PAGALVĖLĖS

Dekoratyvinės pagalvėlės internetu, sofos pagalvėlės | Imdeco

Domina dekoratyvinės lovos ar sofos pagalvėlės internetu? „Imdeco“ virtualiame salone rasite kokybiškų, išskirtinio dizaino gaminių pasirinkimą. Šiandien dekoratyvinė pagalvėlė – stilingų namų akcentas ir praktiška dovana. Nesvarbu, dairotės puošmenos sau ar kitam, galite visus variantus patogiai palyginti ir įsigyti internetu. O kad tai padaryti būtų paprasčiau, dalinamės keliomis naudingomis įžvalgomis ir patarimais – kaip išsirinkti pagalvėlę per nuotolį, kokios tendencijos vyrauja šiandien ir kaip prižiūrėti asortimente dominuojančius veliūro gaminius.

Aktyvūs filtrai

Dekoratyvinės pagalvėlės internetu – kaip pasirinkti?

 

Renkantis pagalvėlę internetu, svarbu įvertinti ne tik patrauklų daikto dizainą, bet ir savo lūkesčius, kuriamos atmosferos ir interjero stilistikos subtilybes. Jei tai dovana, pabandykite įvertinti gavėjo stiliaus pojūtį, namų aplinką, galiausiai, emociją, kurią norite perteikti.

 

Keli aspektai, į kuriuos siūlome atkreipti dėmesį renkantis pagalvėlių derinius mūsų asortimente:

 

 1. Puošiamas baldas: interjero dizaineriai siūlo tikslią daikto vietą numatyti dar prieš šiam pasiekiant namus. Kalbant apie pagalvėlių derinį ar pavienį akcentą, pagalvokite, dekoratyvinė pagalvėlė puoš lovą, sofą, fotelį. Taip tikslingiau įvertinsite ir kitus kriterijus.
 2. Dydis: nuo dekoruojamo baldo priklauso ir pagalvėlių dydis. Vis dėlto, optimalus variantas – dekoratyvinės pagalvėlės 45x45. Tokie matmenys tinka bet kokio tipo baldams. O taip pat – dovanoms.
 3. Kiekis: šios interjero detalės neretai derinamos bent po kelias. Po vieną dažniausiai įsigyjami siuvinėti ar unikalios tekstūros gaminiai. 
 4. Spalvos: pradėkite nuo sprendimo – pagalvėlių derinys bus harmoningas interjero detalių tęsinys ar akcentas. Jei norite švelnaus prisilietimo, rinkitės pastelines spalvas, keliais tonais tamsesnes nei baldas arba lovos užklotas. Jei norisi įnešti į namus gyvumo, įvertinkite ryškiaspalves detales. Nebijokite derinti kelių spalvų, tekstūrų.
 5. Medžiaga:galiausiai, dairykitės kokybiškų medžiagų, pasidomėkite jų puošmenų sudėtimi, užpildu, priežiūros subtilybėmis.

Stilingos pagalvėlės dekoratyvinės ar ne, papildo įvairias namų erdves – miegamojo zoną, svetainę, darbo kambario poilsio kampelį. Panašiai kaip ir kitos universalios detalės – vazos, laikrodžiai, šilti pledai. Svarbu į pagalvėlių derinius žiūrėti kaip į visavertes interjero detales. Beje, čia taip pat vyrauja tam tikros namų puošybos mados, tendencijos. Toliau papasakosime apie populiariausius dekoratyvių pagalvėlių pasirinkimus, kuriuos rasite ir „Imdeco“ kataloge.

 

Populiariausi dekoratyvinių pagalvėlių pasirinkimai

 

Kaip jau minėjome, svarbu atsižvelgti į savo namų, dekoruojamų baldų stilistiką. Vis dėlto, yra keli variantai, kurie tinka kone bet kokio stiliaus namams. 3 pasirinkimai, kurie papuoš bet kokio braižo patalpas arba taps originalia dovanos idėja:

 • vienspalviai, minimalistinio dizaino gaminiai;
 • dekoratyvinės pagalvėlės su užrašais;
 • unikalios tekstūros akcentai (veliūras, aksomas, kt.).

Minimalistinio dizaino, vienspalvius gaminius lengva derinti bet kokio braižo interjere. Švelnesnes, žemės tonų spalvas – skandinaviško, minimalistinio stiliaus erdvėse. O štai ryškesniais tonais pabrėžti solidžia klasika alsuojančių ar modernių namų grožį. Pagalvėlė su užrašu tapo jaukių namų klasika, simboline dovana. Interjero dizaineriai besidairantiems akcentų rekomenduoja dėmesį atkreipti į išraiškingesnes tekstūras – liną, veliūrą, aksomą.

Galite visus šiuos variantus efektyviai derinti tarpusavyje – pavyzdžiui, įsigyti kelias vienspalves veliūro pagalves ir prie šių priderinti pagalvėlę su jaukiu užrašu. Jau minėta kuriama atmosfera ir emocija gali būti perteikiamos per tam tikras medžiagas, tekstūras, užrašus. Štai aksominės pagalvėlės baldams suteikia prabangos, solidumo, o užrašais „namai“, „svajonė“, „laimė“ siuvinėti daiktai įneša šilumos, ramybės. Beje, tokia pagalvėlė – nuostabi dovanos idėja įkurtuvių proga.

 

Veliūrinės pagalvėlės – kaip jas tinkamai prižiūrėti?

 

Kadangi mūsų kataloge dominuoja kokybiški veliūro gaminiai, norime pasidalinti keliais šių priežiūros patarimais. Unikali medžiaga turi savito žavesio, spinduliuoja subtilia prabanga, kuria jaukumo pojūtį. Tiesa, tam, kad ši medžiaga ilgą laiką džiugintų tiek savo švelnia tekstūra, tiek išvaizda, reikia ją tinkamai prižiūrėti.

 

Keli svarbiausi akcentai, arba kaip turėtų būti prižiūrimos veliūrinės vientisos ar siuvinėtos pagalvėlės ant sofos:

 

 • nusegamą nedidelės dekoracijos užvalkalą plaukite rankomis, šiltame vandenyje;
 • naudokite specifiniam audiniui skirtas skalbimo priemones (paprastas muilas gali velti šerelius);
 • plaudami stenkitės stipriai netrinti ir nesukti švelniu pūkeliu pasižyminčios medžiagos;
 • gręžkite švelniai, stipriai nesukdami medžiagos;
 • pagalvėlę padžiaukite ant rūbų džiovyklės (nenaudokite skalbinių segtukų, kad neliktų žymių).

Tokių gaminių nerekomenduojama balinti ar valyti cheminiu būdu, taip pat – dėti į džiovyklę. Priežiūra išties paprasta. Tiesiog įsigilinkite į unikalios tekstūros subtilybės, skalbimo proceso rekomendacijas.

„Imdeco“ virtualiame salone – kruopščiai atrinktų gamintojų, išskirtinės dekoratyvinės pagalvėlės namams. Visą svarbiausią informaciją rasite informaciniame apraše, jį turi kiekviena pagalvėlė. Neradote atsakymo į rūpimus klausimus ar reikia patarimo? Susisiekite, į jūsų klausimus atsakysime telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose.