Praktiška dovana tėčiui: net 10 idėjų tėčio dienos proga!

Praktiška dovana tėčiui: net 10 idėjų tėčio dienos proga!

Jau kuris laikas svarstote ir niekaip nesugalvojate, kas gi šįmet galėtų būti ta neeilinė, bet praktiška dovana tėčiui? Reikia pripažinti – galvosūkis nelengvas, vis dėlto, jei norisi padovanoti kažką originalaus, šis įrašas sutaupys bent kelias varginančių paieškų valandas. „Imdeco“ komanda specialiai šiai progai atrinko net 10 originalių idėjų! Taigi, toliau – ką dovanoti tėčiui ir kas padės išrinkti tinkamiausią, į stalčių nenugulsiantį daiktą?

 

5 žingsnių gidas: kaip pasirinkti praktišką dovaną tėčio dienos proga?

 

Prieš pereinant tiesiai prie mūsų parengtų idėjų, verta skirti kelias minutes apmąstymams, kokie daiktai ar unikalios interjero detalės ne tik sukels šypseną, bet ir bus išties naudingi. Praktiškumą kaip niekas kitas vertinančius tėčius nustebinti bus kur kas lengviau apsvarsčius vos 5 punktus:

  • asmenybės tipas: meniška siela, o gal nuolat idėjų kupinas karjeristas;
  • pomėgiai: kelionės, žygiai gamtoje, maisto ruoša;
  • profesija: darbas biure, gryname ore, namuose;
  • gyvenimo būdas: nuolat skubantis ar ramus ir atsipalaidavęs;
  • kasdienės „problemos“: nėra laiko rytinei kavai, o gal kamuoja dirgli oda, jautrūs kvėpavimo takai.

Kažkuriame punktų atpažįstate ir savąjį kasdienos didvyrį? Pasirodo, kartais reikia tik kiek detaliau paanalizuoti kasdienybę – praktiška dovana tėčiui tampa aiškiu atsakymu į klausimą, problemų sprendimu ar išskirtinio gyvenimo būdo atspindžiu. 

 

Dovanų idėjos Tėvo dienos proga: 10 originalių sprendimų jums

 

Kai mintyse pamažu ima susidaryti vis aiškesnis tėčio kasdienių įpročių paveikslas, laikas pereiti prie pasirinkimo. Žemiau pateikiame 10 skirtingus tėčių pomėgius, lūkesčius bei asmenybes atspindinčių idėjų. Taigi, ką dovanoti Tėvo dienos proga šįmet?

 

1. Prabangi užrašinė

 

Viena geriausių dovanų nuolat į susitikimus skubantiems ir verslo pasaulyje besisukantiems tėčiams – solidaus dizaino, prabangios užrašinės. Nepriklausomai nuo darbo pobūdžio ar kitos svarbios veiklos, čia patogu fiksuoti susirinkimų datas, priminimus, treniruočių tvarkaraščius, sekti dienotvarkę. Beje, tai ne tik unikalus būdas pasveikinti su Tėvo diena, bet vienas esminių akcentų tiems, kuriuos domina produktyvaus darbo kambario įrengimo idėjos

Pasirinkimas tinka: gyvenantiems įtempta dienotvarke, nuolat žongliruojantiems keliomis veiklomis. Tai taip pat bus idealus variantas turintiems savo verslą ar užimantiems pareigas, kuriose dienos – pilnos veiksmo!

 

2. Talpi kosmetinė

 

Pastebite, kad, keliaujant į sodybą, kelionę, draugus, tėtis būtiniausias kosmetikos priemones susideda į maišelį ar tyliai šias „priglaudžia“ mamos krepšyje? Panašu, kad dovanų idėjos Tėvo dienos proga ieškoti nebereikia – tiek išvykose, tiek namuose tvarką palaikanti, talpi kosmetinė tikrai nenuguls stalčiuje. „Imdeco“ kosmetinių kataloge rasite ne vieną išskirtinio dizaino kūrinį.

Pasirinkimas džiugins: kiekvieną bent kelias kosmetikos priemones naudojantį vyrą. Tokios dovanos tėčiui yra itin universalios, net jei esate visiškai pasimetę, šis variantas – kone kiekvienam reikalingas daiktas.

 

3. Praktiškas rinkinys žygiams

 

Ką dovanoti tėčiui, kuris per daug nesureikšmina detalių namams, o vietoje to visą dėmesį ir laiką skiria gamtai, žygiams, tyrinėjimams gryname ore? Atrodo, it šiai ypatingai dienai būtume ruošęsi gerokai iš anksto – „Imdeco“ šaltkrepšių ir kelioninių rankinių kataloguose rasite modernaus dizaino gaminius, kurie pavers nuotykius gamtoje dar įsimintinesniais. 

Dovanos variantas tinka: aktyviai ar ramiai gamtoje laiką leisti mėgstantiems iškylų guru. Beje, jei šie daiktai jau įsigyti, verta įkvėpimo pasižvalgyti į kitas, šiauriečių pamiltą gyvenimo būdą atspindinčias skandinaviškų namų idėjas.

