Kalėdinių dovanų idėjos visai šeimai

 Kalėdinių dovanų idėjos visai šeimai

Žvalgotės išskirtinės, o gal itin praktiškos kalėdinės dovanos šeimai ar antrajai pusei? Artėja gražiausios metų šventės, tad „Imeco“ komanda pasiraitojo rankoves ir paruošė išskirtinį originalių, stilingų, bet kartu ir praktiškų pirkinių sąrašą. Čia rasite kūrybiškas įžvalgas ir atsakymus į šiandien kone aktualiausius klausimus, ką dovanoti Kalėdų proga mažiesiems, paaugliams, tėvams bei mylimiesiems. Toliau – kalėdinių dovanų idėjos ir trumpa apžvalga, kokios dovanojimo tendencijos vyrauja šįmet.

 

Kitokios, originalios kalėdinės dovanos šeimai – apie ką jos?

 

Pradėkime nuo esminių šių dienų dovanų paieškų tendencijų. Kone pagrindinė ir vis stipriau ryškėjanti šiuolaikinio dovanojimo etiketo taisyklė – kokybė prieš kiekybę. Numatytą sumą dovanoms siūloma investuoti į tvarius, individualų stilių, o ne greitos mados tendencijas atspindinčius daiktus. 

Tai reiškia, kad šiais metais mielos smulkmenos ar brangesni daiktai turėtų būti:

 1. Ilgaamžiai;
 2. Kokybiški;
 3. Praktiškai panaudojami;
 4. Atspindintys individualią asmenybę ir stilių;
 5. Kuriantys pridėtinę vertę.

Tokias dovanas interneto platybėse rasti kur kas lengviau, kai jų ieškoma pripažintų, patikimų gamintojų asortimente. Beje, šiandien praktiškos staigmenos susijusios ne tik su buitimi ar kasdiene rutina, bet ir savitu, kitokių namų kūrimu, lėtesniu gyvenimo būdu. Juk, pavyzdžiui, pridėtinę vertę namams gali sukurti ir neeilinės, kokybiškos puošmenos – nestandartinės „Imdeco“ interjero detalės ar nišiniai namų kvapai.

Praktiška ir stilinga dovana kiekvienam reikš skirtingas savybes. Ko dairytis tėčiui, mylimajam, merginai ar ką padovanoti mamai Kalėdų proga – spręsti reikėtų atsižvelgiant į mylimo žmogaus:

 • pomėgius,
 • stilių,
 • gyvenimo būdą,
 • laisvalaikio užsiėmimus,
 • kuriamą namų interjerą,
 • charakterį.

Nereikia aklai sekti mados tendencijų, verčiau pasikliauti savo pastebėjimais ir nuojauta. Taigi, kai jau aiškūs esminiai atrankos kriterijai, laikas pereiti prie paieškų. Toliau apžvelgiamos praktiškos šventinių pirkinių idėjos šeimai, draugams ir mylimiesiems. Visas jas rasite vienoje vietoje – mūsų virtualiame asortimente.

 

Kalėdinių dovanų idėjos šeimai: mamai, tėčiui, vaikams

 

Kasmet nustebinti savo šeimos narius darosi vis sunkesnė užduotis. Nesvarbu, svarstote, ką padovanoti tėvams Kalėdų proga ar kuo nustebinti paauglį, turime Jums ne vieną originalią idėją: nuo kiekvienam individualiai skirtų smulkmenų iki unikalių detalių namams. Nebijokite pažvelgti plačiau ir suteikti artimiesiems džiaugsmą kurti gražesnę, įdomesnę kasdienybę ir paskatinti nedidelius, bet reikšmingus pokyčius.

