DIRBTINIAI AUGALAI

Dirbtinės gėlės dekoravimui, dirbtiniai augalai internetu| Imdeco

Aukštos kokybės rankų darbo dirbtines gėles pamėgsta vis daugiau žmonių. Nieko nuostabaus – juk tai įspūdinga interjero puošmena, įnešanti daugiau spalvų ir gyvybės. Galbūt jau seniai svajojate sukurti dirbtinių gėlių kompoziciją savo namuose? Skaitykite ir sužinokite daugiau apie šias dekoracijas.

 

Aktyvūs filtrai

Plačios panaudojimo galimybės

Dirbtiniai augalai gali būti naudojami įvairiuose namų kambariuose, nes joms nereikalinga šviesa. Tai gali būti tiek svetainė, tiek prieškambaris, tiek vonios kambarys, tiek kita norima vieta. Kruopščiai pagamintas dirbtines gėles dekoravimui lengva sumaišyti su gyvomis, nes jų išvaizda labai tikroviška. Todėl interjere jos tikrai neatrodo kaip kičas.

Itin patogu tai, kad pasitelkus patinkančias dirbtines gėles galima kurti įvairias jų kompozicijas. Augalų pasirinkimas priklauso nuo asmeninio skonio ir kuriamo namų įvaizdžio. Puošnios ir spalvingos dirbtinės gėlės puikiai tinka klasikiniame interjere. Nuolat žaliomis augalų šakelėmis galima papildyti minimalistinio stiliaus erdvę. Iš aukštos kokybės medžiagų pagamintos dekoracijos ilgai išlaiko originalią savo spalvą, todėl puošia namų aplinką ne vienerius metus.

Paprasta priežiūra

Namuose laikomas dirbtines gėles dekoravimui rekomenduojama valyti bent kartą per savaitę, naudojant šluostę. Iš plastiko pagaminti dirbtiniai augalai gali būti plaunami ir vandeniu. Tam tereikia dubenėlio su vandeniu ir švelniu plovikliu – kurį laiką jame palaikytas gėles nusausinkite ant rankšluosčio. Papildomai jas galima pavalyti drėgna servetėle ar šepetėliu.

Tam, kad dirbtinės gėlės kuo ilgiau išlaikytų patrauklią savo išvaizdą, jų patariama nelaikyti vietose, kurias pasiekia tiesioginiai saulės spinduliai. Nepaisant to, kad šios dekoracijos pasižymi aukšta kokybe, intensyvi saulė ilgainiui gali išblukinti jų spalvą.

Pagrindiniai privalumai

Priežasčių, kodėl verta įsigyti stilingos išvaizdos dirbtines gėles, išties nemažai. Štai pagrindiniai jų privalumai:

Puikiai tinka namų ar kitose vietose, kur gyvos gėlės tiesiog neauga.

Atrodo labai tikroviškai – kruopščiai pagamintus augalus lengva sumaišyti su gyvais.

Tinka tamsiuose kambariuose, kur nėra langų ar tiesiog trūksta natūralios šviesos: koridoriuje, vonios kambaryje, laiptinėje ir panašiai.

Nereikalauja daug ir sudėtingos priežiūros. Tam, kad išliktų patrauklios, pakanka reguliariai nuvalyti ant jų susikaupusias dulkes ir vengti tiesioginių saulės spindulių.

Tinkamos laikyti tiek drėgnose, tiek sausose erdvėse.

Pasižymi ilgai išliekančiomis spalvomis.

Puošia namų aplinką ištisus metus.

Jei vis dar svarstote, ar dirbtiniai augalai turėtų papuošti Jūsų interjerą, nedvejokite. Peržvelkite platų „Imdeco“ asortimentą ir išsirinkite sau patinkančias dekoracijas greitai ir paprastai.

Kam tinka dirbtinės gėlės?

Dirbtines gėles dekoravimui rekomenduojama rinktis:

1. Turintiems alergijų

Asmenims, kurie kenčia nuo alergijų, dažnai tenka atsisakyti natūralių augalų savo namuose. Todėl jiems patariama rinktis dirbtines geles. Žinoma, tuomet labai svarbu tinkamai jas prižiūrėti, t. y. reguliariai valyti dulkes. Stilingos ir tikroviškos dekoracijos leidžia džiaugtis patraukliu interjeru, nesibaiminant dėl blogos savijautos.

2. Dažnai keliaujantiems ar labai užimtiems

Natūraliems augalams reikalinga nuolatinė priežiūra: laistymas, tręšimas ir panašiai. Todėl norint, kad jie bujotų, svarbu jiems skirti pakankamai dėmesio. Tačiau, kai kurie žmonės dėl didelio užimtumo ir laiko trūkumo negali sau to leisti. Todėl dirbtiniai augalai tokiais atvejais išties puikus pasirinkimas. Jie pagyvina bet kokio stiliaus interjerą.

3. Neturintiems tinkamų sąlygų

Namų aplinka (natūralios šviesos kiekis, oro drėgmė ir kiti veiksniai) turi poveikį natūraliems augalams. Jei ji nėra palanki, gėlės gali lėtai augti, džiūti ar vysti. Susidūrusiems su tokiomis problemomis patariama rinktis dirbtinius augalus, kuriems nereikalingos išskirtinės aplinkos sąlygos.

Svajojantiems apie estetišką namų aplinką, tačiau negalintiems laikyti gyvų augalų dirbtinės gėlės gali būti tikras išsigelbėjimas.

Kaip išsirinkti?

Platus dirbtinių gėlių asortimentas leidžia išsirinkti net ir patiems išrankiausiems. Tam, kad šios dekoracijos patraukliai derėtų namuose ir būtų ilgaamžės, svarbu įvertinti tokius aspektus:

Medžiaga, iš kurios pagaminti dirbtiniai augalai (dažniausiai tai būna polietilenas, viela ir polietileno juosta).

Namų interjero stilius. Siekiant vieningo ir harmoningo įvaizdžio, dirbtines gėles reikėtų derinti prie interjero.

Papuoškite savo namus ypatinga estetika pasižyminčiomis dirbtinėmis gėlėmis ir augalais. El. „Imdeco“ parduotuvėje galite rasti platų jų pasirinkimą. Kurkite abejingų nepaliekant įvaizdį, pasitelkdami šias daug priežiūros nereikalaujančias dekoracijas. Užsisakykite jas internetu patogiai ir greitai!