ŽVAKIDĖS

Žvakidės, modernios žvakidės namams internetu| Imdeco

Dairotės modernios žvakidės internetu? „Imdeco“ asortimente tikrai rasite detalę namams ar kokybišką dovaną artėjančia proga. Žvakides stilingų būstų savininkai naudoja ne tik degindami žvakes. Pavyzdžiui, elegantiška stiklinė žvakidė – visavertis interjero elementas, kuris puošia būstą net nenaudojamas pagal originalią paskirtį. Dalinamės keliomis naudingomis įžvalgomis, kurios padės geriau pažinti mūsų asortimentą ir pasirinkti jame tinkamiausią akcentą. 

Aktyvūs filtrai

Atraskite „Imdeco“ žvakides

Trumpai apžvelkime mūsų asortimentą ir kuo šis ypatingas. Visi virtualiame kataloge matomi pasirinkimai – mūsų komandos kruopščiai atrinkti nišinių interjero detalių rinkoje besispecializuojančių gamintojų kūriniai. Tad galite būti tikri, kad investuodami į stilingus namus ar dairydamiesi unikalios dovanos gausite kokybišką ir neeilinį daiktą.

Čia patogiai ieškokite:

 1. Skirtingų tipų žvakėms pritaikytų talpų (indai siauroms žvakėms, stiklinės žvakidės žibintai, kt.);
 2. Rankų darbo gaminių;
 3. Unikalaus dizaino dirbinių, tinkančių kone kiekvienai namų stilistikai.

Ne be reikalo mūsų kataloge dominuoja stiklo gaminiai. Unikali medžiaga leidžia išgauti neeilines formas, o skaidrios sienelės – plačiau sklisti šviesai. Tokia žvakidė dera skirtingų stilių namuose. Be to, galite eksperimentuoti kurdami kompozicijas su kitomis populiariomis stiklinėmis puošybos detalėmis. Pavyzdžiui, vazomis, nišiniais namų kvapais, kvapniomis žvakėmis.

Geriausia dalis – visus gamininius galite saugiai užsisakyti internetu. Beje, tam, kad išties džiaugtumėtės pasirinkta žvakide, siūlome peržvelgti gaminio atrankos internetu kriterijus. Juos pateikiame skiltyje žemiau. 

Modernios žvakidės internetu – kas svarbu šias renkantis?

„Imdeco“ asortimente rasite skirtingų dydžių, stiliaus bei tipų žvakides. Stengiamės sukurti įvairovę – juk tai viena iš funkcionalių pilnai išpildyto interjero detalių. Visai nesvarbu, koks braižas vyrauja jūsų namuose. Tačiau renkantis akcentą internetu, svarbu apgalvoti kelis toliau apžvelgiamus niuansus.

1. Interjero akcento funkcijos vertinimas

Pradėkite nuo klausimo – žvakidė jums reikalinga labiau kaip akcentas ar pagal paskirtį kasdien naudojamas daiktas. Žinoma, abiem atvejais reikia atsižvelgti į būsto stilių. Vis dėlto, jei žvakidę įsigyjate kaip dekoro elementą, galite nesukti galvos dėl papildomų kriterijų. Pavyzdžiui, dažniausiai deginamų žvakių tipo (kitu atveju reikėtų pasirūpinti tinkamų matmenų žvakide).

2. Žvakių asortimento peržiūra

Kaip ką tik minėjome, jei mėgstate deginti žvakes, jums svarbi ir praktiškoji pirkinio pusė. Patinka vadinamosios pietų stalo žvakės? „Imdeco“ asortimente dairykitės pailgos stiklinės žvakidės namams. Mėgstate, kai didesnių žvakių šviesa sklinda platesniu spinduliu? Jūsų lūkesčius geriausiai išpildys žvakidė žibintas (dar vadinama lempa).

3. Galimų daikto laikymo vietų apžvalga

Tiems, kuriems sunku nuspręsti dėl tinkamo gamino dizaino ar dydžio, siūlome iš karto įsivertinti, kur laikysite puošmeną. Pagalvokite apie:

 • specifinę erdvę,
 • paviršių. 

Pavyzdžiui, jei dairotės detalės stilingam valgomojo stalui, asortimente ieškokite aukštesnių žvakidžių. Taip būsite tikri, kad kiti daiktai neužgoš akcento. Norintiems ramybe alsuojančios dekoracijos miegamojo zonai siūlome žvalgytis apvalėjančių formų, žemų, pastelinių spalvų gaminių.