 

Praktiškos kalėdinės dovanos tėvams

 

Dairantis dovanėlių tėvams, reikėtų apsibrėžti – norite nupirkti kažką mielo abiem ar nustebinti kiekvieną atskirai. Reikėtų pradėti nuo esminio Kalėdų dovanos tėvams sprendimo:

 1. Bendra, galbūt brangesnė dovana;
 2. Du visiškai atskiri, individualūs pirkiniai.

Populiarios abi grupės. Bendrų dovanų sąraše neretai atsiduria renginiai, įvairios namų detalės, pavyzdžiui, šilti pledai ar vonios aksesuarai, buitį palengvinantys naujausių technologijų sprendimai ar kelionės. Vis dėlto, jei dairotės kažko labiau asmeniško, skirto kiekvienam atskirai, paruošėme Jums kelis įdomius, „Imdeco“ kataloge lengvai randamus variantus. Taigi, trumpai apie tai, ko dairytis mamai ir tėčiui.

 

1. Kalėdinės dovanos mamai

 

Ieškantiems jaukios dovanos mamai Kalėdų proga, kaip ir bet kam kitam, svarbu pagalvoti apie asmenybę, stilių, pomėgius. Galbūt ji reguliariai leidžiasi į žygius su draugais, o gal žavisi specifine interjero stilistika ir siekia susikurti išskirtinę ramybės oazę namuose?

Atrinkome „Imdeco“ katalogo išskirtinių idėjų mamoms TOP 10-uką:

 1. Prabangūs namų kvapai;
 2. Kvapnios žvakės stikliniame inde arba ant padėklo;
 3. Skirtingų dydžių žvakidžių komplektas;
 4. Ištaiginga stiklo tortinė kepiniams;
 5. Išskirtinio dizaino vaza gėlėms (interjere puikiai atrodo ir viena);
 6. Dekoratyvus, rankų darbo keramikinis dubuo (tiks įvairioms asmeninėms ar namų detalėms susidėti);
 7. Prabangių vyno arba šampano taurių rinkinys;
 8. Stilinga kelioninė rankinė;
 9. Subtili užrašinė ryto puslapiams ar dienos darbams;
 10. Dekoratyvinės dėžutės.

Dovana mamai Kalėdų proga gali būti ir tam tikras palinkėjimas, priminimas. Pavyzdžiui, daugiau sustoti ir pasimėgauti lėtais rytais ir skaniomis vakarienėmis. Tiek su draugais, tiek vienumoje. Puiki pradžia – natūralia staltiese ir žvakėmis dekoruotas stalas. Tiesa, kalbant apie namus, puikus priedas prie pagrindinių dovanėlių – inovatyvios, aukštos kokybės dirbtinės gėlės. Galite patys susikurti šventinį stalą, o vėliau ir namus papuošiančią kompoziciją.

Naršydami mūsų tinklaraštyje, pasisemkite dar daugiau kūrybiškų idėjų – pavyzdžiui, jau kalbėjome apie išskirtinę dovaną mamai.

 

2. Kalėdinės dovanos tėčiui 

 

Niekaip nenusprendžiate, ką dovanoti tėčiui Kalėdų proga? Išties, dovanas praktiškiems šeimos vyrams išrinkti kur kas sunkiau. Vis dėlto, mes pasistengėme ir savo kataloge radome kai ką stilingo ir funkcionalaus. Taigi, toliau – kelios kalėdinių dovanų idėjos (beje, čia taip pat kalbėjome apie dovanėles tėčiams).

„Imdeco“ kalėdinių akcentų tėčiams TOP 10-ukas:

 1. Kokybiški, gerai drėgmę sugeriantys rankšluosčiai;
 2. Nišiniai automobilių kvapai;
 3. Solidi užrašinė dienos darbams;
 4. Patogus šaltkrepšis išvykoms į gamtą;
 5. Kelioninis kavos puodelis;
 6. Tvirta kosmetinė;
 7. Modernus kelioninis krepšys;
 8. Grafinas ir stiklinių rinkinys;
 9. Šiltas, sodrios spalvos chalatas;
 10. Sportinė gertuvė.

