą stikline vandens, rekomenduojama pasistatyti buteliuką matomoje vietoje. Atrodytų, tokia smulkmena, tačiau iš tiesų tai – vienas funkcionalių namų ar jaukesnio biuro elementų.

Mūsų komanda jums atrinko tiek vienspalvius, tiek keliomis spalvomis ar įdomiais raštais puoštus tvarius kūrinius. 

Kada geriau rinktis stiklines, o kada metalines gertuves?

Kaip jau minėjome, tiek aukštos kokybės nerūdijantis plienas, tiek stiklas yra patikimi variantai. Vis dėlto, tam, kad pasirinkimas būtų lengvesnis, žemiau pateikiame esminius atrankos punktus. Tiksliau, pačių vartotojų bruožus, kurie leis atsirinkti – labiau džiaugsitės stikline gertuve ar verčiau dairytis patogiai užsakomos metalinės gertuvės internetu.

Stiklinė gertuvė

„Imdeco“ kataloge rasite itin stilingus, tvarius stiklo gaminius. Galite rinktis variantus su stikliniu šiaudeliu – šis leidžia lėtai pasimėgauti maloniu ritualu.

Stiklinę gertuvę rekomenduojame tiems, kurie:

 • mėgsta skaidrias talpas;
 • dairosi daikto, skirto laisvalaikiui, ramiam pasimėgavimui;
 • dairosi gaminio, kurį galėtų panaudoti žaismingam stalo serviravimui namuose, iškyloje.

Trumpai tariant, stilingos gertuvės, pagamintos iš stiklo – idealus variantas tiems, kurie ieško patrauklaus indo, pritaikyto ramesniam laisvalaikio praleidimui, naudojimui namuose, biure.

Nerūdijančio plieno gaminys

Nerūdijančio plieno gaminiai pamėgti dėl stilių įvairovės, ilgaamžiškumo ir unikalių temperatūros palaikymo savybių. Svarstote, ar toks produktas tinkamas jums? Vadinamąsias metalines gertuves internetu rekomenduojame tiems, kuriems aktualūs:

 • daiktai, nereikalaujantys daug papildomo dėmesio;
 • gaminiai, nejautrūs nedideliems smūgiams, laikymo vietai ar padėčiai;
 • sportas ir aktyvus laisvalaikis;
 • žygiai gamtoje.

Tai universalus daiktas, kuris taps nepakeičiama biuro detale, atgaiva ilguose žygiuose ir tvirta sportine gertuve treniruotėse. 

Beje, visos praktiškos, unikalaus dizaino talpos – viena originalių namų arba biuro įkurtuvių dovanų idėjų.

Vandens gertuvė ir optimalus jos dydis – į ką atsižvelgti?

Dairotės gertuvės internetu ir niekaip negalite apsispręsti, kokio dydžio variantas tinkamiausias individualiai jums? Parengėme trumpą klausimyną, kuris galimai padės užsisakyti lūkesčius pateisinančią talpą. 

4 klausimai, kurie leis paprasčiau įvertinti reikiamą dydį:

 1. Kiek vandens išgeriate per dieną?
 2. Kiek aktyvi yra jūsų įprasta diena?
 3. Kaip dažnai galite papildyti vandens atsargas?
 4. Kokie matmenys lengvai telpa į kasdien naudojamą rankinę ar sporto krepšį?

Įsivertinę aukščiau pateiktas gaires, „Imdeco“ kataloge dairykitės sau aktualių matmenų. Nepriklausomai nuo dydžio, kiekvienas gaminys asortimente yra lengvas, o dizainas – modernus.

Kaip tinkamai prižiūrėti skirtingas vandens gertuves?

Reguliari kasdien naudojamo indo priežiūra yra būtina. Tiesa, visos kataloge esančios gertuvės prižiūrimos lengvai ir nereikalauja daug jūsų laiko. 

Vandens gertuvės priežiūros paprastumą lemia:

 • kokybiška medžiaga;
 • sumanaus dizaino subtilybės. 

Reikėtų laikytis gamintojo nurodymų. Neretai stiklines talpas galima plauti indaplovėje, o nerūdijančio plieno indus patariama plauti rankomis. Tačiau patogūs, gerai apgalvoti modeliai leidžia lengvai „prieiti“ prie linkių ir pilnai nuvalyti liečiamus paviršius. Plovimui naudokite švelnią kempinėlę. Norite pasiekti ir buteliuko vidų? Pasitelkite specialų šepetėlį.

Rinkitės stiklines ar metalines gertuves internetu be rūpesčių: prie kiekvieno gaminio rasite išsamų aprašą. Visgi jei priežiūros subtilybių pasigendate internetiniame arba su preke gautame popieriniame apraše, susisiekite su „Imdeco“ komanda. Tinkamai prižiūrėdami daiktą, vandens gertuve džiaugsitės ilgiau.

Nesvarbu, ieškote kokybiškos stiklinės gertuvės ar domina nerūdijančio plieno gertuvė – mielai atsakysime į visus jūsų klausimus. Atsakymo neradote čia? Susisiekite el. paštu, telefonu arba žinute socialiniuose tinkluose.