 

4. Kelioninis puodelis nuolat skubantiems

 

Tėtis kasryt išskuba kone bėgte, o atšalusi kava taip ir lieka ant stalo? Kaip jau minėjome, nedidelės smulkmenos gali išspręsti nė nepastebimas, bet mylimiausius erzinančias „problemas“. Jei ką tik apibūdinome jūsų tėtį, o jis dar neįsigijo kelioninio puodelio – Tėvo diena yra ideali proga kasdienę rutiną palengvinsiančiai staigmenai.

Pasirinkimas nudžiugins: kiekvieną, kuris nuolat kažkur skuba, yra pakeliui ar kelyje į kitą svarbią dienos užduotį. Tai taip pat labai universali, praktiška dovana tėčiui. 

 

5. Išskirtinis pledas tėčio dienos proga

 

Atrodytų, jis jau turi visus aukščiau išvardintus dalykus ir pamažu svyra rankos? Neskubėkite pirkti dar vieno kosmetikos rinkinio, mat originalių idėjų sąrašas tik įpusėjo! Septintoji mūsų dovanos Tėvo dienai idėja – šiltas, jaukus „Imdeco“ pledas. Tokia detalė pravers tiek ilgiems vakarams namuose, tiek lauko terasoje, sodyboje, išvykoje į gamtą ar net žvejyboje. 

Šis variantas tiks: tai naudinga, universali staigmena kiekvienam komfortą vertinančiam vyrui. 

 

6. Kokybiškas rankšluostis 

 

Turbūt negali būti geresnės progos maudynių entuziasto „arsenalo“ atnaujinimui. Juk vasaros pradžia – ne tik laikas ieškoti dovanų idėjos Tėvo dienos proga, bet ir pradėti ilgai lauktą maudynių sezoną. Tiesa, minkštas, platus rankšluostis tiks tiek praktiškam naudojimui gamtoje, tiek namų vonioje. Primename – verta žvilgtelti į „Imdeco“ komandos paruoštą rankšluosčių katalogą.

Pasirinkimas tinkamas: kiekvienam vyrui, o ypač tiems, kurie vertina komfortiškas maudynes ir kokybiškus kasdienius vonios ritualus.

 

7. Sveikatą gerinanti dovana Tėvo dienos proga – difuzorius

 

Svarstote, ką dovanoti tėčiui, kad daiktas būtų ne tik reikalingas, bet ir prisidėtų prie sveikatos gerinimo, naujų įpročių formavimo? Laikas pasižvalgyti po „Imdeco“ komandos kruopščiai atrinktą difuzorių katalogą. Orą valančių savybių turintis eterinis aliejus padės palaikyti švarą, „palengvins“ kvėpavimą. 

Dovana tiks: tai universali dovana vertinantiems švaraus, gryno oro pojūtį. Prabangūs difuzoriai papuoš tiek namus, tiek tėčio biuro patalpą. Beje, tai viena iš vis populiarėjančių modernia prabanga dvelkiančių namų idėjų

 

8. Nišiniai automobilio kvapai

 

Jei norite išties nustebinti ir priversti nusišypsoti kaskart pradedant dieną – verta investuoti į kokybiškus, nišinius automobilių kvapus. Neeilinis automobilio aromatas tėčio dienos proga kartais suteikia daugiau laimės nei prabangūs asmeniniai kvepalai. Beje, po kiek laiko, aromatui išgaravus, mūsų kvapų kataloge nesunkiai rasite patikusius ar naujų aromatų papildymus.

Idealus variantas: tai originali idėja bet kuriam mylimam vyrui, turinčiam nuosavą automobilį. Žinoma, išskirtinė ji išlieka tik tuomet, jei kvapai – nišiniai, įdomūs.

 

9. Solidi dirbtinės odos prijuostė skonių gurmanams

 

Tėtis nuolat sukasi virtuvėje, o kai tik yra proga, stebina visus savo kulinariniais receptais? Siūlome dar vieną šaunų variantą – solidi, dirbtinės odos prijuostė. Kelis tvirtus tokios dovanos Tėvo dienos proga variantus rasite ir mūsų virtuvės aksesuarų kataloge. 

Dovana džiaugsis: maisto keliones dievinantys, mielai gaminantys tėčiai. Panašu, kad prasidedantis lauke ruošiamų kepsnių sezonas gali būti svari tokio daikto įsigijimo priežastis. 

 

10. Dekanteriai ir grafinai 

 

Paskutinysis, bet tikrai ne prasčiausias variantas dovanai sveikinant su Tėvo diena – dekanteris, arba prabangus grafinas. Mylimas tėtis vertina unikalius skonius, degustacijas, o geriausia dovana iš kelionės yra aplankytos šalies skonio kupinas gėrimas? Tuomet „Imdeco“ dekanterių ir grafinų katalogas yra ta vieta, kur jūs turėtumėte pradėti paieškas.

Pasirinkimas tinkamas: skonių gurmanui, mėgstančiam kokybiškus maisto ritualus, įdomius skonius, degustacijas. 

Tikimės, kad atsakymas, ką dovanoti Tėvo dienos proga, tampa vis aiškesnis. Panašu, kad šiandien originali ir praktiška dovana tėčiui – misija įmanoma.

O dabar laikas dar kartą peržvelgti mūsų sąrašą ir leistis į malonias, detalesnes paieškas! Turite klausimų? Pasikalbėkime – rašykite el. paštu, palikite žinutę socialinių tinklų paskyrose arba paskambinkite mums kontaktų skiltyje nurodytu telefonu.

Komentarai

Palikite komentarą