Smulkmenos vyrams taip pat labai priklauso nuo asmenybės, kuriai skirta dovana. Kiekvienas tėtis skirtingas – vieni mielai leidžia laiką gamtoje, kiti mieliau skiria laiko sporto salei ar net mintis raminančiai dėlionei. Beje, kalbant apie sporto salę, nepakeičiamas rinkinys – drėgmę gerai sugeriantys „Imdeco“ rankšluosčiai ir gertuvės.

 

Kalėdinės dovanos vaikams

 

Renkant dovaną vaikui, itin svarbus kriterijus – amžius. Todėl paruošėme net 3 skirtingas dovanų vaikams kategorijas. Žemiau apžvelgiame, ką nupirkti paaugliui, o taip pat, ko mūsų kataloge galite dairytis mažiesiems – čia rasite universalius pasirinkimus ir tuos, kurie galėtų labiau dominti mergaites ar berniukus.

 

1. Kalėdinės dovanos paaugliams

 

Bene sunkiausia išrinkti dovaną savo skonį ir pomėgius vis stipriau vystantiems paaugliams. Šiai vaikų amžiaus grupei jau itin svarbu išreikšti savitą pasaulėžiūrą – tiek individualiame stiliuje, tiek namuose. Todėl mūsų kataloge galite dairytis asmeninėje rutinoje praversiančių ir interjerą papuošiančių akcentų.

Atrinkome „Imdeco“ dovanų TOP 10-uką, skirtą paaugliams:

 1. Stilingos laisvalaikio gertuvės (į sporto būrelius, mokyklą);
 2. Karštų gėrimų termo puodeliai;
 3. Ryškiaspalvės užrašinės;
 4. LED lemputės kambario dekorui;
 5. Gaivūs kambario kvapai;
 6. Sudėtingesnės dėlionės (vėliau tapsiančios išskirtiniu paveikslu);
 7. Jaukus ir minkštas chalatas;
 8. Dėžutės juvelyrikos dirbiniams ir kitoms smulkmenoms;
 9. Kokybiškas rankšluostis (į baseiną, paplūdimį, treniruotes);
 10. Talpios kosmetinės.

Dovanos paaugliams Kalėdų proga tampa vis praktiškesnės, mat auganti asmenybė įsitraukia į naujas veiklas, kurioms reikalingi nauji atributai. Jaunimas atranda naujus kasdienius grožio rutinos ritualus, galiausiai, nori efektyviai atsinaujinti kambarį. Kalbant apie jį, siūlome apsižvalgyti mūsų papuošalų dėžučių asortimente – tai dailios bei funkcionalios kalėdinės dovanos merginoms ir vaikinams.

 

2. Dovanų mergaitėms idėjos

 

„Imdeco“ asortimente gausu universalių sprendimų vaikams ir daiktų, kurie tikrai pradžiugintų šeimos mažiausias. Jei pristigote idėjų, atrinkome kelis įdomius variantus. Tiesa, stengėmės, kad smulkmenos būtų ne tik smagios, bet ir naudingos.

Mūsų kalėdinių dovanų TOP 10-ukas mergaitėms:

 1. Dėžutės papuošalams;
 2. Žaismingos, pasaulio pažinimą skatinančios dėlionės;
 3. Spalvingi lipdukai ir tatuiruotės (puikus priedas);
 4. Vaikiškos rankinės ir piniginės;
 5. Stilingas indų rinkinys;
 6. Stalo žaidimai;
 7. Muzikinės dėžutės;
 8. Taupyklė su vardo raide;
 9. Kūrybiškumą lavinantys rinkiniai;
 10. Jaukus minkštas žaislas.

Žinoma, didžioji dalis šių staigmenų tinka ir berniukams, ir mergaitėms. Pavyzdžiui, stalo žaidimai, minkšti žaislai ar dėlionės. Vis dėlto, žemiau pateikiame dar kelias idėjas, kurios galbūt leis nudžiuginti mažuosius šeimos vyrus.

 

3. Dovanų berniukams idėjos

 

Jei visi aplink jau nupirko konstruktorius, o mašinėlių pilnas stalčius, pasidairykite lavinamosios, kūrybiškumą skatinančios ar tiesiog, kiek kitokios, galbūt praktiškesnės smulkmenos kasdienai arba vaiko kambariui. Žemiau pateikiame kelis variantus, kuriuos rasite ir mūsų internetinėje parduotuvėje.