4. Žvakidės namams ir bendro interjero paveikslo apžvalga

Galiausiai, įvertinkite bendrą būsto paveikslą. Kuriantiems funkcionalius namus tai natūralus žingsnis, padedantis priimti tikslingą sprendimą. Pagalvokite, pavyzdžiui, stiklinė žvakidė bus:

 1. Harmoninga bendro paveikslo dalis;
 2. Akį traukiantis erdvės akcentas. 

Namų interjero apžvalga padės apsispręsti dėl žvakidžių formų, spalvų, net aukščio. Galite unikalias žvakidžių formas ar medžiagas derinti prie kitų dekoro elementų – paveikslų, baldų porankių formos, stiklo staliukų.

Šis trumpas gidas leis geriau suprasti realų poreikį ir „pamatyti“ virtualiai pristatomą daiktą savame interjere. Apgalvotą, tikslingai pasirinktą žvakidę lengvai priderinsite bet kokio braižo interjere. Pritrūkote stilingo akcento stilizavimo idėjų? Kelias originalias mintis rasite žemiau.

Žvakidė interjere: 5 originalios pateikimo idėjos

Kaip jau minėjome, patogiai užsakomos prabangios žvakidės internetu gali tapti trūkstamu dekoro kompozicijos elementu arba erdvės akcentu. Toliau pateikiame kelias originalias idėjas, kaip pateikti naująjį pirkinį savo interjere. Stilinga žvakide galite pagyvinti kone kiekvieną namų kampelį.

1. Valgomojo stalo serviravimas

Dairotės jaukios valgomojo zonos dekoravimo idėjų? Žvakidę čia galima pasitelkti tiek jaukios atmosferos kūrimui, tiek tam tikro stiliaus, baldų formų akcentavimui. Pavyzdžiui, minimalistiniame interjere nedidelį apvalų stalą papuoš nestandartinių linkių stiklinė žvakidė. O štai didesnį baldą denkite natūralios tekstūros staltiese ir padėkite kelias aukštesnes žvakides.

2. Komodos dekoro elementas

Didelės komodos tapo neatsiejama stilingų namų dalimi – čia jos puošia prieškambario, miegamojo ar svetainės patalpas. Kone sudėtingiausiu klausimu tampa didelio baldo paviršiaus ploto dekoravimas. Turime jums sprendimą. Pavyzdžiui, „Imdeco“ stiklinės žvakidės lengvai derinamos su:

 • storo stiklo vazomis, 
 • padėklais,
 • dekoratyviomis lėkštėmis, 
 • kvapų lempomis. 

Žvakidžių ir kitų interjero detalių kompozicijos leidžia išvengti tuščio ar daiktais perkrauto ploto. Nebijokite žaisti tekstūromis, spalvomis, formomis.

3. Stiklinė žvakidė žibintas vonios kambaryje

Vis daugiau dėmesio skiriama kokybiškam laiko praleidimui namuose bei maloniems kasdieniams ritualams. Puikus pavyzdys – vonioje susikuriamas nedidelis nuosavas SPA. Šiandien čia matome daugiau kokybiškų detalių, augalų ir, žinoma, atpalaiduojančių šviesos šaltinių. Prabangios žvakidės žibintai leis susikurti ne tik ypatingą atmosferą, bet ir įdomesnį vonios interjerą.

4. Nestandartiniai sprendimai

Pastebime, kad unikalūs akcentai atsiranda vis įvairesnėse namų erdvėse, netikėtose meninėse kompozicijose. Pavyzdžiui, žvakide (jos spalva, formomis ir kt.) pabrėžiamos abstrakčių paveikslų, skulptūrų, statulėlių detalės. Kalbant apie paviršius, aptariami interjero elementai komponuojami tiek ant plačios vonios krašto, tiek ant minimalistinio miegamojo grindų ar dekoratyvaus suolelio.

Tai tik kelios įkvepiančios idėjos, o visa kita lieka jūsų fantazijai. Galbūt todėl universalus, kone kiekvienai erdvei tinkantis akcentas yra ne tik sumani dekoracija, bet ir puiki dovana. 

Aišku viena, modernios žvakidės namams suteikia daugiau nei jaukią aplinką. Kai jau turite paieškas palengvinsiančias gaires, metas pereiti prie savito akcento paieškos. „Imdeco“ kataloge rasite tiek neeilines žvakides, tiek kitus šias papildančius gaminius.

Turite klausimų dėl specifinio daikto, pristatymo ar kitų jums aktualių niuansų? Pasikalbėkime – susisiekite su mumis jums patogiu būdu. Į rūpimus klausimus atsakysime telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose.