KALĖDINĖS DEKORACIJOS

Kalėdinės dekoracijos internetu | Imdeco

Kruopščiai atrinktos ir suderintos Kalėdų dekoracijos – viena iš pagrindinių jaukaus šventinio interjero paslapčių. Jos suteikia namams patrauklumo ir leidžia mėgautis ypatinga estetika. Stilingi kalėdiniai papuošimai gali būti naudojami tiek ant eglutės, tiek kitose namų vietose. Pasirūpinkite skoningu interjero dekoru ir Jūs. Įsigyti sau patinkančias prekes galite itin paprastai ir greitai – „Imdeco“ kalėdinės dekoracijos internetu pritaikytos įvairiems skoniams.

Aktyvūs filtrai

 

Prisegamos dekoracijos

Jeigu esate iš tų, kurie mėgsta eleganciją ir subtilumą, prisegamos dekoracijos Kalėdoms – tiesiog tobulas pasirinkimas Jums. Šios smulkios interjero detalės pasižymi universalumu, todėl jomis galima papuošti beveik bet ką:

  • stalą,
  • sienas,
  • baldus,
  • eglutę ir kt.

Bene populiariausios prisegamos kalėdinės dekoracijos namams yra paukščiai ir gėlės. „Imdeco“ asortimente galite rasti platų tiek vienų, tiek kitų pasirinkimą. Preciziškai pagaminti papuošimai žavi nepriekaištinga išvaizda, pagyvina interjerą ir suteikia jam originalumo.

Šventiniam namų įvaizdžiui sukurti labai tinka prisegamos puansetijos, kitaip dar vadinamos kalėdinėmis gėlėmis. Priklausomai nuo interjero stiliaus ir asmeninio skonio, galima pasirinkti norimą jų spalvą, pavyzdžiu, raudoną, baltą arba juodą. Blizgučiai suteikia prisegamoms gėlėms dar daugiau puošnumo. Todėl šios Kalėdų dekoracijos atrodo ypač prabangiai.

Prisegamų paukščių pasirinkimas taip pat labai platus. Jie skiriasi ne tik savo spalvomis, kurios gali būti tiek neutralios, tiek ryškios, bet ir plunksnomis bei kitomis detalėmis. Taigi rasti sau labiausiai patinkančią dekoraciją – labai paprasta.

 

Pakabinami kalėdiniai papuošimai

Girliandos – kalėdinės dekoracijos ant langų, kurias galima rasti tikriausiai kiekvienuose namuose. Nepriekaištingo dizaino puošmenos leidžia be didelių pastangų sukurti šventišką atmosferą. Ieškantiems idėjų, kaip dekoruoti interjerą, galima išbandyti girliandas iš stiklinių giliukų. Balta, auksinė arba sidabrinė jų spalva dar labiau akcentuoja kalėdinę dvasią. Elegantiškomis girliandomis galima papuošti tiek langus, tiek eglutę, tiek baldus.

Šventiškame interjere skoningai dera ir kitos pakabinamos Kalėdų dekoracijos. Dažniausiai jomis puošiama eglutė. Tai gali būti tiek įvairūs bumbulai, tiek kiti gražiausią metų šventę simbolizuojantys papuošimai. „Imdeco“ asortimente jų išties gausu. Užsisakyti norimas prekes galite tiesiai į namus. Kalėdinės dekoracijos internetu – greitas, patogus ir saugus būdas pasiruošti šventėms.   

 

LED dekoracijos namams

Subtilus apšvietimas suteikia namams ypatingo jaukumo. Pasitelkę LED dekoracijas, jį galite sukurti ypač lengvai. Šiuolaikiški kalėdiniai papuošimai gali būti tiek pakabinami, tiek pastatomi. Pirmieji labai tinka eglutės ir langų dekorui, antrieji – baldų ir palangių.

Šviečiančios dekoracijos Kalėdoms patraukliai atrodo tiek dienos metu, tiek sutemus. Jaukus apšvietimas padeda sukurti raminančią atmosferą. Taigi Jūs galite visiškai atsipalaiduoti ir mėgautis laiku su artimaisiais. Labai patogu, jog LED dekoracijoms užtenka įprastų baterijų. Todėl nereikia jų jungti į elektros lizdą ir jaudintis dėl nepatraukliai atrodančių laidų.

 

Pastatomos Kalėdų dekoracijos

Jei norite papuošti kavos staliuką, spintelę ar palangę, Jūsų dėmesio vertos pastatomos dekoracijos namams. Jų dydis gali būti labai įvairus. Tiems, kurie nori subtiliai papildyti interjerą, rekomenduojama rinktis nedidelius papuošimus, kuriuos lengva priderinti įvairiose namų vietose. Jeigu turite pakankamai laisvos erdvės ir svajojate apie ryškesnį įvaizdį, verta rinktis didesnes dekoracijas.

„Imdeco“ asortimente galite rasti:

  • sniego burbulų,
  • eglučių,
  • kalėdų senelių ir kt.

Stilingos puošmenos lengvai derinamos tiek klasikiniame, tiek šiuolaikiškame, tiek bet kuriame kitame interjere.

 

Dekoratyviniai indai

Kalėdinis stalo dekoras – neatsiejama šventiško namų įvaizdžio dalis. Jam sukurti puikiai tinka dekoratyviniai indai. Pavyzdžiui, keramikinėje dėžutėje galima laikyti sausainius. Taip jie bus apsaugomi nuo išorinių veiksnių, tokių kaip drėgmė, dulkės ar kiti nešvarumai. 

Dar vienas puošnus šventinio stalo akcentas – dekoratyvinė lėkštutė. Ji tinka įvairiems užkandžiams, pavyzdžiui, sumuštiniams, keksiukams ar saldainiams, sudėti. Išskirtinio dizaino indas suteikia originalumo ne tik stalui, bet ir visam interjerui. Galite būti tikri, kad tokia įvaizdžio detalė tikrai atkreips svečių dėmesį.

Domina aukštos kokybės kalėdinės dekoracijos ant langų ar kiti papuošimai? Tuomet esate būtent ten, kur reikia. Išsirinkite sau patinkančias prekes iš plataus „Imdeco“ asortimento. Jeigu reikia patarimo ar konsultacijos, drąsiai kreipkitės – atsakysime į rūpimus klausimus ir padėsime Jums apsispręsti. Užsisakykite šventines dekoracijas tiesiai į namus.