 1. Žaismingi vaikiški pledai;
 2. Lipdukai ir tikroviškos tatuiruotės;
 3. Minkštas chalatas maudynėms;
 4. Stalo žaidimai ir kūrybiški rinkiniai;
 5. Taupyklės su vardo raide;
 6. Ramiau užmigti padedanti vaikiška lempa;
 7. Aplinkos pažinimą skatinančios dėlionės;
 8. Žaidimams skirtas, animacija dekoruotas kilimas;
 9. Animacijos filmukų herojus primenantis vaikiškas skėtis;
 10. Prijuostė mažiesiems šefams.

Dovanos vyrams Kalėdų proga, kad ir kokio amžiaus jie bebūtų, gali būti labai įvairios – nuo kūrybiškų knygų iki kruopštumą lavinančių dėlionių ar konstruktorių. Kad ir kaip bebūtų, dovaną reikėtų pirkti pagal individualią asmenybę, o ne vyraujančius standartus.

Nors visuomet norisi atrasti kažką naujo ir nedovanoto, atminkite – visuomet galima dairytis kokybiškesnės, tvaresnės, stilingesnės turimų atgyvenusių daiktų versijos. Galiausiai, verta pažvelgti kiek plačiau ir pagalvoti tiek apie individualias smulkmenas, tiek apie akcentus namams.

 

Originalios Kalėdinės dovanos moterims

 

Žvalgotės stilingų kalėdinių dovanų idėjos draugei, kolegei ar merginai? Vieni nežino, ko ieškoti, o kiti, priešingai, pasimeta variantų gausoje: grožio priemonės, pramogos, mielos smulkmenos, detalės jaukiems namams. Dovana draugei Kalėdų proga neretai tampa iššūkiu. Tad pabandysime pateikti kuo įvairesnį variantų sąrašą.

„Imdeco“ asortimente randamų smulkmenų merginoms TOP 10-ukas:

 1. Subtilaus dizaino vonios kambario aksesuarai;
 2. Stiklinių kalėdinių žaisliukų rinkinys (susikurkite patys);
 3. Prabangios dekoratyvinės dėžutės smulkmenoms; 
 4. Išskirtinės vyno ar šampano taurės;
 5. Neeilinio dizaino vazos (žinoma, su tikromis ar aukštos kokybės dirbtinėmis gėlėmis);
 6. Šiluma apgaubiantys, natūralūs pledai;
 7. Talpios ir tvirtos, modernios kosmetinės;
 8. Kvapai namams ar kvapnių žvakių rinkinys;
 9. Šiltas chalatas;
 10. Dekoratyvios pagalvėlės (su gražias žodžiais).

Kalbant apie mielas pagalvėles, mūsų pastelinių spalvų variantai su užrašu „meilė“, „namai“ ar „laimė“ – nuostabūs, sentimentalūs variantai. Tiesa, tai ir puikus būdas priminti, o gal net prisipažinti apie šiltus jausmus.

 

Praktiškos kalėdinės dovanos vyrams

 

O galbūt jus domina Kalėdų dovana vyrui, vaikinui? Lygiai taip pat kaip ir vyrams, moterims po kelių metų drauge originalių staigmenų idėjos ima sekti. Jei atrodo, kad dovanojote jau begalę daiktų, mūsų komanda įrodys, kad dar tikrai yra kuo nustebinti.

Mūsų dovanų vyrams TOP 10-ukas:

 1. Kelioninės rankinės;
 2. Grafinas ar dekanteris ir solidžios stiprių gėrimų stiklinės;
 3. Kokybiški ir tvirti rankšluosčiai;
 4. Kelioninės kosmetinės;
 5. Solidūs skutimosi reikmenys;
 6. Automobilių kvapai (galite iškart išrinkti ir papildymą);
 7. Minkštas chalatas;
 8. Gertuvė arba kelioninis termo puodelis;
 9. Kavos žinovo rinkinys (kavinukas ir termo stiklinės);
 10. Vyriška dėžutė laikrodžiams bei juvelyrikos dirbiniams.

