DEKORATYVINĖS DĖŽUTĖS

Dekoratyvinės dėžutės, stikliniai indeliai su dangteliais | Imdeco

Dekoratyvinės dėžutės ir indeliai – stilinga interjero detalė, kuria galima papuošti įvairias namų erdves. Šie aksesuarai idealiai tinka įvairių smulkių daiktų laikymui ir taip padeda palaikyti tvarką. Taigi jei ieškote interjero detalės, kuri ne tik patraukliai atrodytų, bet ir būtų funkcionali, dekoratyvinė dėžutė arba indelis gali būti tai, ko reikia. Kviečiame išsirinkti sau patinkantį aksesuarą iš plataus „Imdeco“ asortimento.

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Stiklinės dėžutės

 

Stiklinės dėžutės pasižymi itin prabangia išvaizda. Dažniausiai jos turi metalinį rėmelį, kuris suteikia tvirtumo ir papildomo patrauklumo. Stiklinė dėžutė tinka įvairių daiktų laikymui: nuo popierinių servetėlių iki papuošalų. Tiesa, pastaruoju atveju svarbu atkreipti dėmesį, kad dėžutės vidus būtų padengtas medžiaga. Tokiu atveju bus išvengta tiek jos pačios, tiek papuošalų subraižymo. 

Stiklinės dėžutės gali būti permatomos arba ne. Pirmosios labiausiai tinka daiktų, kurie nesukuria netvarkos įspūdžio, laikymui. Šios dėžutės gali būti naudojamos ir kaip dekoracijos, pavyzdžiui, jų viduje sukuriant tam tikrą augalų kompoziciją. Nepermatomose stiklinėse dėžutėse gali būti laikomi patys įvairiausi daiktai, nes jų tiesiog nesimato. Todėl galima nesijaudinti dėl netyčia sukurtos netvarkos. 

Stiklinių dėžučių priežiūra labai paprasta. Norint, kad jos gražiai atrodytų, tereikia nepamiršti reguliariai valyti dulkių ir viduje susikaupusių nešvarumų. Tam kuo puikiausiai tinka vandeniu sudrėkinta šluostė ir sausas skudurėlis nusausinimui.

 

Marmurinės dėžutės

 

Šios dėžutės taip pat atrodo labai prabangiai ir elegantiškai. Dažniausiai jos turi papildomų detalių, kurios suteikia dar daugiau puošnumo. Pavyzdžiui, tai gali būti auksinės spalvos beždžionėlė arba brangakmenis. Taigi tokios dekoratyvinės dėžutės patrauks daugelio akį. 

Priklausomai nuo turimo biudžeto, galima pasirinkti iš tikro marmuro arba jo imitacijos pagamintą dėžutę. Tiek vienos, tiek kitos pasižymi puikia išvaizda. Marmurinės dekoratyvinės dėžutės gali būti skirtingų formų – stačiakampės arba apvalios. Dažniausiai jos būna pakankamai nedidelės, todėl labiausiai tinka itin smulkių daiktų laikymui.

 

Dėžutės servetėlėms

 

Dėžutės servetėlėms gali būti atidaromos arba su skyle viršuje. Pirmosios labiau tinka didesnėms, storesnėms servetėlėms, kuriomis dekoruojamas stalas. Dėžutės su skyle naudojamos plonoms servetėlėms, kurias kiekvienas pasiima atskirai, pavyzdžiui, norėdamas nusivalyti rankas ar veidą. Dažniausiai tokie aksesuarai laikomi valgomajame ant stalo arba vonioje. „Imdeco“ asortimente galite rasti abiejų tipų dėžutes servetėlėms. Belieka nuspręsti, kurios Jums reikalingos ir kurių dizainas labiau patinka.

 

Stikliniai indeliai su dangteliais

 

Tai stilingi ir universalūs indai, tinkantys pačių įvairiausių daiktų laikymui. Kadangi yra pagaminti iš stiklo, juose galima saugiai laikyti ir maisto produktus, tokius kaip sausainiai, saldainiai, riešutai, džiovinti vaisiai ir uogos. Stikliniai indeliai su dangteliais padeda apsaugoti viduje esančius daiktus nuo dulkių ir kitų nešvarumų, taip pat drėgmės. 

Be to, kad yra labai praktiški, šie aksesuarai išsiskiria savo originaliu dizainu. Jie gali būti pačių netikėčiausių formų, pavyzdžiui, gilės. Toks stiklinis indelis su danteliu atrodo labai žaismingai ir pagyvina bet kurį interjerą. Norite tokį įsigyti ir Jūs? Tuomet kviečiame peržvelgti „Imdeco“ asortimentą, kuriame galite rasti itin didelį stilingų aksesuarų namams pasirinkimą.

 

Kitos dekoratyvinės dėžutės

 

Be anksčiau aptartų aksesuarų, „Imdeco“ asortimente galite rasti ir kitokių dekoratyvinių dėžučių. Vienos iš jų – aptrauktos odos imitacija ir papildytos auksinės spalvos detalėmis. Tokios dėžutės atrodo itin puošniai. Be to, galima rinktis iš keleto skirtingų jų dydžių. 

Interjero dekoravimas – smagus ir įtraukiantis procesas. Taigi mėgaukitės juos! Papuoškite savo namus stilingais, aukštos kokybės aksesuarais. „Imdeco“ el. parduotuvėje jų pasirinkimas itin platus: dekoratyvūs indaižvakidės ir dar daugiau kitų prekių. Pasitelkite juos, kad atskleistumėte savo unikalų skonį ir sukurtumėte nepriekaištingai atrodantį interjerą.