Filtruoti pagal

Kolekcija

Kolekcija

DUBENYS

Dubenys ir dubenėliai internetu, stikliniai dubenys | Imdeco

Maisto serviravimo dubenys – tai, ko reikia kiekvienuose namuose. Šie indai idealiai tinka sriuboms, košėms, salotoms. Todėl jei neįsivaizduojate savo raciono be tokių patiekalų, dubenėliai bus tikrai naudingi. Didelį jų pasirinkimą galite rasti „Imdeco“ el. parduotuvėje. Asortimente gausu išskirtinio dizaino dubenėlių, kurie neabejotinai papuoš Jūsų stalą ir leis dar labiau pasimėgauti maistu.

Aktyvūs filtrai

Dubenys maisto serviravimui: kokie jų tipai?

 

Serviravimo dubenys gali būti skirtingų tipų. Nuo to priklauso jų paskirtis. Pavyzdžiui, vienai maisto porcijai patiekti dažniausiai naudojami nedideli dubenėliai (11–13,5 cm skersmens). Juose galima patiekti pačius įvairiausius patiekalus – viskas priklauso nuo fantazijos. Vidutiniai ir dideli dubenys paprastai skirti bendriems patiekalams, kuriuos kiekvienas gali įsidėti pats. Tokių indų dydžio pasirinkimas priklauso nuo norimo patiekti patiekalo. 

Dubenims taip pat priskiriami tokie indai kaip:

  • salotinės; 
  • saldaininės;
  • padėklai vaisiams;
  • nedideli dubenėliai desertams ar kitiems patiekalams.

Pasirinkimas išties platus. Todėl tikime, kad lengvai atrasite sau patinkančius indus. Na, o tam, kad apsispręsti būtų lengviau, pateikiame Jums keletą patarimų. 

 

Kaip išsirinkti geriausius dubenis?

 

Renkantis dubenėlius maisto serviravimui, derėtų apgalvoti tokius aspektus kaip jų medžiaga, dydis, stilius, tinkamumas indaplovei ir mikrobangų krosnelei. Plačiau kiekvieną iš jų aptariame žemiau tekste.

 

Medžiaga

 

Indai gali būti pagaminti iš įvairių medžiagų, pasižyminčių skirtingomis savybėmis. Karštiems patiekalams rekomenduojama rinktis dubenis, kurie gerai sulaikytų šilumą, tačiau nebūtų karšti liesti. Puikiai tik tokios medžiagos kaip porcelianas arba stiklas. Nerekomenduojama rinktis labai plono plastiko arba metalo: pirmasis gali deformuotis, o antrasis – labai įkaisti. 

 

Dydis

 

Ieškodami sau tinkamų maisto serviravimo dubenėlių, būtinai atkreipkite dėmesį ir į galimus jų dydžius. Akivaizdu, kad pasirinkimas priklauso nuo to, kam naudosite indus. Tradicinio dydžio serviravimo dubenys yra maždaug 18–30 cm skersmens. Tačiau jie gali būti tiek didesni, tiek mažesni. Rekomenduojame rinktis tokius indus, kuriuose būtų pakankamai vietos tam, ką planuojate patiekti. Jei nesate tikri, įsigykite keletą skirtingų tos pačios kolekcijos dubenėlių. Tokiu būdu pasirūpinsite, kad namuose jų nepritrūks.

„Imdeco“ el. parduotuvėje galite rasti įvairaus skersmens dubenėlių: nuo mažo (11 cm) iki didelio (33 cm). Peržvelkite platų asortimentą ir išsirinkite tai, ko reikia. Užsisakykite norimas prekes internetu patogiai ir greitai.

 

Stilius

 

Indai – neatsiejama namų, ypač virtuvės, interjero dalis. Todėl juos renkantis labai svarbu įvertinti ne tik funkcionalumą, bet ir išvaizdą. Bene lengviausia dubenėlius derinti prie kitų turimų indų ir bendro virtuvės ar stalo įvaizdžio. Žinoma, nepamirškite atsižvelgti ir į savo asmeninį skonį – juk šiuos indus patys ir naudosite. Taigi įsitikinkite, kad pasirinkti dubenėliai tikrai Jums patinka. 

Mėgstate minimalizmą ir universalumą? Tuomet verta įsigyti apvalius baltos spalvos dubenėlius, kurie puikiai tiks įvairiomis progomis. Be to, juos lengva derinti su kitais indais ir įrankiais, nesvarbu, kokio stiliaus jie bebūtų. Jeigu ieškote kažko originalaus, Jūsų dėmesio vertas rankų darbo stiklinis dubuo su auksinės spalvos kraštais. Šis indas neabejotinai pagyvins stalo dekorą. 

„Imdeco“ asortimente galite rasti įvairių formų dubenėlių: apvalių, ovalių, kvadratinių ir netaisyklingos formos. Platus ir spalvų pasirinkimas: nuo itin prabangių ryškių iki neutralių minimalistinių. Išskirtinio dizaino indai leidžia įgyvendinti net ir pačias netikėčiausias stalo serviravimo idėjas. Nesvarbu, ar ruošiatės ypatingai šventei, ar tiesiog norite atnaujinti savo indų kolekciją – pas mus galite rasti tai, ko reikia. 

 

Tinkamumas indaplovei ir mikrobangų krosnelei

 

Nemaža dalis žmonių savo namuose šiandien turi indaplovę. Ji ypač praverčia tiems, kurie gamina daug ir dažnai. Natūralu, kad naudojantys indaplovę dažniausiai ieško indų, kuriuos būtų galima plauti tokiu būdu. Į tai reikėtų atsižvelgti ir renkantis dubenis. Ne visi iš jų gali būti plaunami indaplovėje. Tokia informacija dažniausiai pateikiama prekių aprašymuose. Taigi nepamirškite tos įvertinti.

Kai kurie dubenys gali būti ne tik plaunami indaplovėje, bet ir naudojami mikrobangų krosnelėje. Dažniausiai jie būna pagaminti iš porceliano. Tokie indai labai praverčia tuomet, kai reikia greitai pašildyti maistą. Jei norite tokius privalumus išnaudoti ir Jūs, įsigykite porceliano dubenėlius iš „Imdeco“ el. parduotuvės.

Jau kurį laiką svarstote idėją atnaujinti turimus indus? Tuomet esate būtent ten, kur reikia. Suteikiame Jums didelį žinomų gamintojų produkcijos pasirinkimą. Tai aukštos kokybės indai, pasižymintys nepriekaištingu dizainu. Todėl galite būti tikri, kad kiekvienas porcelianinis ir stiklinis dubuo ne tik tobulai atliks savo pagrindinę savo funkciją, bet ir papuoš interjerą. Tiesa, „Imdeco“ asortimente galite rasti ir daugiau jam skirtų detalių.