Pasirodo, stilinga ir funkcionali kalėdinė dovana vyrui gali būti ne tokia jau ir sudėtinga užduotis. Vėlgi, sprendžiant, ką padovanoti vyrui Kalėdoms, svarbu atkreipti dėmesį į asmenybę, pomėgius, laisvalaikį. Dažnai specifinė veikla arba naujas hobis tampa puikia dingstimi padovanoti kažką naujo, kitokio.

Tikime, kad besidairantys unikalios kalėdinių dovanų idėjos namiškiams, draugams ar antrai pusei mūsų asortimente ras bent po vieną smulkmeną. Geriausia dalis ta, kad visos aukščiau aptartos staigmenos gali atkeliauti tiesiai į Jūsų namus. Nereikės atskirai rūpintis net maišeliais – šventinius maišelius taip pat rasite pas mus.

 

Patarimai, kurie palengvins paieškas

 

Nusprendėme parengti trumpą gidą, kuris padės dar lengviau ir greičiau surasti skirtingas asmenybes ar namų stilistikas atspindinčias dovanėles. Nesvarbu, ieškote kalėdinės dovanos vyrui, merginai, tėvams, vaikams. Parengėme 4-ių punktų patarimų sąrašą, kuris leis optimizuoti dovanų paieškos procesus interneto platybėse. Taigi:

 1. Klauskite. Neturite dovanų idėjos mamai Kalėdų proga, o gal sunku išrinkti daiktą paaugliui? Paklauskite ar pasiūlykite savus variantus, leiskite pasirinkti. Tvarios Kalėdos kur kas geriau nei bet koks paskutinės minutės pirkinys.
 2. Skirkite laiko šventinių pirkinių planavimui. Nepradėkite paieškų be aiškaus plano, kam ir ką pirksite. Tai atims daug daugiau Jūsų laiko ir, tikėtina, prives prie neapgalvotų pirkinių.
 3. Skirkite pirmenybę kokybei. Jei Jūsų tikslas dovanoti ilgaamžį daiktą, pasidomėkite, iš kur šis atkeliauja. Visuomet geriau investuoti į tas detales, kurias gamina nišinėje srityje besispecializuojantys profesionalai.
 4. Įsigykite internetu. Geriausios kalėdines dovanos internetu dairytis kur kas paprasčiau – čia keliais mygtukų paspaudimais galite filtruoti asortimentą, derinti, palyginti bei įsigyti patikusias detales. Žinoma, būtinai pasidomėkite pristatymo sąlygomis.

Atrodytų, paprasti žingsniai, tačiau kartais elementarūs veiksmai yra tie, kurie sutaupo mums labai daug laiko. Žinoma, apgalvotas sąrašas, ką dovanoti Kalėdų proga kiekvienam, leidžia variantų ieškoti produktyviau. Pabandykite ir rinkitės tikslingai.

Mūsų komandos patarimas pabaigai – dairykitės ne tik stilingos, bet, visų pirma, praktiškos kalėdinės dovanos šeimos nariams. Tokios, kuri leistų atskleisti save, tobulėti, kurti naujus ritualus, o galbūt sustoti ir tiesiog pasimėgauti. Kalėdinių dovanų idėjos nėra ir neturėtų būti apipintos taisyklėmis, tad nebijokite būti kūrybiški, stebinti paprastumu ar netikėtomis smulkmenomis.

Turite klausimų dėl „Imdeco“ kataloge rastų prekių, o galbūt norite pasitarti dėl specifinės kalėdinės dovanų idėjos? Susisiekite Jums patogiu būdu ir atsakysime į visus rūpimus klausimus. Teprasideda kitokios, tvarios ir dėmesio kupinos Kalėdos!

Komentarai

Palikite komentarą