DĖLIONĖS VAIKAMS

Dėlionės vaikams internetu: lavinančios dėlionės gera kaina| Imdeco

Dėliones mėgsta tiek vaikai, tie suaugusieji. Tai ne tik smagus, bet ir intelektualus užsiėmimas, reikalaujantis atidumo ir kantrybės. Jungiant skirtingas detales, reikia įvairiapusiškų įgūdžių: planavimo, vizualizavimo, suvokimo ir logikos. 

 

Atsiprašome už nepatogumus.

Pabandykite ieškoti dar kartą

Dėlionių nauda vaikams

Dėlionių nauda vaikams – visapusiška. Jos padeda lavinti:

Rankų raumenis ir judesių koordinaciją. Dėliojant dėlionę ne tik patiriamas emocinis pasitenkinimas, bet ir treniruojami rankučių raumenys, lavinama judesių koordinacija, smulkioji motorika. Tam, kad dėlionė būtų patogi vaikučiams, jos detalės turėtų būti pakankamai didelės ir tvirtos.

Akių ir rankų koordinaciją. Tam, kad sėkmingai sudėliotų dėlionę, mažylis turi vertinti skirtingus jos aspektus: spalvas, detalių jungtis, linijas, šešėlius ir kita. Tai leidžia suprasti, kaip mažos detalės sukuria visumą. Mažyliams skirtos dėlionės pasižymi paprastais ir aiškiais paveikslėliais. Vyresniems vaikams, kurių mąstymas, taip pat – akių ir rankų koordinacija yra labiau išlavinti, patariama rinktis sudėtingesnes dėliones.

Atmintį. Tai dar viena dėlionių nauda, kurią jos suteikia ne tik vaikams, bet ir suaugusiems. Užsiimat šia veikla dažnai prireikia įsiminti ir prisiminti detales, jų išvaizdą ir buvimo vietą.

Kalbą. Tam, kad dėliodami dėlionę vaikučiai lavintų ir savo kalbą, paprašykite papasakoti, kur jie planuoja dėti vieną ar kitą detalę. Be to, mažylis gali apibūdinti jos spalvą, kraštines.

Dėlionė – tai puiki dovana vaikui. Ją surinkinėjant lavinami įvairūs įgūdžiai, kurie skatina raidą.

 

Visapusiškai naudinga veikla

Dėlionės padeda vaikams nusiraminti ir atsipalaiduoti. Ieškant detalių, kurias būtų galima sujungti, yra nukreipiamos mintys ir susikoncentruojama ties konkrečia, daug atidumo reikalaujančia užduotimi. Užsiimant tokia veikla lavinami abu smegenų pusrutuliai, kurie atlieka skirtingas funkcijas. Dešinysis atsakingas už kūrybiškumą, intuiciją, smalsumą, o kairysis už logiką, racionalumą ir strategiją.

Dėlionė gali padėti išlikti budriems, kūrybingiems, lengviau sutelkti ir išlaikyti dėmesį. Be to, tai puikus pasaulio pažinimo būdas. Vaikiškos dėlionės internetu, kuriuose pavaizduotas pasaulio žemėlapis, suteikia galimybę mažiesiems sužinoti daugiau apie skirtingas šalis, žymiausias jų vietas ir objektus. Kai kuriose dėlionėse pavaizduoti konkrečiose pasaulio vietose gyvenantys gyvūnai. Tai taip pat labai geras vaikų lavinimo būdas.

Mokomieji stalo žaidimai padeda supažindinti mažylius su svarbiausiais ir aktualiausiais jų amžiuje klausimais. Ryškiaspalvės dėlionių detalės ir žaismingi paveikslėliai patraukia atžalų dėmesį, todėl jie susidomėję užsiima nauja veikla.

