DIRBTINIAI AUGALAI

Dirbtinės gėlės dekoravimui, dirbtiniai augalai internetu| Imdeco

Domina aukštos kokybės dekoratyviniai dirbtiniai augalai internetu? Nesvarbu, tai dirbtinė gėlė vazone ar skintų gėlių kompozicija, „Imdeco“ kataloge rasite įvairius tradicinius ir egzotiškus augalus, kuriuos galėsite derinti tarpusavyje ir puošti namus, šventes. Iš pavienių žiedų galėsite susikurti savitus akcentus –  dirbtinių gėlių puokštės į bet kokias erdves įneš daugiau spalvų ir gyvybės. Kokybiški gaminiai sunkiai atskiriami nuo tikrųjų, o priežiūros nereikalaujančių dekoracijų privalumų – išties daug. Mūsų komanda paruošė trumpą gidą, kuris padės patogiai išsirinkti namų akcentus internetu.

 

Aktyvūs filtrai

 

Plačios panaudojimo galimybės

 

Dirbtiniai gaminiai gali būti naudojami įvairiose patalpose, nes joms nereikalinga šviesa. Šioms tiks tiek svetainė, tiek prieškambaris, tiek vonios kambarys, tiek kita norima vieta. Kruopščiai pagamintos, tikroviškos dirbtinės gėlės dekoravimui gali būti lengvai sumaišomos su gyvomis, nepalietus jas išties sunku atskirti. Geriausia dalis ta, kad nelepios interjero detalės papuoš tiek minimalistines, tiek prabanga dvelkiančias erdves / zonas:

 

 1. namuose;
 2. iškylose;
 3. šventėse.

 

Itin patogu tai, kad pasitelkus patinkančias dirbtines gėles galima kurti įvairias jų kompozicijas. Augalų pasirinkimas priklauso nuo asmeninio skonio ir kuriamo stiliaus. Puošnios, spalvingos tikroviškos dirbtinės gėlės internetu puikiai tinka klasikiniame interjere. O štai žaliomis augalų šakelėmis galima papildyti minimalistinio stiliaus erdvę. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos dekoracijos ilgai išlaiko prekinę išvaizdą, todėl puošia namų aplinką ne vienerius metus.

 

Dirbtinės gėlės vazonuose

 

Žaluma namuose sukuria gyvesnę, ramesnę atmosferą. Žinoma, gyvi augalai reikalauja tinkamos priežiūros, juos reikia laistyti, persodinti ir suteikti visas tinkamas sąlygas šiems augti. Atsižvelgiant į tai, nenuostabu, kad aukštos kokybės dirbtiniai gaminiai – vis labiau populiarėjantis pasirinkimas.

 

Vienas iš variantų, kuris lengvai papildo namus žaluma – dirbtiniai augalai vazonuose. Pavyzdžiui, „Imdeco“ asortimente galite rasti dekoratyvinę gėlę monsterą. Ilgi, dirbtiniai lapai – sunkiai atskiriama tikrųjų imitacija. Egzotiškas augalas tiks miegamajame, erdvioje vonioje, balkone.

 

Dirbtiniai medžiai

 

Norintiems sukurti ar pagyvinti esamas dirbtinių ar gyvų augalų saleles, puikiai tiks dirbtiniai medžiai. Dėl stabilumo, šie dažniausiai būna vazonuose. Atitinkamai pagal aukštį juos galima pastatyti ant grindų ar korpusinių baldų namuose, biuruose ir salonuose. Beje, tokios augalų salelės – sumanus būdas atkirti zonas namuose, pavyzdžiui, poilsio ir darbo kampelius svetainėje.

 

Tikroviškos dirbtinės gėlės dekoravimui

 

Norintys namus, biuro erdvę ar kitą patalpą papildyti žaluma gali rinktis ir kitą gėlių alternatyvą. Kaip ir dekoratyviniai dirbtiniai augalai vazonuose, taip ir pavienės tikroviškos dirbtinės gėlės internetu užsakomos vis dažniau. Žiedai ar tiesiog žalumos šakelės suteikia itin daug kūrybinės laisvės. „Imdeco“ asortimente rasite ne vieną stilingą variantą, o kelis jų aptarsime žemiau.

