KVAPNIOSIOS ŽVAKĖS

Kvepiančios žvakės namams, kvapnios žvakės internetu | Imdeco

Ieškote išskirtinės, natūralios kvapnios žvakės internetu? „Imdeco“ virtualiame asortimente rasite ne tik stilingas dekoracijas namams, bet ir išskirtines dovanas artimiesiems. Pavieniai ar po kelis derinami gaminiai harmoningai įsilies į namų interjerą ir apgaubs patalpas unikaliu aromatu. Toliau trumpai apžvelgiame virtualaus katalogo ypatumus ir pateikiame gidą, kuris leis lengviau išsirinkti gaminį per nuotolį.

Aktyvūs filtrai

„Imdeco“ asortimente – prabangios kvepiančios žvakės namams

 

Virtualų interjero detalių salono asortimentą sudaro unikalūs gaminiai. Norint, kad šie harmoningai įsilietų į esamą interjerą, patariama atsižvelgti į vyraujančio stiliaus formas, spalvas, tekstūras. Čia dairykitės:

 

 • išskirtinių aromatų gaminių;
 • skirtingo degimo laiko žvakių;
 • įvairių spalvų ir formų dekoro elementų.

 

Platus asortimentas leis pasirinkti individualius poreikius išpildančius gaminius. Unikalios spalvos, dydžiai leidžia papuošti kone bet kokį namų interjero stilių. Pasirinkus išskirtinius aromatus, galima suteikti namams savitumo ir sukurti raminančią, pakilią, susikaupimą skatinančią, romantišką ar bet kokią kitą atmosferą.

 

Aromatinės žvakės – kaip išsirinkti?

 

Šiandien modernios gamybos technologijos leidžia sukurti unikalaus kvapo, formos gaminius. Natūralu, didelis pasirinkimas kartais gali kelti sunkumų renkantis. Toliau pateikiame patarimus, kurie leis greitai ir lengvai išsirinkti patinkančią žvakę.

 

 1. Atsižvelkite į interjero stilių. Įvertinkite patalpą, kurioje ketinate statyti gaminį. Nuo to priklausys, kokio stiliaus kvepianti žvakė geriausiai įsilietų į esamą interjero stilių. Jeigu dominuoja šviesus interjeras, tamsesnio atspalvio žvake galima sukurti stilingą kontrastą ir atvirkščiai.

 2. Išsirinkite aromatą. Tai bene vienas svarbiausių sprendimų, nes nuo to priklausys kuriama nuotaika erdvėje. Norint sukurti žaismingą atmosferą, puikiai tiks citrusinė kvapni žvakė, ramią – žolelių, susikaupimo – medienos, romantišką – gėlių.

 3. Derinkite su kitais dekoro elementais. Išskirtiniai gaminiai suteikia papildomo jaukumo namams, o juos derinant su kitomis interjero detalėmis, galima sukurti itin stilingą dekoro kampelį. Pavyzdžiui, kvapni žvakė indelyje gali būti pastatyta ant stilingo padėklo, svarbiausia, kad šis būtų atitinkamo dydžio. Be to, šalia šių gaminių puikiai dera dirbtinės gėlės, vazos.
 4.  

Paprastai tariant, turėtumėte įvertinti erdvę, kurią ketinate dekoruoti. Vėliau, nesvarbu, tai miegamasis, svetainė, virtuvė ar vonios kambarys – atsižvelkite į dominuojančias spalvas. Žinoma, čia svarbiausias žingsnis – išsirinkti tinkamą aromatą. Šį patariame rinktis pagal kambario tipą. Pavyzdžiui, citrusinės rankų darbo kvepiančios žvakės indelyje puikiai tinka vonios kambaryje. Citrusiniai kvapai gaivina orą ir valo šį nuo nepageidaujamų kvapų, mikrobų.

 

Kvapniosios žvakės indeliuose

 

„Imdeco“ virtualiame kataloge galima rasti iš augalinio vaško pagamintas žvakes. Lyginant su parafinu, augalinio pagrindo vaškas lydosi ilgiau, todėl galima ilgiau mėgautis degančia liepsna. Pavyzdžiui, asortimente esanti pripažinto gamintojo Maison Berger kvepianti žvakė indelyje – pagaminta iš rankomis išlieto kokosų vaško.

Taip pat čia galite rasti gaminius su medvilninėmis dagtimis. Šios pasižymi tvirtumu, greitai užgęsta ir minimaliai rūksta. Pasirinkę aukštos kokybės gaminį, būsite tikri, kad įsigijote saugią, aplinkai „draugišką“ puošmeną. Be to, aromatą skleidžiantys gaminiai gali būti puiki dovana įkurtuvių proga.

Išdeginus žvakę, šios indelį ir toliau galima naudoti kaip dekoro elementą. Likusį vašką, įpylę į indą verdančio vandens, lengvai ištirpdysite. Į indelį galėsite sudėti sentimentalias smulkmenas arba šį praktiškai panaudoti buityje, pavyzdžiui, vatos diskelių laikymui vonioje.

 

Patarimai, kaip taisyklingai deginti žvakes

 

 1. Visi žinome, kad kvapni žvakė yra nuostabus akcentas ypatingai nuotaikai kurti. Tačiau retas susimąstome, kad šias galima klaidingai deginti. Taisyklingas deginimas užtikrina kokybišką aromato paskirstymą patalpoje ir tolygų vaško tirpimą. Dalinamės keliais patarimais.

 2. Pirmą kartą deginti žvakę patariama šiek tiek ilgiau, kad visas paviršiuje esantis vaškas išsilydytų iki pat kraštų. Vėliau deginamos žvakelės degs tolygiai ir nesukurs vaško „tunelio“.

 3. Prieš kiekvieną deginimą patariama patrumpinti dagtį, kad ši būtų 5 milimetrų ilgio. Per ilga dagtis gali pradėti rūkti, o itin didelė liepsna greičiau išdegina žvakę. Taip pat svarbu dagties per daug netrumpinti, nes maža liepsna nepaskleis pakankamai aromato. Tai ypač svarbu tiems, kuriems reikalinga aromaterapinė žvakė.

 4. Taip pat patariama didesnes žvakes deginti ne ilgiau nei 4 valandas, o mažesnes – ne ilgiau nei 2. Deginant žvakes ilgiau, šios greičiau sudega ir aromatas gali tapti per intensyvus. Jeigu gaminiai yra su dangteliais, užgesinus liepsną patariama uždengti juos dangteliu. Tokiu būdu išvengsite dulkių ir išlaikysite koncentruotą kvapą. 

 

Galiausiai, norint išvengti greito degimo, dekoro elementus patariama laikyti atokiau nuo ventiliacijos angų ar skersvėjo. Intensyviai judantis oras skatina greitesnį ir netolygų deginimą. Be to, venkite tiesioginių saulės spindulių, mat šie gali neigiamai paveikti gaminį ir pakeisti jo formą, spalvą.

Visos „Imdeco“ virtualiame asortimente esančios ir patogiai užsakomos prabangios kvepiančios žvakės internetu – kruopščiai atrinktos iš patikimų gamintojų asortimento. Turite klausimų, susijusių su specifinėmis dekoracijos savybėmis ar pasigedote informacijos prekės aprašyme? Susisiekite su mumis jums patogiausiu būdu: telefonu, el. paštu ar žinute socialinių tinklų paskyrose. Mielai atsakysime į visus rūpimus klausimus ir padėsime išsirinkti tinkamiausią kvepiančią žvakę.