NAMŲ KVAPAI

Namų kvapai su pagaliukais, kvapai namams internetu| Imdeco

Ieškote dovanos naujakuriams, o gal stilingos dekoracijos savo namams? „Imdeco“ asortimente esantys namų kvapai su lazdelėmis suteiks namams unikalumo. Prabangūs aromatai leis susikurti malonią, nuotaikingą, prabanga dvelkiančią atmosferą. Čia rasite tiek įprastas, tiek nišines, galbūt mažiau pažintas įvairių gėlių, medžių, prieskonių natas ir jų derinius – klasikinius ir priversiančius nustebti. Toliau pateiktame gide rasite naudingus patarimus, kaip internetu išsirinkti ir taisyklingai naudoti kvapų lazdeles namams.

Aktyvūs filtrai

Namų kvapai su pagaliukais, jų privalumai

 

Norint suteikti namams savitumo, aromatą skleidžiantys gaminiai – vienas efektyviausių pasirinkimų. Tinkamai pasirinktas namų kvapas su lazdelėmis leis susikurti nuotaiką atspindinčią aplinką skirtingose erdvėse. „Imdeco“ virtualiame kataloge galite rasti įvairių aromatų gaminius, pavyzdžiui:

 

 • gėlių;
 • medienos;
 • vaisių;
 • žolelių;
 • citrusinius;
 • rytietiškus ir pan.

 

Citrusiniai ir vaisiniai aromatai suteikia energijos, gėlių ir žolelių – nuramina, o medienos aromatai leidžia lengviau susikoncentruoti. Vienas iš didžiausių privalumų – kitaip nei kvepiančios žvakės, aromatingi buteliukai nereikalauja priežiūros. Sugrįžus namo, jus iš karto pasitiks malonus kvapas.

Be to, šie gaminiai ne tik užpildo patalpas maloniu aromatu, bet ir jas puošia. Išskirtinio dizaino gaminiai puikiai dera su kitomis interjero detalėmis, pavyzdžiui, dirbtinėmis gėlėmis, vazomis ar statulėlėmis. Stilingi dekoro elementų deriniai pagyvins interjerą, suteiks šiam subtilios prabangos pojūtį.

 

 Kvapai namams su lazdelėmis – kaip išsirinkti?

 

Rinkdamiesi gaminį, atsižvelkite į vyraujantį stilių patalpoje. Įvertinkite baldų, daiktų tekstūras ir dominuojančias spalvas erdvėje. Nuo to priklausys, koks gaminys geriausiai įsilietų į vyraujantį stilių. Be to, atsižvelkite ir į patalpos dydį, nes nuo erdvės priklausys buteliuko tūris. Pavyzdžiui:

 

 • 100 ml tūrio buteliukai tinka mažoms erdvėms, tokioms kaip vonios kambarys;
 • 250 ml – vidutinio dydžio patalpoms;
 • 500 ml – erdvesnėms patalpoms;
 • 1000 ml – didelėms patalpoms, pavyzdžiui, biurams ar studijoms.
 •  

Įvertinus patalpos dydį, lengviau apsispręsti, kokio gaminio ieškoti. „Imdeco“ asortimente dominuoja universalūs 200 ml gaminiai. Žinoma, galima rasti tiek mažesnio, tiek didesnio tūrio kvapų. Toliau pateikiame gidą, kaip tinkamai laikyti kvapus ir juos naudoti kasdien.

 

 Tinkamos laikymo sąlygos

 

Norint, kad kvapas tolygiai pasklistų erdvėje, reikia šį laikyti tinkamoje vietoje. Kvapą skleidžiančius gaminius laikykite atokiau nuo tiesioginių saulės spindulių ir žemiau nei vieno metro aukštyje, nes kvapas natūraliai kyla ir užpildo orą. Jeigu pastatysite kvapą per aukštai, paprasčiausiai jo nejausite taip, kaip turėtumėte.

Buteliukus laikykite ant tvirto, lygaus paviršiaus. Idealu, jei virš jų nebus jokių kliūčių, trukdančių skleistis kvapui. Interjero ekspertai pataria puošmenas laikyti ant kavos staliuko, stalo, komodos ar kitų žemesnių baldų. Būtina paminėti, kad tiesioginiai saulės spinduliai gali pakenkti ne tik aromato savybėms, bet ir prekinei išvaizdai. Atsižvelgiant į tai, patariama vengti atvirų, saulėtų vietų, pavyzdžiui, palangių.

Aromatą skleidžiantys gaminiai geriausiai atsiskleis, jei bus pastatyti vėsioje, judrioje zonoje. Pavyzdžiui, svetainės, valgomojo, miegamojo, prieškambario interjerą galite pagyvinti kvapais su pagaliukais. Prieškambaris itin tinkama zona – vos sugrįžusius po intensyvios dienos, jus apgaubs malonias emocijas suteikiančios, raminančios natos.

 

 Kaip naudotis kvapu?

 

Tinkamai laikomi ir taisyklingai naudojami kvapai namams su lazdelėmis ilgiau skleidžia aromatą patalpoje. Įprastai lazdelės namų kvapams pasirenkamos pagal erdvės dydį ir norimą kvapo intensyvumą. Kuo daugiau kvapų lazdelių – tuo daugiau aromato. Kaip teisingai naudoti gaminį? Keli patarimai:

 

 1. Įsigiję kvapą, įdėkite lazdeles į buteliuką. Šias palaikykite kelias valandas, kad įsigertų kvapnaus aliejaus ir tik tada jas apverskite. 

 2. Taip vartyti lazdeles patariama bent kas kelias dienas. Vos tik pastebėjote, kad nebejaučiate aromato, apverskite pagaliukus. Juos, beje, reikėtų reguliariai nuvalyti ir keisti. Laikui bėgant ant jų prisikaupia dulkių.

 3. Patariama vengti medinių paviršių. Verčiant pagaliukus, aromatinis aliejus gali užtikšti ant pagrindo, o laiku jo nenuvalius – įsigerti į paviršių. Atsižvelgiant į tai, patariama dekoracijas statyti ant stiklinių ar metalinių paviršių. Jei norite statyti dekoraciją ant medinio stalviršio, viską išspręs stilingas padėklas.
 4.  

Tai keli svarbiausi žingsniai, kurie leis mėgautis nišiniais kvapais ilgiau ir sklandžiai. Kontroliuokite intensyvumą lazdelių skaičiumi ir reguliariu jų apvertimu. Jei papildote buteliuką kitu aromatu, būtinai keiskite ir lazdeles.

Domina namų kvapai su lazdelėmis, tačiau dvejojate, kokio dydžio ir kvapo gaminys tinkamiausias jūsų namams? Susisiekite su mumis jums patogiu būdu: telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose. Esame pasiruošę atsakyti į visus rūpimus klausimus ir padėti tikslingai išsirinkti tinkamiausią kvapą.