 

1. Dirbtinės rožės, bijūnai

 

Virtualiame „Imdeco“ salono kataloge esančios dirbtinės rožės, bijūnai, lelijos ir kitos gėlės leis kurti spalvingus derinius. Tokio tipo dirbtinės gėlės dekoravimui dažniausiai pasirenkamos klasikinio, vintažinio, eklektiško, modernaus braižo namuose. Tiesa, ryškiaspalviai žiedai papuoš klasikinio ar eklektiško stiliaus namus, o švelnūs atspalviai puikiai tinka skandinaviškame, minimalistiniame interjere.

 

2. Dirbtinės smilgos

 

Čia rasite itin tikroviškas dirbtines smilgas. Šviesių, natūralių spalvų dirbtinės smilgos puikiai tinka tiek skandinaviškame, tiek minimalistiniame interjere. Norint sukurti namų dekoraciją, prireiks tik aukštos vazos ir kelių smilgų. Taip minimaliai, tačiau itin skoningai įpūsite į namus solidžios prabangos, ramybės.

 

3. Dirbtinės šakelės, žalumynai

 

„Imdeco“ asortimente rasite įvairių žalumynų šakeles. Dirbtinės šakelės gali būti tiek neutralių, tiek natūralių atspalvių ar net dažytos auksine, sidabrinėmis spalvomis. Šios puikiai tinka, kai norima sukurti minimalias gėlių kompozicijas ar dekorą namuose. Pavyzdžiui, ant kavos staliuko padėtos kelios dirbtinės šakelės ir namų kvapai ar kitos interjero detalės gali sukurti stilingą namų akcentą. 

 

4. Dirbtiniai lapai

 

Paparčių ar palmių dirbtiniai lapai suteiks žalumos bet kokiai erdvei. Kaip ir dirbtinės smilgos, taip ir lapai, pastatyti aukštoje vazoje, taps puikia interjero dekoracija. Norint daugiau laisvos erdvės ant grindų, dirbtiniai vijokliai neretai tvirtinami ant korpusinių baldų ar lubų. Iš daug mažų lapelių sudaryti aukštai pritvirtinti vijokliai sukuria žavingą augalų sieną. Šią taip pat galima papildyti spalvingomis dirbtinėmis gėlėmis.

 

Be abejonės, pavienių dirbtinių gėlių kompozicijos namams suteikia savito žavesio ir išskirtinumo. Tiek tikroviškos gėlės, šakelės, lapai, tiek dirbtiniai augalai vazonuose – puiki įkurtuvių dovana. Geriausia dalis ta, kad tikroviškai atrodantys augalai nereikalauja daug priežiūros, apie kurią papasakosime šiek tiek plačiau.

 

Kaip tinkamai prižiūrėti dirbtinę žalumą, gėles?

 

Vos keliais mygtukų paspaudimais užsakomi dirbtiniai augalai internetu – lygiai taip pat lengvai prižiūrimi. Namuose laikoma dirbtinė gėlė nereikalauja kruopščios priežiūros. Šią nuvalyti pakanka vieną kartą per savaitę, naudojant šluostę. Beje, ji gali būti plaunami ir vandeniu. Tam tereikia dubenėlio su vandeniu ir švelniu plovikliu – kurį laiką jame palaikytas gėles nusausinkite ir trumpam palikite ant rankšluosčio. Skubantys augalus gali nuvalyti drėgna servetėle.

 

Tam, kad tikroviškos dirbtinės gėlės vazonuose kuo ilgiau išlaikytų patrauklią savo išvaizdą, jų patariama nelaikyti vietose, kurias pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai. Nepaisant to, kad šios dekoracijos pasižymi aukšta kokybe, intensyvi saulė ilgainiui gali išblukinti jų spalvą.

 

Pagrindiniai dirbtinių augalų privalumai

 

Priežasčių, kodėl verta įsigyti stilingos išvaizdos gaminius, išties nemažai. Juos apsimoka įsigyti tiek kokybės atžvilgiu, tiek laiko ir finansų taupymo prasme. Štai pagrindiniai jų privalumai:

 

 • Puikiai tinka namuose, biuruose ar salonuose, kur gyvos gėlės tiesiog neauga.
 • Atrodo labai tikroviškai – kruopščiai pagamintus augalus lengva sumaišyti su gyvais.
 • Tinka tamsiuose kambariuose, kur nėra langų ar tiesiog trūksta natūralios šviesos: koridoriuje, vonios kambaryje, laiptinėje ir panašiai.
 • Nereikalauja daug ir sudėtingos priežiūros. Tam, kad išliktų patrauklios, pakanka reguliariai nuvalyti ant jų susikaupusias dulkes ir vengti tiesioginių saulės spindulių.
 • Tinkamos laikyti tiek drėgnose, tiek sausose erdvėse.
 • Pasižymi ilgai išliekančiomis spalvomis.
 • Puošia namų aplinką ištisus metus.

 

Taigi, net nėra abejonių, dekoratyviniai dirbtiniai augalai internetu – stilingų ir funkcionalių namų savininkų pasirinkimas. Lengva priežiūra ir tikroviška išvaizda leidžia džiaugtis gyvybe alsuojančiu interjeru.

 

Kas turėtų įsigyti dirbtinius augalus?

 

Ne kiekvienas gali ar turi galimybę auginti gyvus augalus. Atsižvelgiant į tai, dirbtines gėles dekoravimui rekomenduojama rinktis:

 

 1. Turintiems alergijų. Asmenims, kurie kenčia nuo alergijų, dažnai tenka atsisakyti natūralių augalų savo namuose. Todėl jiems patariama rinktis dirbtines gėles. Žinoma, tuomet labai svarbu tinkamai jas prižiūrėti, t. y., reguliariai valyti dulkes. Stilingos ir tikroviškos dekoracijos leidžia džiaugtis patraukliu interjeru, nesibaiminant dėl blogos savijautos.
 2. Dažnai keliaujantiems ar labai užimtiems. Natūraliems augalams reikalinga nuolatinė priežiūra: laistymas, tręšimas ir panašiai. Norint, kad jie augtų, svarbu jiems skirti pakankamai dėmesio. Tačiau, kai kurie žmonės dėl didelio užimtumo ir laiko trūkumo negali sau to leisti. Todėl dirbtinė gėlė tokiais atvejais išties puikus pasirinkimas.
 3. Neturintiems tinkamų sąlygų. Namų aplinka (natūralios šviesos kiekis, oro drėgmė ir kiti veiksniai) turi poveikį natūraliems augalams. Jei ji nėra palanki, gėlės gali lėtai augti, džiūti ar vysti. Susidūrusiems su tokiomis problemomis patariama rinktis dirbtinius augalus, kuriems nereikalingos išskirtinės aplinkos sąlygos.

 

Svajojantiems apie estetišką namų aplinką, tačiau negalintiems laikyti gyvų augalų, dirbtinis augalas gali būti tikras išsigelbėjimas. Šis įneš gyvybės net ir tamsiausioje, saulės neapšviestoje patalpoje ir džiugins ne tik savo išvaizda, bet ir lengva priežiūra. 

 

Dirbtinė gėlė – kaip šią išsirinkti?

 

Platus dirbtinių gėlių asortimentas leidžia išsirinkti net ir patiems išrankiausiems. Tam, kad šios dekoracijos patraukliai derėtų namuose ir būtų ilgaamžės, svarbu įvertinti tokius aspektus:

 

 • Medžiaga. Dažniausiai ji nulemia, kaip ilgai dirbtinis augalas išlaikys prekinę išvaizdą (dažniausiai gaminami polietileno, vielos ir polietileno juostos).
 • Gamintojas. Patikimas, dekoro nišoje besispecializuojantis gamintojas užtikrina natūraliausias gaminio formas, spalvą, tekstūrą.
 • Vyraujantis interjero stilius. Siekiant vieningo ir harmoningo įvaizdžio, gėles reikėtų derinti prie interjero.

 

Papuoškite savo namus, biurą ar saloną ypatinga estetika pasižyminčiomis dirbtinėmis gėlėmis ir augalais. Atsižvelkite į patalpos, kurią norite dekoruoti, dydį ir atitinkamai pasirinkite norimą gaminį. Dekoratyviniai dirbtiniai augalai internetu atsirenkami itin paprastai – prie kiekvieno varianto rasite išsamų aprašymą, kuris leis greičiau apsispręsti, ar gyvos gėlės imitacija išpildys jūsų lūkesčius.

 

Dvejojate, kuris dirbtinis augalas geriausiai papildytų kuriamą interjerą, o gal turite klausimų apie specifinį gaminį? Susisiekite su mumis, mielai atsakysime į iškilusius klausimus ir padėsime išsirinkti geriausią variantą. Pasirinkite sau patogiausią bendravimo būdą – telefonu, el. paštu ar žinute socialiniuose tinkluose.