Dovanų kuponų taisyklės

IMDECO internetinės parduotuvės dovanų kupono gavėjas gali rinktis iš plataus prekių asortimento. Šiuo metu turime internetinius ir fizinius dovanų kuponus.

INTERNETINIS DOVANŲ KUPONAS

IMDECO internetinėje parduotuvėje galima įsigyti elektroninių dovanų kuponų už 15 Eur, 30 Eur, 50 Eur, 100 Eur. 

Klientai atlikę mokėjimą už dovanų kuponą jį gauna užsakymo metu nurodytu elektroninio pašto adresu, PDF formatu. Gautas dovanų kuponas, turi unikalų kodą, kurį suvedus pirkimo metu bus pritaikyta atitinkamos sumos nuolaida. Internetinėje parduotuvėje vienu pirkimu galima panaudoti tik vieną unikalų kodą.

Vieta, kur reikia suvesti dovanų kupono unikalų kodą:

Dovanų kupono pavyzdys:

Taisyklės:

  • Su dovanų kuponu galima atsiskaityti už bet kurią imdeco.lt prekę.
  • Jeigu užsakymo suma viršija kupone nurodytą sumą, skirtumą apmoka klientas.
  • Dovanų kuponas nekeičiamas į grynuosius pinigus.
  • Klientas turi teisę grąžinti prekes, už kurias buvo atsiskaityta dovanų kuponu, tačiau kupono vertė nėra išgryninama. Grąžinamas yra dovanų kuponas (jo galiojimas pratęsiamas dar 3 mėnesiams nuo grąžinimo dienos) ir priemoka (jeigu ji buvo sumokėta).
  • Jeigu užsakymo suma nesiekia kupone nurodytos sumos – skirtumas nėra grąžinamas.
  • Įsigyjant dovanų kuponą nuolaidos yra netaikomos. Panaudojant dovanų kuponą, įsigyjamoms prekėms yra taikomos tuo metu vykstančios nuolaidos.
  • Su dovanų kuponu negalima įsigyti kito dovanų kupono.
  • Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo išdavimo datos. Pratęsti dovanų kupono galiojimo laiką galima per mėnesį nuo kupono galiojimo pabaigos už papildomą 5 Eur mokestį (kreiptis.: pagalba@imdeco.lt arba +37068717663). Galiojimas pratęsiamas 3 mėnesiams nuo kupono galiojimo pabaigos. Pasibaigus galiojimo laikui ir laiku nepratęsus, pinigai nėra grąžinami.
  • Dovanų kupono negalima panaudoti IMDECO fiziniuose prekybos salonuose, išskyrus darbo dienas ( nuo 8:00 iki 16:45 )

FIZINIS DOVANŲ KUPONAS

Pirkėjas – asmuo, kuris įsigyja fizinį dovanų kuponą bet kuriame ŽANA, DISHERYIMDECO salone už neribotą sumą ir kuris turi teisę pasinaudoti dovanų kuponu arba perleisti jį trečiajam asmeniui.

Dovanų kuponas suteikia pirkėjui teisę įsigyti prekių tik fiziniuose salonuose už sumą, kuri yra nurodyta ant dovanų kupono.

Dovanų kuponas galioja 6 mėnesius nuo išdavimo datos. Kupono galiojimą galima pratęsti bet kuriame Žana, Dishery, IMDECO salone per mėnesį nuo kupono galiojimo pabaigos už papildomą 5 Eur mokestį. Galiojimas pratęsiamas 3 mėnesiams nuo kupono galiojimo pabaigos. Pasibaigus galiojimo laikotarpiui kupono galiojimo laiko pratęsti nėra galimybės ir pinigai už jį negrąžinami.

Vienu dovanų kuponu galima mokėti tik vieną kartą, po to kuponas anuliuojamas.

Pamestų ar kitaip prarastų dovanų kuponų į naujus nekeičiame.

Dovanų kuponas nekeičiamas į grynuosius pinigus.

Klientas turi teisę grąžinti prekes, už kurias buvo atsiskaityta dovanų kuponu, tačiau suma už prekę (es)  nėra išgryninama. Už grąžintas prekes pirkėjui grąžinamas dovanų kuponas (jo galiojimas pratęsiamas dar 3 mėnesiams nuo grąžinimo dienos) ir pirkėjo primokėta priemoka už įsigytą prekę (jeigu ji buvo sumokėta).

Jei prekės (-ių), už kurią (-as) atsiskaitoma kuponu, kaina yra mažesnė nei kupono nominali vertė, skirtumas negrąžinamas.

Jei prekės (-ių), už kurią (-ias) atsiskaitoma kuponu, kaina yra didesnė nei kupono nominali vertė, trūkstamą sumą pirkėjas gali sumokėti grynaisiais arba banko kortele salone.

Įsigyjant dovanų kuponą nuolaidos netaikomos.

Panaudojant dovanų kuponą, įsigyjamoms prekėms yra taikomos tuo metu galiojančios nuolaidos.

Su dovanų kuponu negalima įsigyti kito dovanų kupono.
Kuponą klastoti, kopijuoti, dauginti, taip pat jį panaudoti bet kokiu kitu neteisėtu būdu yra griežtai draudžiama. Klientas yra atsakingas už tinkamą kupono saugojimą ir prisiima visišką atsokomybę už kupono panaudojimą. Jei parduotuvėje pirktas kuponas yra neįskaitomai sugadintas tokiu kuponu atsiskaityti už prekes negalima toks kuponas nekeičiamas ir pinigai už jį negrąžinami.

Informacija apie kuponus teikiama internete www.zana.ltwww.imdeco.ltwww.dishery.lt, telefonu +370 687 17663 bei dovanų kuponų platinimo vietose.

Imdeco dovanų kuponas yra pati patogiausia ir maloniausia dovana jaunavedžiams, šeimai ar draugui, kuris turi pomėgį ar poreikį dekoruoti ir atnaujinti namus.