PADĖKLAI

Dekoratyviniai padėklai žvakėms | Serviravimo padėklai | Imdeco

Domina kokybiški dekoratyviniai padėklai žvakėms, žurnalams, statulėlėms ar kitoms namų detalėms? „Imdeco“ asortimente rasite stilingą detalę namams ar kokybiškas dovanas artimiesiems. Serviravimo padėklai skirti ne tik puošybai, bet ir tvarkos namuose palaikymui. Tad toliau trumpai apžvelkime mūsų asortimento ypatumus ir patarimus, kurie padės įsigyti tinkamiausią namų interjero akcentą.

Aktyvūs filtrai

„Imdeco“ dekoratyviniai padėklai

 

Katalogą sudaro unikalūs ir išskirtinio dizaino gaminiai, kurie gali būti pritaikyti skirtingo braižo interjere. Mūsų kataloge rasite:

 • skirtingas formas, spalvas bei dydžius;
 • plastiko, akmens, metalo, stiklo dirbinius;
 • unikaliais raštais margintus gaminius.

Skirtingų formų ir spalvų asortimentas leis pasirinkti individualius poreikius išpildančius gaminius. Pavyzdžiui, žvakių padėkliukai gali būti kiek mažesni nei, pavyzdžiui, pusryčių padėklas. Todėl didelis skirtingų dydžių, formų ir medžiagų daiktų pasirinkimas leis praktiškai naudoti gaminį skirtingiems tikslams. Toliau apžvelkime esminius atrankos kriterijus.

 

Kokybiški dekoratyviniai ir serviravimo padėklai – kokias medžiagas rinktis?

 

Medžiaga, iš kurios pagaminta prekė, nulemia tiek estetines, tiek funkcines savybes. Todėl prieš įsigydami padėklą, įvertinkite, iš kokios medžiagos jis yra pagamintas. Mūsų asortimente esantys gaminiai  yra pagaminti iš plastiko, stiklo, metalo ir akmens. Tad aptarkime, kuo ypatingos minėtosios medžiagos.

 • Plastikas. Itin lengva medžiaga, atspari smūgiams ir cheminių medžiagų poveikiui. Dėl to gaminiai iš aukštos kokybės, specialiai apdirbto plastiko yra itin paplitę, nes nereikalauja ypatingos priežiūros. 

 • Stiklas. Kiekvienas mūsų dekoratyvinis padėklas iš stiklo pasižymi ypatingu stilingumu ir suteikia aplinkai žavesio. Kaip ir plastiką, stiklą lengva prižiūrėti. Margintas stiklas įpūs erdvėms elegancijos.

 • Akmuo. Pasižymi ypatingu tvirtumu ir ilgaamžiškumu. Priežiūra nereikalauja jokių ypatingų priemonių, tad prireikus daiktas lengvai valomas. Skirtingai apdirbtas akmuo papuoš tiek industrinį, tiek klasikinį interjerą.

 • Metalas. Metaliniai padėklai atsparūs dūžiams, todėl pasižymi ilgaamžiškumu. Taip pat metalas nereikalauja ypatingos priežiūros, tad švarą palaikyti namuose bus itin paprasta. Unikali medžiaga turi savito žavesio ir yra populiari baldų gamyboje. Tad metalinių detalių turintis daiktas pabrėš esminius taškus.

„Imdeco“ kataloge esantys akcentai puikiai derės prie kitų interjero detalių, įsilies į jūsų namų aplinką ir užburs savo unikaliu dizainu. Laiko patikrintos medžiagos užtikrins gaminio ilgaamžiškumą ir kokybę.

 

Su kraštu ar be jo – kurį variantą pasirinkti?

 

Kiekvieni namai pasižymi savitu stiliaus braižu – „Imdeco“ kataloge esantys stikliniai ir metaliniai padėkliukai dera tiek prie klasikinio, tiek modernaus interjero dizaino. Vis dėlto, gaminio dizainas turėtų ne tik atspindėti namų stilistiką, bet ir papildyti namus naudingomis funkcijomis. Todėl labai svarbu įvertinti ne tik medžiagas, bet ir kitas smulkmenas, ypatingai – kraštus. 

Pavyzdžiui, pusryčių padėklas turėtų būti kiek su paaukštintais kraštais. Aukšti kraštai padeda išvengti netikėtų nemalonumų, jeigu ryte netyčia išpilamas puodelis kavos ar arbatos. Taip pat aukštesnių kraštų gaminiai puikiai tinka vonios kambaryje kosmetikai laikyti. 

Be kraštų esantys pagrindai dera svetainėje, miegamajame, prieškambaryje. Puikus pavyzdys – žvakių padėkliukai. Retai judinami padėklai be kraštų, stabiliai stovi ant paviršiaus, todėl norėdami suteikti jaukumo namams, be baimės galėsite mėgautis kvepiančios žvakės ar prabangaus namų kvapo aromatu. 

 

Kokios formos padėklą pasirinkti?

 

„Imdeco“ asortimente rasite trijų formų padėklus: apvalius, kvadratinius bei stačiakampio formos. Padėklo forma turi didelės įtakos gaminio funkcionalumui. Todėl atsižvelkite į savo poreikius ir kokiais tikslais jį ketinate naudoti. Pavyzdžiui:

 • Apvalus stiklo ar metalinis padėklas žvakėms ar kitoms dekoro detalėms yra vienas unikaliausių pasirinkimų, nes gali būti pritaikytas visose namų erdvėse. Jis puikiai atrodo ant skirtingų baldų paviršių, be to, ant tokio pagrindo lengva kurti skirtingas kompozicijas, susidėti skirtingų formų daiktus.

