IMDECO istorija

Imdeco salonai yra tikroji istorija, kai verslas gimsta iš pomėgio. Imdeco salonuose kiekvienas daiktas atsiranda sekant mūsų gyvenimo būdo poreikių, iš tikros priklausomybės dekoruoti namus, erdves ar šventes. Net ir dovanų pakavimo popieriai, mašeliai ir juostelės į imdeco atkeliauja su tikėjimu, kad dovanoti išbaigtas ir atdižiai supakuotas dovanas yra dėmesys, pagarba ir nuoširdumas.

Kiekvienais metais keliaudamos į interjero parodas ir besižvalgydamos Lietuvoje naujienų, ieškome ypatingų daiktų Imdeco salonams ir savo klientams, kurie išties labai panašūs į mus - jie reiklūs, turi gerą skonį, puikų estetikos pajautimą, aistrą dekoruoti ir dovanas dovanoti iš širdies.

Imdeco pirmasis salonas įsikūrė Vilniuje 2004 metais, prieš pat Kalėdas, jaukiame Jogailos gatvės pasaže. Per Imdeco gyvenimo metus augome, mažėjome, plėtėmės ir vėl mažėjome. Lygiai taip pat, na, kaip realiame ir nepagražintame gyvenime - mus nuolat lydi pokyčiai.

Šiandien Imdeco - tai salonas Vilniuje, geriausiame ir draugiškiausiame miesto prekybos centre PC Panorama, paduotuvė įdomiausiame ir erdviausiame šeimai Kauno prekybos centre Mega. Šią e-paduotuvę siekėme sukurti kuo patogesnę Jums.