ŠALTKREPŠIAI

Šaltkrepšiai maistui, termo krepšiai internetu | Imdeco

Planuojate išvyką į gamtą ir domina kelioniniai šaltkrepšiai? „Imdeco“ virtualiame asortimente rasite stilingus, aukštos kokybės gaminius, kurie išlaikys nepakitusią maisto temperatūrą ilgą laiką. Nesvarbu, ar ketinate stovyklauti, ar apsipirkinėjate didesniais kiekiais, šaltkrepšis neleis sugesti maisto produktams šiuos transportuojant. Toliau peržvelgsime virtualaus Imdeco.lt katalogo ypatumus ir trumpai aptarsime, kaip naudoti šaltkrepšį, kad šis išlaikytų vėsų maistą kuo ilgiau.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Kokie būna šaltkrepšiai maistui?

 

Šiuolaikinės gamybos technologijos leidžia išgauti unikalaus dizaino šaltkrepšius. Visi gaminiai susideda iš dviejų sluoksnių: vidinio ir išorinio. Šaltkrepšių vidus dengiamas aukštos kokybės aliuminio folija, o išorinis sluoksnis dažniausiai būna pagamintas iš poliesterio. Stilingo dizaino krepšys gali būti praktiška dovana mamai, tėčiui ar iškylas ir žygius mėgstantiems draugams. Toliau aptarsime galimas šaltkrepšių rūšis.

 

Termo krepšys maistui (kasdienai)

 

Termo krepšiai dažniausiai atrodo kaip įprasti pirkinių krepšiai. Šie gaminiai dažniausiai būna gilesni, su ilgesnėmis rankenomis tam, kad būtų patogų krepšį nešti užsidėjus ant peties. „Imdeco“ virtualiame kataloge taip pat galite rasti ir mažus šaldymo krepšius. Mažas termo krepšys maistui itin patogus pietų dėžutės laikymui biure.

Tiek didesni, tiek mažesni termo krepšiai yra itin patogūs, nes turi komfortiškas rankenas. Mažesniuose krepšiuose yra vidinės kišenėlės, kuriose galima laikyti smulkesnius užkandžius, pavyzdžiui, batonėlius. Abiejų dydžių gaminiai sandariai užsegami užtrauktuku.

 

Šaltkrepšis maistui (išvykoms)

 

Šaltkrepšiai maistui transportuoti įprastai yra žemesni ir platesni, todėl puikiai tinka išvykoms į gamtą. Šaltkrepšių dangčiai sandariai užsidaro dviejų krypčių užtrauktuku. Mėgstantiems iškylauti vieniems galima rinktis 2,5 l ar 4 l talpos šaltkrepšį. Visgi, iškylaujantiems su šeima patariame ieškoti krepšių nuo 20 l talpos.

Tiek termo krepšiai, tiek šaltkrepšiai nereikalauja intensyvios priežiūros, nes vidus yra padengtas lengvai valoma aliuminio folija. Aukštos kokybės poliesteris atsparus purvui ir vandeniui, todėl netyčia aplieję gaminį, galėsite nesibaiminti – skystis greitai nutekės nuo paviršiaus. Be to, yra dar viena maisto šaldymo alternatyva – vadinamosios šaltdėžės. Šie gaminiai įprastai gaminami iš tvirto plastiko, todėl yra tvirtesni. 

 

Minkšti šaltkrepšiai

 

Didžiąją dalį „Imdeco“ asortimento sudaro medžiaginiai gaminiai. Medžiaginis šaltkrepšis yra itin kompaktiškas, nes gali būti sulankstomas, todėl neužima daug vietos namuose. Kitaip nei šaltdėžės, minkšti šaltkrepšiai yra kur kas lengvesni ir praktiškesni. Toliau pateikiame naudingus patarimus, kaip naudotis šaltkrepšiais.

 

Šaltkrepšis – kaip naudoti?

 

Vasaros metu sparčiai dauginasi maiste esantys ir žarnyno infekcines ligas sukeliantys mikroorganizmai. Atsižvelgiant į tai, maisto temperatūros išlaikymas yra labai svarbus. Stovyklaujant gamtoje, šaltkrepšis išlaikys šviežią maistą ilgiau ir leis išvengti nemalonių sveikatos sutrikimų. Žemiau – keli naudingi patarimai, kaip naudotis šaltkrepšiu:

 

  • Atvėsusį maistą ar gėrimus suvyniokite į foliją. Folija palaikys temperatūrą, todėl maistas išliks vėsesnis ilgesnį laiką. Be to, šaltkrepšio dugną ir viršų taip pat galite iškloti papildomu sluoksniu folijos.

  • Naudokite specialius šaldymo elementus. Šaldymo elementai gali būti skirtingų dydžių, todėl rinkdamiesi šiuos, atsižvelkite, koks šaltkrepšis jus domina ar kokį jau turite. Elementus laikykite šaldiklyje, o prireikus dėkite į šaltkrepšį kartu su maistu.

  • Sandariai uždarykite šaltkrepšį. Tam, kad maistas kuo ilgiau išlaikytų norimą temperatūrą, šaltkrepšį atidarykite tik tada, kai ketinate viską išimti. Kitu atveju, nuolat atidarant krepšį, maistas kur kas greičiau šils.

  • Reguliariai valykite krepšį. Kaip ir gamtoje naudojamus stalo įrankius, staltieses, taip ir šaltkrepšius po panaudojimo būtina išvalyti. Reguliariai prižiūrimas šaltkrepšis, užtikrins daikto ilgaamžiškumą ir gaivų kvapą krepšyje.

Būtina įsidėmėti, kad šaldomieji krepšiai palaiko vėsią temperatūrą iki 15–20 valandų. Be to, jeigu neturite šaldymo elementų, ledukai nėra šių alternatyva. Ledukai greitai ištirpsta, o vanduo greitai atšyla, todėl apliejus maistą, šis gali greitai sugesti.

 

Dvejojate, ar šaltkrepšis, ar šaldomasis krepšys geriau išpildytų jūsų lūkesčius, o gal liko neatsakytų klausimų? Pasikalbėkime – susisiekite jums patogiausiu būdu. Į rūpimus klausimus „Imdeco“ komanda pasiruošusi atsakyti telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose.