Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Kolekcija

Kolekcija

SERVIRAVIMO INDAI

Stalo serviravimo indai užkandžiams ir skysčiams | Imdeco

Dairotės stilingų detalių kasdieniams maisto ritualams ar ypatingai progai? Modernūs stalo serviravimo indai papildo namų interjerą, kuriamą charizmą, jaukumą. „Imdeco“ kataloge rasite skirtingo braižo kūrinius, pasižyminčius įdomiais dizaino sprendimais ir aukščiausia kokybe. Toliau mūsų komanda apžvelgia virtualiame kataloge randamus specializuotų indų tipus bei kriterijus, kurie padės pasirinkti jums tinkamiausią versiją. Čia rasite naudingas įžvalgas ir unikalias idėjas saviems namams.

Aktyvūs filtrai

 

Stalo serviravimo indai: 3 pagrindiniai tipai

Specializuotas talpas stilingam maisto pateikimui galima skirti į 3 tipus: skysčiams, užkandžiams ir kasdieniams produktams. Virtualiame mūsų asortimente rasite visus šiuos variantus. Žemiau trumpai apžvelgiame, kuo ypatingas kiekvienas jų bei kaip galite juos panaudoti.

1. Indai skysčių serviravimui

Serviravimo indas skysčiams, žinoma, skiriasi nuo kitų unikalia struktūra ir dizainu. Dažniausiai specializuotose talpose laikomi skysčiai:

 • aliejus,
 • actas,
 • padažai,
 • gaivieji gėrimai,
 • stiprieji gėrimai.

Išskirtiniai dizaino kūriniai skysčiams naudojami tiek kaip nuolatinės talpos kasdienėje buityje, tiek kaip puošnūs akcentai dekoruojant stalus. Pavyzdžiui, įdomios formos „Imdeco“ buteliukai gali būti pasitelkiami kuriant žaismingą šventinių stalų įvaizdį. Juose kur kas originaliau atrodo gėrimai, skysti padažai, aliejų mišiniai. 

Tai universalūs indai stalo serviravimui ir kasdienių produktų laikymui – viskas priklauso nuo jūsų vaizduotės.

2. Serviravimo indai užkandžiams

Įvairiausios lėkštės, dubenėliai bei stikliniai „padėklai“ – kone neatsiejama stilingos dalinimosi maistu idėjos dalis. Beje, ji vis dažniau sutinkama ne tik minint svarbias progas, bet ir kasdienėje rutinoje. Dėmesio vertus indų derinius papildo kokybiško audinio staltiesės, servetėlės, įrankiai, žvakidės, puošnios arba subtilios tortinės.

Rekomenduojame „Imdeco“ kataloge žvalgytis jūsų namų stilistiką atspindinčio gaminio: stiklinio, keramikinio, vienos ar kelių spalvų. Kodėl tai praverčia? Tokiu būdu indai serviravimui bus nuolat praktiškai panaudojami pagal individualų poreikį. Pavyzdžiui:

 • kasdienai: vėlyviems pusryčiams, vaisių, kepinių laikymui, dekoravimui;
 • šventėms: žaismingam skirtingų vieno kąsnio užkandžių pateikimui.

Beje, dėmesys detalėms ir kokybiškam indų dizainui – viena šventinio stalo dekoravimo tendencijų.

Serviravimo indas užkandžiams išsiskiria didesniais matmenimis, todėl siūlome įsivertinti šį kriterijų. Apskritai, dėl šios priežasties užkandžių lėkštes geriau rinktis specializuotame, būtent serviravimui skirtų gaminių kataloge.

3. Talpos stilingam kasdienių produktų laikymui

Stalo serviravimo indai ne visuomet yra tik stalų puošmenos – tai visavertės valgomojo bei virtuvės darbo zonos dekoracijos. Skoningas maisto pateikimas svarbus ne tik serviruojant patį stalą, bet ir laikant kasdienius maisto produktus. Tiesa, tai vienas efektyvių namų puošybos būdų.

Jei dairotės stilingų ir praktiškų akcentų kasdieniam naudojimui, žemiau pateikiame kelis produktus, kuriuos galite perkelti iš neišvaizdžių originalių pakuočių. Stilinguose namuose originaliai serviruojami:

 • duona bei kiti kepiniai,
 • pieno gaminiai,
 • kruopos,
 • cukrus,
 • miltai,
 • prieskoniai,
 • kt.

Siekiame, kad „Imdeco“ kataloge esantys kūriniai būtų ne tik unikalūs, bet ir praktiški. Pavyzdžiui, minimalistinė stiklinė lėkštė sviestui ar indas biriems produktams yra uždari, su elegantišku dangteliu. 

Tinkamiausias serviravimo indas: kaip pasirinkti?

