INTERJERO DETALĖS

Interjero detalės internetu, įvairios namų dekoracijos | Imdeco

Namų interjero dekoracijos – neatsiejama bet kokios stilistikos būsto įvaizdžio dalis. Jos suteikia erdvei jaukumo, išskirtinumo ir komforto. Kruopščiai priderintos kambario dekoracijos padeda sukurti stilingą, harmoningą aplinką. Domina namų interjero detalės internetu? Plačiame „Imdeco“ asortimente rasite kokybiškų, išskirtinio dizaino gaminių pasirinkimą skirtingoms erdvėms. Čia rasite ir kelias naudingas įžvalgas bei praktiškus patarimus, kurie padės pasirinkti akcentus internetu.

Aktyvūs filtrai

 

Namų dekoracijos internetu: platus gaminių pasirinkimas

 

Šiais laikais yra daugybė būdų, kaip papuošti gyvenamąją erdvę. Dekoracijų pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo vyraujančio stiliaus namuose ir, žinoma, nuo asmeninių pomėgių. Dauguma įprastai pasitelkia namų interjero detales, kurių išties gausu:

 

  • žvakės,
  • nuotraukų rėmeliai,
  • žvakidės,
  • vazos,
  • papuošalų dėžutės,
  • laikrodžiai,
  • staliukai,
  • pledai
  • dirbtinės gėlės ir t. t.

 

Patrauklaus dizaino namų dekoracijos internetu pasižymi itin estetiška išvaizda, kuri nepalieka abejingų. Be to, „Imdeco“ asortimente galite rasti ne tik interjero, bet ir eksterjero detalių, tokių kaip lauko šviestuvai. Jie puikiai tinka terasoje, nes padeda sukurti ypač jaukią atmosferą.

 

Praktiškas namų dekoras

 

Namų dekoro detalės svarbios ne tik dėl savo estetikos – kai kurios iš jų namams suteikia daugiau patogumo. Štai keletas tokių pavyzdžių:

 

   • Tekstilės gaminiai. Pavyzdžiui, pledai, pasižymi patrauklia išvaizda. Šiais kuo puikiausiai galima papuošti sėdimuosius baldus, tokius kaip sofos, minkšti kampai ar foteliai. Tačiau, be viso to, minkštu, švelniu pledu labai malonu apsigobti vėsų vakarą.
    

   • Dekoratyvūs baldai. Nedideli metaliniai staliukai suteikia aplinkai daugiau prabangos. Tai itin universalios interjero dekoracijos, ant kurių galima kurti įvairiais daiktų, pavyzdžiui, žvakių ar gėlių kompozicijas. Kai kurių staliukų viršus yra nuimamas, todėl jį patogu naudoti kaip padėklą. Šios skoningai atrodančios kambario dekoracijos puikiai tinka užkandžiams ar gėrimams pasidėti.
    

   • Laikrodžiai. Tai dar viena namų dekoracija, suteikianti daugiau estetikos, komforto. Dauguma jų turi žadintuvo funkciją, todėl itin praverčia miegamajame, įkomponuoti ant naktinio staliuko. Įsigijus stilingą ir funkcionalų laikrodį, nebūtina poilsio kambaryje laikyti telefono. Būtent šis išmanusis įrenginys dažnai būna vienas iš gero miego trikdžių.
    

Stilingi, funkcionalūs namų interjero aksesuarai internetu šiandien užsakomi vos keliais mygtukų paspaudimais. Turintiems namuose „laisvą“ sieną, patariame šią išnaudoti ir pagyvinti dekoracijomis ar jų kombinacijomis. Jei sunku sugalvoti, kaip tai padaryti – kiek anksčiau sukūrėme tinklaraščio įrašą, kuris padės stilingai papuošti sienas.

    

Kambario dekoracijos skirtingoms erdvėms

    

Kartais norisi atnaujinti tik tam tikras būsto zonas. Atitinkamai pagal patalpos paskirtį, gali skirtis ir interjero dekoracijos. Svarbiausia – atkreipkite dėmesį, kokios namų interjero prekės galėtų tapti harmoningu papildymu arba pagrindiniu erdvės akcentu. Toliau aptarsime skirtingas erdves ir kokie aksesuarai galėtų papildyti specifinės patalpos paveikslą.

