NAMŲ KVAPŲ PAPILDYMAS

Namų kvapų papildymas internetu – platus pasirinkimas | Imdeco

Baigėsi pamėgtas kvapas namams ir domina namų kvapo papildymas? „Imdeco“ asortimente rasite kokybiškus nišinių kvapų papildymus visoms erdvėms. Platus aromatų pasirinkimas leis išsirinkti asmenybę ir patalpų stilistiką atitinkantį aromatą. Čia rasite skirtingus papildymus pagal turimus aromatą skleidžiančius gaminius – buteliukus su lazdelėmis, difuzorius, kvapų lempas. Toliau dalinamės naudingomis įžvalgomis, kurios padės išsirinkti tinkamiausią prekę internetu. 

Aktyvūs filtrai

Namų kvapų papildymas – tausojantiems aplinką

 

Kasmet didėjanti ekologijos svarba skatina rinktis gamtai „draugiškesnius“ sprendimus. Tad nuolat pildomi aromatų buteliukai – puikus pasirinkimas. „Imdeco“ virtualiame kataloge dominuoja 200 ml talpos aromatų papildymai, tad šių užteks tikrai ilgam laikui.

 

Rinkdamiesi prekes, atkreipkite dėmesį, kokiam aromatą skleidžiančiam gaminiui ieškote kvapo. Asortimente esantys papildymai skirti:

 

  • buteliukams su pagaliukais;
  • kvapų lempoms;
  • difuzoriams.
  •  

Visi kvapą skleidžiantys gaminiai veikia skirtingai, todėl ir namų kvapo papildymas, o tiksliau reikalingas skysčio tipas ir kiekis – skirtingi. Kvapai buteliukuose garinami per lazdeles, šias nuolat vartant. Aromatinė lempa veikia katalitinio degimo principu. Kaip ir kvapams su pagaliukais, lempoms reikia didesnio kiekio aromato. Difuzoriai garina vandenį kartu su eteriniais aliejais ar kvepalais, todėl difuzoriams reikia tik kelių lašiukų aromato.

Interjero dizainerių patarimas: susikurkite namuose stilingą dekoro kampelį. Kadangi padėklai – itin populiari interjero dekoracija, ant jų ir kurkite kompoziciją. Prie modernių difuzorių ar buteliukų derinkite vazas, dirbtines gėlesdekoratyvines dėžutes ir kitus elementus. Visas dekoracijas patogiai rasite virtualiame „Imdeco“ asortimente.

 

Indas namų kvapui: pasirinkimas ir paruošimas papildymui

 

Prieš papildant turėtą indą nauju kvapu, patariama jį išplauti šiltu vandeniu su bekvapiu valikliu. Leiskite indui pilnai išdžiūti arba nusausinkite šį sausa šluoste. Jeigu indas sudužo ar nusidėvėjo, „Imdeco“ asortimente galite įsigyti ir tuščią indą be skysčio.

 

Ekspertų patarimai, kaip išsirinkti tinkamiausią indą namams:

 

  • atsižvelkite į vyraujantį stilių;
  • atkreipkite dėmesį į dominuojančias spalvas, formas, tekstūras;
  • įvertinkite vietą, kurioje ketinate statyti indą;
  • pasirinkite patalpos dydį atspindintį indo tūrį.
  •  

Tik tinkamai apgalvotas gaminys atitiks keliamus lūkesčius. Tad, prieš įsigydami prekę, įvertinkite interjero stiliaus spalvas, kitų interjero detalių formas, medžiagas, tekstūras. Žinoma, įsitikinkite, kad nauja talpa yra reikiamo dydžio ir tilps ant numatyto paviršiaus.

Tuščias ar pilnas buteliukas kvapams atkeliauja su lazdelėmis, tačiau pagal poreikį galite įsigyti šių ir daugiau. Kuo daugiau lazdelių – tuo intensyvesnis kvapas. Lazdeles rekomenduojama vis keisti, kadangi laikui bėgant jos pasidengia dulkių sluoksniu. Be to, nepamirškite įvertinti ir erdvės dydžio, kuo ši didesnė – tuo daugiau pagaliukų gali prireikti intensyvesniam kvapui palaikyti.

Kiekvienas namų kvapų papildymas yra detaliai aprašytas. Vis dėlto, jei neradote reikalingo atsakymo ar dvejojate, kokiam gaminiui skirtas papildymas, būtinai susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose. Atsakysime į jums rūpimus klausimus, o prireikus – patarsime ir padėsime išsirinkti tinkamiausią gaminį.