MINKŠTI ŽAISLAI

Pliušiniai žaislai, minkšti žaislai vaikams internetu | Imdeco

Pliušiniai žaislai, minkšti žaislai vaikams

 

Tikriausiai niekas nedrįstų suabejoti, kad vaikams reikalingi žaislai. Jie ne tik teikia didžiulį džiaugsmą, bet ir yra svarbūs mažųjų raidai. Žaislai vaikams daugiau nei pramogos ir žaidimai, be to, jie suteikia galimybę mokytis. Kiekviena nauja forma, spalva, tekstūra ar garsas suteikia mažiesiems naują patirtį. Šiuo metu žaislų pasirinkimas tiesiog milžiniškas. Todėl gali būti nelengva išrinkti tą vienintelį. Pliušiniai žaislai patinka įvairaus amžiaus vaikams. Kokie jie gali būti ir kaip išsirinkti geriausią, pasakojame plačiau. 

Aktyvūs filtrai

Pliušiniai žaislai: kaip išsirinkti geriausią?

 

Tam, kad minkštas žaislas tiktų ir patiktų vaikui, taip pat būtų saugus, svarbu atsižvelgti į keletą dalykų.

 

Vaiko amžius

 

Žaislai paprastai gaminami pagal vaikų amžių. Todėl tai, kas tinka 3 metų vaikučiui, nebūtinai tiks 6 mėnesių kūdikiui. Todėl rinkdami žaislą savo mažajam būtinai atsižvelkite į jo amžių. Tokiu būdu pasirūpinsite, kad Jūsų vaikui būtų smagu, saugu ir naudinga žaisti. „Imdeco“ asortimente galite rasti platų žaislų, tinkančių vaikams nuo 6 mėnesių, pasirinkimą. Tai itin mieli ir stilingi minkšti žaisliukai, kurie suteiks džiaugsmą įvairaus amžiaus mažiesiems. 

 

Žaislo dydis

 

Rekomenduojama vengti žaislų, kurie gali būti per maži arba per dideli Jūsų vaikui. Kitu atveju gali būti nepatogu ar net nesaugu jais žaisti. Plačiame „Imdeco“ asortimente galite rasti įvairaus dydžio žaislų: nuo pakankamai mažų (15 cm) iki didelių (40 cm). Taigi rinktis tikrai yra iš ko. 

 

Atsparumas kramtymui

 

Vaikai, ypač patys mažiausi, linkę kišti daiktus į burną ir juos kramtyti. Todėl rinkdami žaislą būtinai įsitikinkite, ar jis yra pagamintas iš saugių ir patvarių medžiagų. Tokiu būdu apsaugosite savo mažylį ir išvengsite greito žaislo susidėvėjimo. Minkšti žaislai vaikams, pagaminti iš naujų, aukštos kokybės medžiagų, yra saugūs net ir patiems mažiausiems. Būtent tokius galite rasti ir „Imdeco“ el. parduotuvėje. Minkšti žaislai internetu – greitas ir patogus būdas nustebinti savo mažuosius. 

 

Žaislo skleidžiamas garsas

 

Garsūs žaislai gali būti pavojingi kūdikiams, nes gali pažeisti klausą. Todėl kol vaikutis mažas, jų rinktis nerekomenduojama. Puikiai tiks netriukšmingi minkšti žaislai arba žaislai, skleidžiantys tylų garsą. 

 

Mažos ir laisvos detalės

 

Kai kurie žaislai turi nuimamų detalių. Jos gali atsilaisvinti ir sukelti pavojų mažyliui. Todėl geriau vengti tokių žaislų arba prieš juos duodant vaikui įsitikinti, kad nuimamos detalės nėra per mažos, arba jas tiesiog nuimti. 

 

Galimybė žaislą išskalbti

 

Natūralu, kad ant žaislų kaupiasi įvairūs nešvarumai: dulkės, maisto likučiai, vaikų seilės ir taip toliau. Todėl labai svarbu, kad juos būtų galima išskalbti. Tokiu būdu bus lengviau pasirūpinti higieniškesne aplinka ir išvengti kai kurių ligų. „Imdeco“ asortimente esantys minkšti žaisliukai gali būti skalbiami rankomis ne aukštesnėje nei 30 °C temperatūroje. Tai žymiai palengvina jų priežiūrą. 

 

Aštrūs kampai

 

Iš plastiko arba kitų kietų medžiagų pagaminti žaislai gali turėti aštrių kampų. Todėl žaidžiant su jais kyla didesnė rizika susižeisti. Pliušiniai žaislai yra minkšti ir neturi aštrių kampų. Dėl šios priežasties jie laikomi saugesniais. Taigi jei norite, kad Jūsų vaikučiai žaistų ne tik smagiai, bet ir saugiai, pliušiniai žaislai internetu gali būti vienas geriausių pasirinkimų. 