    

    

Svetainės interjero detalės

    

Svetainė – tai erdvė, kurioje dažniausiai susirenka visa šeima ir priimami užsukę svečiai. Čia vyksta smagūs šventiniai susibūrimai, todėl stilingos interjero detalės namams – būtinybė. Praktiška šio kambario dekoracija gali būti išskirtiniai namų kvapai. Atitinkamais kvapais galima sukurti skirtingas nuotaikas. Renkantis svarbiausia atsižvelgti į mėgstamas natas, kuriamą atmosferą.

    

Jei norite susikurti dekoro kompozicijas iš žvakių, kvapų statulėlių, galite išnaudoti kavos staliukus ir kitų korpusinių baldų paviršius. Tam puikiai tiks ir padėklai, kuriuose galima kurti įvairius aksesuarų derinius. Kalbant apie funkcionalias dekoracijas – šalia sofos ar minkšto kampo puikiai atrodytų stilingas dėklas žurnalams. 

    

Vonios interjero detalės

    

Šioje zonoje vyksta raminantys ryto bei vakaro ritualai, todėl svarbu, kad vonios interjero aksesuarai neblaškytų dėmesio, kurtų atpalaiduojančią atmosferą. Čia galima kurti skirtingas dirbtinių gėlių kompozicijas, mat jos nereikalauja ypatingos priežiūros. Beje, jos būtų puiki natūralios šviesos stokojančių namų dekoracija.

    

Stilingos vonios kambario dekoracijos, pavyzdžiui, dėžutės servetėlėms ar kitiems smulkiems aksesuarams išlaikys estetiką erdvėje. Tiems, kurie mėgsta pasimėgauti šilta vonia, siūlome kurti žvakių kompozicijas. „Imdeco“ kataloge dairykitės išskirtinio padėklo. Minėtasis apsaugos paviršius nuo vaško ir bus lengvai perkeliamas iš vienos vietos į kitą.

    

Virtuvės interjero aksesuarai

    

Virtuvė yra viena iš intensyviausių zonų, joje kiekvienas daiktas turi būti funkcionalus, apgalvotas. Ne išimtis ir namų interjero prekės internetu. Čia visi daiktai, esantys ant stalviršio, turėtų turėti aiškias savo vietas. Tam puikiai tiks virtuvės dėžutės. Šios ne tik padės sugrupuoti virtuvės reikmenis ar aksesuarus, bet ir puikiai papildys virtuvės interjerą.

    

Dažniausiai virtuvės zona būna sujungta su valgomojo erdve, todėl valgomojo stalą galima dekoruoti skirtingais gaminiais. Pavyzdžiui, vazos su dirbtinėmis gėlėmis suteiks erdvei ypatingos energijos, spalvų. Stilingos interjero detalės internetu net ir praktiškiausioje namų zonoje leis sukurti asmenybę atspindintį stilių.

    

Miegamojo interjero aksesuarai

    

Miegamojo interjero aksesuarai internetu įsigyjami itin dažnai. Eksperimentuokite pagal stilistiką, tačiau atminkite – šie neturėtų trikdyti poilsio. Miegamajame dažniausiai vyrauja ramios spalvos, tad neutralios spalvos namų dekoracijos harmoningai įsilietų į vyraujantį interjerą. Norintiems kontrasto patariama ieškoti:

    

   1. sodresnių pastelinių atspalvių;
   2. išskirtinių raštų;
   3. išraiškingų tekstūrų.
    

Tikriausiai nei vienas neįsivaizduojame namų be veidrodžio, siūlome vieną pastatyti ar pakabinti ir miegamajame. Šis ne tik yra stilinga namų dekoracija, bet ir funkcionalumo suteikiantis gaminys. Beje, jei norite ne tik akcento, bet ir daugiau tvarkos, ant naktinio staliuko, ar komodos galite laikyti juvelyrikos dirbinius prabangioje papuošalų dėžutėje. 

