LAIKRODŽIAI

Sieniniai laikrodžiai internetu, laikrodžiai namams | Imdeco

Stilingi pastatomi ir sieniniai laikrodžiai namams suteikia išskirtinio žavesio. Be to, kad atrodo patraukliai, jie dar ir pasižymi funkcionalumu, nes leidžia patogiai stebėti laiką, naudotis žadintuvu. Taigi šie namų aksesuarai puikiai tinka mėgstantiems universalumą. Originalaus dizaino pastatomi žadintuvai, šiuolaikiniai modernūs sieniniai laikrodžiai – tai, ką galite rasti plačiame „Imdeco“ asortimente. Peržvelkite jį ir išsirinkite naują savo namų puošmeną.

Aktyvūs filtrai

Laikrodžių tipai

 

Laikrodžiai – vienas seniausių išradimų. Manoma, kad Europoje jie atsirado dar 1300-ųjų pradžioje. Bėgant metams pasikeitė tiek analoginių laikrodžių išvaizda, tiek funkcionalumas, tačiau jie išliko svarbūs iki šiol. Nors dabar turime įvairių alternatyvų, tokių kaip elektroniniai, mobiliųjų telefonų ar išmanieji laikrodžiai, laikrodžiai namams vis dar populiarūs. Taigi kokie pagrindiniai jų tipai?

 

Sieniniai laikrodžiai

 

Pakabinami laikrodžiai ant sienos yra labiausiai paplitę ir dažniausiai naudojami namuose bei biuruose. Jie itin patogūs, nes pažvelgus į viršų galima lengvai patikrinti laiką iš bet kurios kambario vietos. Tiesa, tai toli gražu ne vienintelis tokių aksesuarų privalumas. Dekoratyviniai sieniniai laikrodžiai papuošia erdvę, todėl yra puiki interjero detalė

Jūsų namuose yra siena, kuri atrodo pernelyg tuščia? Laikrodis ant sienos gali padėti išspręsti šią problemą. Priderinkite jį prie kitų kambario elementų ir sukurkite harmoningą įvaizdį. „Imdeco“ asortimente – stilingi sieniniai laikrodžiai internetu, pritaikyti įvairiems skoniams. Taigi išsirinkite savąjį jau dabar. 

 

Sieninių laikrodžių dydžiai

 

Laikrodžiai ant sienos gali būti įvairių dydžių: maži (maždaug iki 30 cm skersmens), vidutiniai (iki 60 cm), dideli (iki 81 cm) ir labai dideli (nuo 84 cm ir daugiau). Pirmieji puikiai tinka mažesnėse erdvėse arba ant mažesnių sienų. Jie neužima daug vietos, padeda sukurti skoningą ir neperpildytą interjerą. Vidutinio dydžio laikrodžiai sieniniai tinka įvairiuose kambariuose, todėl yra vieni universaliausių. Didelį tokių laikrodžių pasirinkimą galite rasti ir „Imdeco“ el. parduotuvėje. Asortimente yra skirtingo skersmens vidutinio dydžio laikrodžių: 40, 45 arba 60 cm. 

Dideli sieniniai laikrodžiai idealiai tinka erdviose patalpose. Jie leidžia sukurti išskirtinį kambario įvaizdį su drąsiu pareiškimu ant sienos. Na, o labai didelis sieninis laikrodis gali užimti netgi didžiąją sienos dalį. Todėl geriausia prie jo nederinti jokių papildomų dekoracijų. 

 

Žadintuvai

 

Žadintuvas – tai mažas, laisvai pastatomas laikrodis, turintis garso signalą. Nors pirminė tokio aksesuaro funkcija yra pažadinti žmogų, jis gali būti naudojamas ir kaip dekoracija, pavyzdžiui, miegamajame, ant naktinės spintelės. „Imdeco“ asortimente gausu originalaus dizaino žadintuvų. Papuoškite jais savo miegamąjį, sukurdami abejingų nepaliekantį įvaizdį. Prabangių formų ir spalvų laikrodžiai leis susikurti karališką poilsio erdvę. Na, o esant poreikiui galėsite pasinaudoti ir žadintuvo funkcija. Ji labai pravers tiems, kurie nenori miegamajame laikyti telefono.

 

Stalinių žadintuvų dydžiai

 

Staliniai žadintuvai taip pat gali būti skirtingų dydžių: 9,5, 10 ar net 21 cm skersmens. Pasirinkimą lemia pagrindo, ant kurio planuojama juos laikyti, dydis. Jeigu žadintuvą planuojate padėti ant naktinio staliuko prie lovos, rinkitės mažesnį aksesuarą, o jei ant komodos – didesnį.

Įsigykite sau patinkantį laikrodį internetu – tai patogu ir greita. Papuoškite savo namus praktiška ir stilinga detale. Nežinote, kaip išsirinkti tinkamiausią? Tuomet skaitykite toliau. Turime Jums paruošę keletą naudingų patarimų.

 

Kaip išsirinkti laikrodį namams?

 

Laikrodžių pasirinkimas šiandien išties platus. Iš vienos pusės tai didelis privalumas, nes galima rasti asmeninį skonį geriausiai atitinkantį aksesuarą. Tačiau nežinant, ko tiksliai norima, paieškos gali užtrukti ilgiau. Taigi ką reikėtų padaryti ieškant tobulo laikrodžio namams?

 

Raskite tinkamą vietą

 

Ieškodami geriausios vietos sieniniam laikrodžiui, apsvarstykite, kur dažniausiai žiūrėtumėte norėdami patikrinti laiką. Tikėtina, kad, pavyzdžiui, sėdėdami ant sofos nežiūrėsite sau už nugaros. Tai bus tiesiog nepatogu ir greitai pradės erzinti. Tam, kad nuspręstumėte, kuri kambario siena labiausiai tinka pakabinamam laikrodžiui, įvertinkite ją iš įvairių vietų ir pozicijų tiek stovėdami, tiek sėdėdami. 

Tokio aksesuaro paprastai nerekomenduojama kabinti šalia lango ar durų, nes ryški saulės šviesa gali apsunkinti matomumą. Ieškodami laikrodžiui tinkamiausios vietos nepamirškite atsižvelgti ir į kambario estetiką. Įvertinkite, ar pasirinktas aksesuaras ten tikrai derės, pavyzdžiui, neužims per daug arba per mažai vietos, nesilies su kitais ant sienos esančiais daiktais ir panašiai. 

Išrinkti vietą žadintuvui dažniausiai būna lengviau, nes jo nereikia niekur kabinti. Paprastai šiam aksesuarui kuo puikiausiai tinka naktinė spintelė arba staliukas šalia lovos. Jeigu žadintuvą norisi naudoti tik kaip interjero detalę, jį galima padėti ir kitoje kambario vietoje, toliau nuo lovos. Bene svarbiausia, kad paviršius ant kurio bus dedamas šis aksesuaras nebūtų perkrautas.

 

Įvertinkite laikrodžio dydį

 

Prieš įsigyjant pakabinamą laikrodį gali būti naudinga išmatuoti sieną, ant kurios planuojate jį naudoti. Tai padės lengviau suvokti, kokio dydžio aksesuaro Jums reikia. Nors įmanoma tai įvertinti ir „iš akies“, tokiu būdu lengviau suklysti. Taigi siekiant išvengti klaidos, geriau atlikti matavimus. 

Jeigu patalpa yra pakankamai maža, didelis laikrodis greičiausiai nebus tinkamiausias pasirinkimas, nebent planuojama laikytis tam tikros temos. Bene labiausiai tokiu atveju tiks mažesnis laikrodis (iki 30 cm skersmens). Jis vizualiai neapkraus jau ir taip nedidelės patalpos. Erdviame kambaryje galima drąsiai naudoti ir didesnį laikrodį. Tiesa, tiek vienu, tiek kitu atveju vertėtų atsižvelgti ne tik į patalpos, bet ir sienos matmenis. 

Svarstant laikrodžio dydį, derėtų įvertinti ir jo ciferblatą. Tai svarbu tiek dėl funkcijos, tiek dėl estetikos. Jei į laikrodį planuojama žiūrėti iš toli, rekomenduojama rinktis didesnį ciferblatą, o jei iš arti – mažesnį. Ciferblato dydį reikėtų derinti ir prie kambario įvaizdžio: jeigu interjere vyrauja smulkios detalės, geriau rinktis mažesnį, o jei stambios – didesnį. Tiesa, jei norima pašalinti tam tikrą disbalansą, šia taisykle galima iš nesivadovauti.

Staliniai žadintuvai taip pat gali būti skirtingų dydžių. Kaip jau minėjome anksčiau, pasirinkimą lemia pagrindo, ant kurio planuojama laikyti tokį aksesuarą, matmenys. Taigi nepamirškite jų įvertinti.

 

Atsižvelkite į interjero stilių

 

Rinkdamiesi laikrodį būtinai pagalvokite, kokį kambario įvaizdį norite sukurti: modernų, klasikinį, prabangų, minimalistinį ar kitą. Taip bus lengviau nuspręsti, koks aksesuaras Jums tinkamiausias. „Imdeco“ asortimente gausu įvairaus stiliaus tiek sieninių laikrodžių, tiek pastatomų žadintuvų. Kiekviena detalė juose tobulai suderinta. Taigi įsigiję tokį aksesuarą tikrai nenusivilsite. Nesvarbu, Jus domina retro stiliaus, minimalistinis, prabangus ar modernus sieninis laikrodis, „Imdeco“ el. parduotuvėje galite rasti tai, ko reikia. 

Ieškote kažko itin originalaus? Tuomet Jūsų dėmesį gali patraukti mėnulio formos tylus sieninis laikrodis. Norite aiškiai matyti valandas žiūrėdami net iš kito kambario? Tuomet apsvarstykite galimybę įsigyti juodos spalvos pakabinamą laikrodį su auksinės spalvos ciferblatu. 

Rinktis tikrai yra iš ko – tereikia tam skirti pakankamai laiko. Kurkite savo namų įvaizdį, pasitelkdami aukštos kokybės aksesuarus. Prabangūs laikrodžiai ant sienos ar pastatomi žadintuvai gali padėti išpildyti Jūsų interjero viziją!