INTERJERO DETALĖS

Interjero detalės internetu: įvairios namų dekoracijos | Imdeco

Interjero dekoracijos – neatsiejama namų įvaizdžio dalis. Jos suteikia erdvei jaukumo, išskirtinumo ir komforto. Kruopščiai priderintos kambario dekoracijos padeda sukurti stilingą ir vieningą aplinką. Plačiame „Imdeco“ asortimente sau patinkančias interjero detales gali rasti net ir patys išrankiausi.

Aktyvūs filtrai

Didelis namų dekoracijų pasirinkimas

Šiais laikais yra daugybė būdų, kaip papuošti gyvenamąją erdvę. Dauguma tam įprastai pasitelkia namų interjero detales, kurių išties gausu:

žvakės,

rėmeliai,

žvakidės,

dirbtinės gėlės,

vazos,

taupyklės,

papuošalų dėžutės,

laikrodžiai,

staliukai,

pledai ir t. t.

Patrauklaus dizaino namų dekoracijos pasižymi itin estetiška išvaizda, kuri nepalieka abejingų. Be to, mūsų asortimente galite rasti ne tik interjero, bet ir eksterjero detalių, tokių kaip lauko šviestuvai. Jie puikiai tinka terasoje, nes padeda sukurti ypač jaukią atmosferą.

Panaudojimo, pritaikymo galimybės

Interjero detalės svarbios ne tik dėl savo estetikos – kai kurios iš jų namams suteikia ir daugiau patogumo. Štai keletas tokių pavyzdžių:

Tekstilės gaminiai, pavyzdžiui, pledai, pasižymi patrauklia išvaizda. Jais kuo puikiausiai galima papuošti sėdimuosius baldus, tokius kaip sofos, minkšti kampai ar foteliai. Tačiau, be viso to, minkštu ir švelniu pledu labai malonu apsigobti vėsų vakarą.

Dekoratyvūs baldai, tokie kaip nedideli metaliniai staliukai, suteikia namų aplinkai daugiau prabangos. Tai itin universalios interjero dekoracijos, ant kurių galima kurti įvairiais daiktų, pavyzdžiui, žvakių ar gėlių kompozicijas. Kai kurių staliukų viršus yra nuimamas, todėl jį patogu naudoti kaip padėklą. Šios skoningai atrodančios kambario dekoracijos puikiai tinka užkandžiams ar gėrimams pasidėti.

Laikrodžiai – tai dar viena namų įvaizdžio detalė, suteikianti daugiau estetikos ir komforto. Dauguma jų turi žadintuvo funkciją, todėl itin praverčia miegamajame, įkomponuoti ant naktinio staliuko. Įsigijus stilingą ir funkcionalų laikrodį, nebūtina poilsio kambaryje laikyti telefono. Būtent šis išmanusis įrenginys dažnai būna vienas iš gero miego trikdžių.

Svarstote įsigyti šias ar kitas interjero detales? Peržvelkite mūsų asortimentą ir užsisakykite patinkančias prekes internetu – tai labai paprasta ir greita.

Pasirinkimo kriterijai

Išsirinkti namų dekoracijas ne visuomet taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Norint, kad jos harmoningai įsilietų į interjerą, patariama įvertinti šiuos aspektus:

1. Kambario tipą ir paskirtį

Svetainė, miegamasis, prieškambaris, vonia, darbo, o gal vaikų kambarys? Vietų, kur gali būti naudojamos namų dekoracijos, labai daug. Todėl prieš priimant sprendimą, verta atsižvelgti į tai, kokios estetinės ir funkcinės tame kambaryje jums yra aktualiausios.

2. Interjero stilių

Tai vienas iš svarbiausių kriterijų renkantis namų interjero detales. Įvertinus jį, tampa kur kas lengviau rasti tai, ko iš tiesų reikia.

Plačiame asortimente galite rasti tiek populiariausiuose (klasikiniame, šiuolaikiškame, moderniame, minimalistiniame), tiek labiau išskirtiniuose (pereinamajame, eklektiškame, boho) interjeruose derančių dekoracijų.

Nemažai iš jų yra universalios, todėl tinka prie įvairaus namų įvaizdžio. Tai – bene geriausias sprendimas tiems, kurie nėra apsisprendę, kokio stiliaus interjerą nori sukurti.

3. Erdvėje vyraujančias spalvas

Interjere jos atlieka ypač svarbų vaidmenį, nes lemia ne tik estetinį vaizdą, bet ir mūsų savijautą. Tinkamai parinktos kambario dekoracijos leidžia pakoreguoti spalvinę gamą: suteikti jai daugiau vientisumo arba priešingai – kontrasto.

Pavyzdžiui, minimalistinio stiliaus svetainėje, kurioje vyrauja balti tonai, puikiai tinka nedidelės juodos interjero dekoracijos. Jos padeda į erdvę įnešti daugiau balanso ir paverčia ją įdomesne.

Prabangų darbo kambarį galima papuošti auksinės spalvos staliuku, žvakide ar nuotraukų rėmeliu. Spindintis jų paviršius suteikia interjerui subtilaus solidumo.

Eklektiškoje aplinkoje daugelis mėgsta naudoti ryškiaspalves (raudonas, žalias, mėlynas) interjero detales. Jos tiesiog tobulai papildo tokio stiliaus įvaizdį.

4. Asmeninius pomėgius ir poreikius

Kad ir kokio stiliaus erdvę kurtumėte, labai svarbu, kad ji kuo geriau atitiktų jūsų poreikius ir pomėgius. Jei neįsivaizduojate savo namų be gyvų gėlių, interjerą galite papildyti stilingomis vazomis. Turintiems daug grandinėlių, auskarų, žiedų labai praverčia specialios papuošalų laikymui skirtos dėžutės. Jos pasižymi elegantiška išvaizda, todėl suteikia ir kambariui daugiau patrauklumo.

Svajojate apie nepriekaištingos išvaizdos namų interjero detales? „Imdeco“ asortimente jų išties gausu. Išsirinkite ir užsisakykite sau patinkančias dekoracijas internetu patogiai ir greitai. Kurkite išskirtinį savo namų įvaizdį – esame pasiruošę Jums padėti!