Mūsų komanda sudarė trumpą gidą, kuris padės apsispręsti dėl jums tinkamiausio varianto. Prieš leisdamiesi į detalesnes paieškas „Imdeco“ asortimente, apžvelkite 5 žemiau pateiktus kriterijus.

1) Serviruojamas produktas ir jo unikalios savybės

Kataloge rasite įvairiausius dizaino kūrinius – jie skiriasi tiek savo tekstūromis, tiek formomis. Kalbant apie šias, verta pagalvoti apie tai, ką tiksliai planuojate laikyti specifiniame inde. Žinoma, poreikiai kaskart skirsis, tačiau yra keli aspektai, kuriuos reikėtų įvertinti:

 • lygus paviršius labiau tinka pavienių produktų serviravimui (sumuštiniai, vaisių bokšteliai, pyragėliai, kt.);
 • nelygių kraštų, įmantresnio dizaino induose puošniai atrodo ir gerai laikosi nepretenzingos vaišės (saldumynai, duona, salotos, vaisiai, kt.).

Tiesa, stilingai atrodo keli skirtingų formų serviravimo indai užkandžiams – galite juos derinti ar specialiai parinkti kontrastingas talpas. Taip suteiksite stalui dinamiškumo, sukursite laisvesnį, net kiek eklektišką įvaizdį.

2) Serviruojamo produkto kiekis

Rinkdamiesi visuomet paskaitykite informaciją apie lėkštę – čia rasite informacijos ne tik apie gamybos medžiagas, bet ir matmenis. Serviravimo lėkštė arba indas, atsižvelgiant į gėrybes, turi būti pakankamai talpus, platus. Tam, kad kompozicija atrodytų vizualiai skoningai, svarbu jos neperkrauti. Geriau, jei lėkštėje liks platesnis laisvas kraštas. Šis neturėtų būti apkrautas maisto produktais. 

Naudingas patarimas: įvertinkite, kokie produktai ir keliems žmonėms bus serviruojami. Jei žmonių kiekis didesnis, galite rinktis kelių lėkščių kompoziciją.

3) Kuriama namų ar šventinės zonos stilistika

Žinoma, svarbi ir gaminio išvaizda. Ją pasirinkti kur kas paprasčiau, kai įvertinama namų ar bendra dekoruojamos erdvės stilistika. Norite sukurti minimalistinį įvaizdį? „Imdeco“ kataloge rinkitės storo stiklo kūrinius. Siekiate aplinkai įpūsti skandinaviško jaukumo? Asortimente rasite šviesių, žemės spalvų keramikos dirbinių. 

4) Kompozicijos bei pavieniai akcentai

Neretai tokio tipo dizaino kūriniai naudojami tiek kompozicijose, tiek kaip pavieniai akcentai. Dairotės ypatingo kūrinio? Dėmesį patraukia neeilinės formos, tekstūros, spalvinis raštas. Puikus pavyzdys – mūsų atrinkti nelygių, „garbanotų“ kraštų variantai, stiklo pynės įspaudus imituojantys ar grubesnius įspaudus turintys gaminiai. 

5) Kaip bus naudojama serviravimo lėkštė

Galiausiai, svarbu įvertinti, ar daiktas bus naudojamas kasdien, ar tik tam tikroms progoms. Jei žvalgotės pastarojo, galite rinktis puošnesnes, nebūtinai prie kasdienio namų stiliaus derančias detales. Beje, ruošiantis šventei pravartu pasidairyti ir į specializuotų lėkščių rinkinius ar papildomas detales. Viena jų – indams skirtas specializuotas stovas. Jame indai serviravimui sudedami „bokšto“ principu, tad atsiranda kur kas daugiau vietos ant stalo.

Daugiafunkciai gaminiai – idėjos, kaip sumaniai panaudoti indus serviravimui

Drąsiai sakome – tai investicija ne tik į patogesnius ir stilingesnius maisto ritualus, bet, apskritai, namų interjerą. Meno kūrinius primenantys stalo serviravimo indai užkandžiams yra daugiafunkciai. 

Kelios idėjos, kaip sumaniai pasitelkti naujus pirkinius interjero puošybai. Naudokite šiuos kaip:

 • pavienius dekoro elementus (nebūtinai pripildytus vaišių);
 • žvakides;
 • lėkštes juvelyrikos dirbiniams.

Viskas priklauso nuo kūrybiškumo ir specifinio poreikio – serviravimo lėkštė arba indas virs stilingu pagrindu unikalioms jūsų dekoracijoms.

Turite daugiau klausimų? Užduokite juos el. paštu arba „Imdeco“ socialinių tinklų platformose. Pritrūkote įkvėpimo? Apie skirtingiems namų braižams būdingus bruožus skaitykite mūsų tinklaraščio įrašuose!