Prekių sąrašas pagal prekės ženklą Maison Berger

Lampe Berger yra pasaulyje pirmaujanti technologija švariam ir kokybiškam patalptų orui užtikrinti. Prancūzijos gamybos palikimas ir modernus stilius nuo 1898 metų. 

Lampe Berger istorija prasidėjo XIX amžiuje Prancūzijoje. 

Spręsdamas tuo metu opią problem – įvairių infekcijų, įskaitant sepsį, paplitimą ligoninėse – vaistininko asistentas technikas Maurice Berger sukūrė katalizinės difuzijos sistemą ir savo darbui 1989 metais gavo patent. Ši technologija, išvalanti orą ir uždarose patalpose, netrukus buvo pradėta naudoti ir asmeniniais tikslais. 

Kiek vėliau Lampe Berger buvo pradėta naudoti ne tik oro gryninimo tikslia, bet ir nuotaikos sukūrimui ir kvapo paskledimui. Tai nebebuvo tik paprastas buteliukas, lempa tapo elegantišku akcentu. 

Dar kiek vėliau Lempe Berger produktų gausa buvo išplėsta iki namų kvapų, parfumuotų žvakių ir net kvapų automobiliams. 

Prekės ženklas yra Prancūzijos industrinio paveldo dalis ir yra pelnęs Gyvojo paveldo ženklą EPV – Enterprise du Patrimoine Vivant.

Lampe Berger Paris visada buvo ir yra išskirtinai tik Prancūzijos įmonė su viennteliu fabriku, esančiu Prancūzijoje, Normandijos regione, Bourgtheroulde. 

Lampe Berger Paris lempa:

  • Išvalo patalpų orą nuo nemalonių kvapų (tabako, maisto, namnų gyvūnų kvapai);
  • Stabdo infekcijų, virusų, pelėsio plitimą patalpose;
  • Atšviežiną užsistovėjusį orą;
  • Suteikia patalpų orui norimą aromatą (naudojant Maison Berger aromatus namams);
  • Puiki interjero puošmena.

10 m3 palatpos oro išvalymui užtenka maždaug 20 min. 

Itin daug dėmesio skiriama Maison Berger gaminių kokybei . Nepriklausomoje laboratorijoje nuolat tikrinamos visos naujos kvapiosios mediagos, tiriama ar jų garai neišskiria anglies monoksidų ir BTEX bei kitų sveikatai kenksmingų medžiagų. 

Kuriant kvepalus naudojamos aukščiausios kokybės žaliavos ir bendradarbiaujama su pirmaujančiais prancūzijos parfumeriais. 

Kuriant pačias lempas bendradarbiaujama su įvairiais dizaineriais, o pačios lempos gaminamos iš tokių aukštos kokybės medžiagų kaip Limožo porcelianas, satino stiklas, krištolas, Murano stiklas.