Asortimente yra dėlionių, skirtų įvairaus amžiaus vaikams: nuo 2, 3 ar 6 metų. Detalesnė informacija apie tai pateikiama prekių aprašymuose. Ten dažniausiai nurodomi ir kiti aktualūs dalykai, tokie kaip mažos arba didelės dėlionės matmenys, detalių skaičius, sudėtingumas, paskirtis (pavyzdžiui, mokomoji) ir kilmės šalis. Tai leidžia lengviau išsirinkti individualius poreikius geriausiai atitinkantį stalo žaidimą.

 

Smagus užsiėmimas visai šeimai

Šis intelektinis stalo žaidimas puikiai tinka visos šeimos laisvalaikiui. Dėliojant dėlionę stiprinamas tarpusavio ryšys, mokomasi komandinio darbo, strateginio mąstymo ir problemų sprendimo. Itin patogu tai, kad užsiimti šia veikla vienu metu gali tiek maži, tiek dideli.

Jei norisi pasivaržyti, galima susiskirstyti komandomis ir rungtis dėl sugalvoto prizo, pavyzdžiui, skanios vakarienės. Galbūt jau seniai norite paįvairinti savo šeimos laisvalaikį? Tuomet kodėl gi neįsigijus naujos vaikiškos dėlionės internetu? „Imdeco“ el. parduotuvėje galite rasti mažiesiems skirtų šių stalo žaidimų.

 

 

Kuo išskirtinės „Djeco“ dėlionės vaikams?

Nedidelę šeimos įmonę „Djeco“ 1954 metais Prancūzijoje įkūrė Véronique Michel-Dalès. Ji gamino patrauklius, lavinančius ir linksmus vaikiškus žaidimus. Kuriam laikui pamirštą šeimos verslą 1989-aisiais atgaivino Véronique sūnus Frédéric, kuris 1997-aisiais sukūrė savo pirmąją edukacinių žaislų kolekciją. 

Nuo to laiko buvo išleista daugybė skirtingų „Djeco“ žaislų. Jie išversti į daugybę kalbų ir yra mėgstami vaikų visame pasaulyje. Įmonės tikslas pažadinti mažųjų nuostabą, praturtinti jų vaizduotę ir paskatinti tyrinėti. Ieškote kažko nenuspėjamo ir originalaus? Manote, kad kūrybiškumas, drąsa ir aistra kiekvienam vaikui svarbios savybės? Tuomet „Djeco“ dėlionės vertos jūsų dėmesio.

 

 

Kaip išsirinkti dėlionę?

Dėlionės gali būti labai įvairios, todėl renkantis asmeninius poreikius labiausiai atitinkantį variantą, patariama įvertinti šiuos aspektus:

Vaikų amžius. Tai vienas iš pagrindinių šio žaidimo pasirinkimo kriterijų. Pavyzdžiui, dėlionės vaikams nuo 3 metų yra šiek tiek sudėtingesnės nei dėlionės 2 metų vaikams. Mažyliams pritaikytas stalo žaidimas dažniausiai turi didesnes ir paprastesnes detales, kurias lengviau paimti ir sudėti.

Detalių skaičius. Jis gali būti labai įvairus – didžiausia dėlionė turi net 200 detalių. Nuo detalių skaičiaus priklauso šio stalo žaidimo sudėtingumas. Dar tik savo judesius pradedantiems lavinti mažyliams rekomenduojamos vidutinio dydžio, o pažengusiems ir vyresniems – didelės dėlionės vaikams.

Piešinio sudėtingumas. Tai dar vienas veiksnys, lemiantis dėlionės sudėtingumą. Jei piešinys neturi aiškių linijų, yra pereinančių spalvų, sujungti jo detales galimai bus sunkiau. Dėliones su paprastais piešiniais surinkti kur kas paprasčiau.

Ieškote įdomios ir patrauklios dėlionės vaikams nuo 2 metų ar vyresniems? El. „Imdeco“ parduotuvėje galite rasti didelį jų pasirinkimą. Skirtingiems poreikiams pritaikyti intelektiniai stalo žaidimai padeda lavinti kūrybiškumą, strateginį mąstymą ir daugelį kitų įgūdžių.