    

Namų dekoras priklauso nuo asmeninių lūkesčių ir poreikių, žinoma, jie gali keistis, todėl kartu su jais keisis ir namų dekoro detalės. Atkreipkite dėmesį, ko trūksta erdvėje ir kokia šios paskirtis. Apgalvoję detales, papildysite kambarį ne tik stilingomis, bet ir funkcionaliomis dekoracijomis.

    

Namų interjero detalės internetu pasirinkimo kriterijai

    

Išsirinkti dekoracijas ne visuomet taip paprasta, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Norint, kad namų dekoras atspindėtų asmenybę ir kuriamą interjerą, patariama įvertinti žemiau pateiktus aspektus.

    

1. Kambario tipas, paskirtis

    

Svetainė, miegamasis, prieškambaris, vonia, darbo, o gal vaikų kambarys? Vietų, kur gali būti užsakomos namų dekoracijos internetu – labai daug. Todėl, prieš priimant sprendimą, verta atsižvelgti į tai, kokios estetinės, funkcinės savybės tame kambaryje jums yra aktualiausios.

    

2. Bendra stilistika

    

    

Ieškant namų dekoracijos internetu – tai vienas iš svarbiausių kriterijų. Įvertinus vyraujantį stilių, tampa kur kas lengviau rasti tai, ko iš tiesų reikia. Plačiame „Imdeco“ asortimente galite rasti tiek populiariausiuose (klasikiniame, šiuolaikiškame, moderniame, minimalistiniame), tiek labiau išskirtiniuose (pereinamajame, eklektiškame, boho) interjeruose derančių dekoracijų.

Nemaža dalis jų yra universalios, todėl tinka prie įvairaus namų įvaizdžio. Tai – bene geriausias sprendimas tiems, kurie nėra apsisprendę, kokio stiliaus interjerą nori sukurti.

    

3. Erdvėje vyraujančios spalvos

    

Interjere jos atlieka ypač svarbų vaidmenį, nes lemia ne tik estetinį vaizdą, bet ir mūsų savijautą. Tinkamai parinktos kambario dekoracijos leidžia pakoreguoti spalvinę gamą: suteikti jai daugiau vientisumo arba priešingai – kontrasto.

    

Pavyzdžiui, minimalistinio stiliaus svetainėje, kurioje vyrauja balti tonai, puikiai tinka nedidelės juodos namų interjero dekoracijos. Jos padeda į erdvę įnešti daugiau balanso ir paverčia ją įdomesne. Prabangų darbo kambarį galima papuošti auksinės spalvos staliuku, žvakide ar nuotraukų rėmeliu. Spindintis jų paviršius suteikia interjerui subtilaus solidumo.

    

Ryškiaspalvės (raudonos, žalios, mėlynos) namų interjero detalės internetu itin dera eklektiškoje aplinkoje. Jos tiesiog tobulai papildo tokio stiliaus įvaizdį. Žinoma, nustebinti gali ir skirtingų raštų, tekstūrų derinimas.

    

4. Asmeniniai pomėgiai, poreikiai

    

Kad ir kokio stiliaus erdvę kurtumėte, labai svarbu, kad ji kuo geriau atitiktų jūsų poreikius, pomėgius. Jei neįsivaizduojate savo namų be gyvų gėlių, interjerą galite papildyti stilingomis vazomis. Turintiems daug grandinėlių, auskarų, žiedų labai praverčia specialios papuošalų laikymui skirtos dėžutės. Jos pasižymi elegantiška išvaizda, todėl suteikia ir kambariui daugiau patrauklumo.

    

Taigi, ieškodami gaminio atsižvelkite, kokia kambario paskirtis. Žinoma, verta paminėti, kad atsižvelgtumėte ir į vyraujantį ar norimą kurti patalpų braižą. Atkreipkite dėmesį į spalvas, raštus, tekstūras. Įsivaizduokite, ar užsisakytos namų interjero dekoracijos internetu harmoningai įsilies ar, priešingai, taps akcentu. Apgalvoti kriterijai palengvins apsisprendimą.

    

Ieškote konkrečios namų interjero prekės internetu, o gal neradote atsakymo į rūpimus klausimus ir reikia patarimo? Susisiekite jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu arba žinute socialiniuose tinkluose. „Imdeco“ komanda atsakysi į rūpimus klausimus ir padės išsirinkti tinkamiausią gaminį.