 

Kenksmingos medžiagos

 

Polivinilchloridas (PVC) yra tikriausiai pagrindinė medžiaga, kurios reikėtų vengti renkantis kūdikių ir vaikų žaislus. Nors įprastai PVC nėra naudojamas minkštuose žaisluose, kai kuriuose gaminiuose gali būti šios medžiagos gabalų arba detalių. Polivinilchlorido sudėtyje yra chloro, kartais švino ir kitų sunkiųjų metalų, jau nekalbant apie hormonus galinčius paveikti ftalatus, kurie pridedami tam, kad medžiaga būtų minkšta ir lanksti. Šiais laikais yra daug kur kas saugesnių medžiagų nei PVC. Iš jų pagaminti ir „Imdeco“ asortimente esantys minkšti žaislai. Taigi įsigydami juos galite būti tikri, kad nepakenksite savo vaikams.

Ftalatai paprastai niekada nenurodomi ant jokio žaislo pakuotės. Jie užmaskuojami kaip „kvapas“ arba pridedami prie tokių medžiagų kaip anksčiau aptartas polivinilchloridas. Ftalatai taip pat naudojami medžiagoms minkštinti. Nors jų poveikis sveikatai dar nėra visiškai aiškus, remiantis daugeliu nepriklausomų tyrimų, ftalatai gali turėti estrogeninių ir kancerogeninių savybių. Taigi atsiminkite, kad minkšti žaislai, skleidžiantys stiprų dirbtinį kvapą, gali jų turėti. „Imdeco“ el. parduotuvėje pardavinėjami minkšti žaisliukai neturi jokių kenksmingų medžiagų, todėl yra saugūs net ir patiems mažiausiems. 

Naudinga rinktis žaislus, pagamintus iš kuo natūralesnių medžiagų, tokių kaip medvilnė, vilna, bambukas ar panašiai. Jos yra ne tik saugesnės, bet ir tvaresnės. Svarbu atkreipti dėmesį ir į dažus, kurie naudojami žaislams. Ieškokite tokių prekių ženklų, kurių gaminiuose būtų naudojami netoksiški augaliniai dažai. 

 

Pagaminimo būdas

 

Rekomenduojama rinktis žaislus, kurie būtų pagaminti tvariai ir etiškai. Apie tai galėsite papasakoti ir savo vaikams, tokiu būdu supažindindami juos su aplinkos tausojimo ir saugios darbo praktikos svarba. 

Yra nemažai aspektų, kurios verta apgalvoti ieškant geriausio žaislo savo vaikui. Tačiau tai tikrai verta. Skirkite pakankamai laiko žaislų pasirinkimui, kad suteiktumėte savo vaikams geriausią patirtį. Tegul naujas žaislas jiems tampa ne tik dar viena pramoga, bet ir ištikimu draugu, kurio nesinorėtų prarasti.

 

Minkštų žaislų įvairovė  

 

Minkštų žaislų įvairovė šiandien ypač didelė. Tai leidžia lengviau atrasti savo vaikučiui labiausiai tinkantį ir patinkantį gaminį. Žemiau aptariame „Imdeco“ asortimente esančius pliušinius žaislus.

     

 

„Bukowski“ žaislai  

 

„Bukowski Design“ yra šeimai priklausanti įmonė, kurią 1990 metais Švedijoje įkūrė Barbara Bukowski. Čia kuriami unikalūs pliušiniai žaislai tapo geidžiami visame pasaulyje. Jiems naudojamos tik naujos, neperdirbtos medžiagos, kurios yra saugios net ir patiems mažiausiems. „Bukowski“ žaislai pasižymi itin patraukliu dizainu. Jiems taikomi aukščiausi kokybės standartai. Įsitikinkite tuo patys – išrinkite savo vaikučiui ypatingą žaislą.

     

 

Pliušiniai meškinai

 

„Bukowski“ pliušiniai meškinai nėra tik mieli ir patvarūs žaislai. Gamintojai kiekvienam iš jų stengiasi suteikti tikrą asmenybę ir sielą. Tai daroma skiriant meškiukus aplinkiniams žmonėms. Kaskart gimus naujam šeimos nariui, kolegoms tapus tėvais ar draugams susituokus, į Bukowski šeimą ateina nauji žmonės, kuriuos Barbara vaizduoja meškiuko ar kito gyvūno pavidalu, kuris jos manymu geriausiai atitinka tą asmenybę. Todėl kiekvienas sukurtas pliušinis meškiukas unikalus.

 

Kiti minkšti žaisliukai

 

„Bukowski“ asortimente ne tik unikalūs pliušiniai meškinai, bet ir kiti gyvūnai: pliušiniai zuikiai, beždžionės, begemotai, lapės, taip pat minkšti raktų pakabukai – pliušinė panda ir meškiukas. Kiekvieno žaislo išvaizda apgalvota iki menkiausių detalių. Todėl jie atrodo ne tik labai mielai, bet ir stilingai. Taigi galite būti tikri, kad „Bukowski“ žaislai papuoš Jūsų vaikų kambarį.

Minkšti žaislai – meškinas, zuikis, lapinas, beždžionė ar bet kuris kitas – padės nudžiuginti Jūsų vaikučius. Peržvelkite platų „Imdeco“ el. parduotuvės asortimentą ir išrinkite tobulą dovaną. Jame ne tik pliušiniai žaislai internetu, bet ir dėlionės, vaikiški aksesuarai, indai. Norite pasikonsultuoti? Tuomet esame pasiruošę Jums padėti. Mielai atsakysime į rūpimus klausimus, kad išsirinkti būti lengviau.