 • Kvadratinis pagrindas taip pat puikus dekoro elementas, kurį galima pritaikyti tiek miegamajame, tiek svetainės ar virtuvės zonose. Kvadratinis pagrindas puikiai tinka knygoms, žurnalams ir, žinoma, žvakių deriniams. Vienintelis patarimas – įvertinti kampus ir planuojamų laikyti daiktų formas.

 • Stačiakampio formos gaminiai, priešingai nei kvadratiniai, sukuria mažiau centruotą ir labiau horizontalią kompoziciją. Pavyzdžiui, virtuvėje šios formos serviravimo padėklai puikiai tinka prieskoniams, o svetainėje puošia pailgą komodą.

Tinkamos formos ir dydžio padėkle stilingai sutalpinsite visus norimus daiktus. „Įrėmintomis“ kompozicijomis paprasta efektyviai dekoruoti savo ir jaukiai papuošti svečių kambario erdvę. Žemiau pateikiame kelias serviravimo idėjas, kurios padės geriau įsivaizduoti, kur tiksliai galėsite panaudoti „Imdeco“ asortimente išsirinktą pirkinį.

 

Dekoratyvinis padėklas interjere: namų puošybos idėjos

 

Per pastaruosius kelis metus itin išpopuliarėjo pavieniams daiktams skirti padėkliukai. Kuriamos tiek eklektiškos, tiek minimalistinės kompozicijos. Dekoratyviniai padėklai itin patogus būdas tvarkingai įkomponuoti pavienes ir sugrupuoti skirtingas interjero detales bei aksesuarus. Tad pateikiame sąrašą aksesuarų, tinkamų laikyti ant padėklo:

 • gėlės;
 • nuotraukos;
 • papuošalų dėžutės;
 • žvakės ir žvakidės;
 • statulėlės;
 • namų kvapai;
 • kosmetika;
 • stiklinės, taurės;
 • arbatos, kavos indeliai, cukrinės ar pan.;
 • prieskoniai ir t.t.

Iš tiesų sąrašas galėtų dar tęstis ilgai, todėl tik jūs galite nuspręsti, ką norite laikyti ant padėklo. Stiklo ar metaliniai padėklai žvakėms bei kitoms detalėms yra itin lengvi, todėl juos paprasta perkelti į kitą vietą, kas yra itin patogu tvarkantis ar tiesiog atnaujinant interjerą. Nesvarbu, tai svetainė, vonia ar svetingas prieškambario interjeras. Toliau pateikiame patarimus, kaip skoningai derinti pačias detales ant padėklo.

 

5 pagrindiniai dekoravimo principai

 

Ko gero, sutiksite – kiekvienuose namuose yra vietos skoningai puošmenai. Norint, jog erdvė atrodytų estetiškai ir švariai, patariama laikytis kelių esminių taisyklių.

 1. Išlaikykite panašią spalvų gamą. Kelių spalvų pagrindai neturėtų būti perkrauti daiktais. Todėl patariama eksponuoti monochrominių spalvų aksesuarais, o kokios bus šios spalvos reikėtų nuspręsti atsižvelgiant į bendrą paveikslą.

 2. Grupuokite aksesuarus. Ant vieno padėklo serviruokite panašios paskirties elementus. Pavyzdžiui, žvakių padėklai neturėtų būti papildyti kosmetikos priemonėmis ir atvirkščiai. Geriau prie jų derinti „Imdeco“ namų kvapus ar smilkalus.

 3. Pasirinkite skirtingo aukščio daiktus. Grupuojant daiktus svarbu, kad jie visi būtų skirtingo aukščio. Trikampiu išdėlioti aksesuarai taps erdvės puošmena, neužgoždami vienas kito.

 4. Eksperimentuokite formomis ir dydžiais. Identiškų daiktų naudojimas ant kiekvieno padėkliuko gali būti nuobodus. Žaiskite pasirinkdami kontrastingas formas, dydžius.

 5. Sluoksniuokite tuos pačius elementus. Jeigu yra keli tokie pat daiktai, pavyzdžiui, knygos, jas galite dėti viena ant kitos, o ant jų viršaus galite pastatyti mažą gėlę arba namų kvapą. Jeigu tai nuotraukos, tuomet dėkite jas taip, kad mažesnė šiek tiek uždengtų didesnę.

Kokius aksesuarus grupuoti ir laikyti ant padėkliuko lieka jūsų fantazijai. Griežtų taisyklių čia tikrai nėra. Beje, spalvingi stiklo pagrindai papuoš erdvę ir vieni. Norite kurti ne tik stilingus, bet ir funkcionalius namus? Jei tai yra virtuvė, serviruokite prieskonius, aliejus ar arbatas, jei vonios kambarys – kosmetiką ir kitus vonios aksesuarus. 

Nesvarbu, domina serviravimo ar unikalūs dekoratyviniai padėklai žvakėms – mielai atsakysime į visus jūsų klausimus. Jeigu atsakymo neradote čia, susisiekite su mumis el. paštu, telefonu arba žinute socialiniuose tinkluose. Kartu rasime tinkamiausią variantą.