Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Gamintojas

Gamintojas

Dizainas

Dizainas

KOSMETINĖS

Kosmetinės internetu, moteriškos, vyriškos kosmetinės | Imdeco

Kosmetinė – praktiškas ir stilingas aksesuaras, galintis praversti įvairiais gyvenimo atvejais. Ieškote tokios sau, o gal norite ją kažkam padovanoti? Plačiame „Imdeco“ asortimente galite rasti platų tiek vyrams, tiek moterims skirtų kosmetinių pasirinkimą. Taigi kviečiame apsižvalgyti ir išsirinkti sau labiausiai patinkančią. 

Aktyvūs filtrai

Vyriškos kosmetinės

 

Įprasta, kad kosmetines dažniausiai naudoja moterys, tačiau jos labai praverčia ir vyrams. Patrauklaus dizaino aksesuaras leidžia patogiai susidėti reikalingiausias kosmetikos priemones bei higienos reikmenis: dezodorantą, veido kremą, skustuvą, dantų šepetėlį, pastą ir kita. 

Vyriška kosmetinė gali būti naudojama tiek kasdien, tiek keliaujant. Pirmuoju atveju ji padeda palaikyti tvarką vonios lentynoje ar stalčiuje, nes pagrindinės kosmetikos priemonės laikomos kartu, todėl neišsimėto. Be to, visos jos būna po ranka, todėl nereikia gaišti laiko ieškant tam tikro daikto. 

Vyriškos kelioninės kosmetinės leidžia kartu su savimi pasiimti reikalingiausias higienos priemones. Jos neužima daug vietos, todėl laisvai telpa tiek lagamine, tiek kuprinėje, tiek krepšyje. Naudodami tokį aksesuarą būsite tikri, kad kosmetikos priemonės nepabirs po visą krepšį ir nereikės kiekvienos ieškoti atskirai. Vyriška kelioninė kosmetinė – praktiškas pasirinkimas daug keliaujantiems. Taigi jei esate vieni iš tokių, neabejojame, kad tikrai nenusivilsite šiuo pirkiniu.

„Imdeco“ asortimente esančios vyriškos kosmetinės internetu pasižymi stilinga, laikui nepavaldžia išvaizda. Nesvarbu, ar ieškote tokio aksesuaro sau, ar norite įteikti kaip dovaną – jis džiugins ne vienerius metus. Kosmetinės vyrams, pasiūtos iš rudos spalvos odos pakaito, atrodo labai prabangiai ir solidžiai. Taigi, be to, kad leidžia patogiai susidėti įvairius daiktus, jos dar ir gali tapti patrauklia įvaizdžio detale. 

 

Moteriškos kosmetinės

 

Kosmetinės moterims išsiskiria dizainų gausa, todėl lengvai rasite sau labiausiai patinkančią. Ieškote kažko paprasto ir praktiško? Tuomet Jums turėtų patikti moteriškos kosmetinės internetu, pasiūtos iš aukštos kokybės poliesterio, kuris atsparus vandeniui. Ši medžiaga padeda užtikrinti, kad tiek viduje, tiek išorėje esantys daiktai visada išliktų saugūs. 

Pailgos formos krepšeliai kuo puikiausiai tinka įvairioms kosmetikos priemonėms ir higienos reikmenims: lūpų pieštukui, blakstienų tušui, rankų ar veido kremui, skustuvui, dezodorantui, taip pat daugeliui kitų daiktų, kurių gali prireikti tiek kasdien, tiek keliaujant. 

„Imdeco“ asortimente galite rasti įvairių dydžių kosmetinių, pagamintų iš poliesterio. Jų matmenys:

  • 21 x 10 x 7 cm (mažos);
  • 26 x 18 x 13,5 cm (vidutinės);
  • 28 x 10 x 25 cm (didelės).

Maža moteriška kosmetinė puikus pasirinkimas kasdienai. Ji turi plokščią vidinę kišenę su užtrauktuku ir dvi paprastas. Tokia kosmetinė neužima daug vietos, todėl ją patogu nešioti su savimi rankinėje arba kuprinėje. Vidutinio dydžio krepšys labai praverčia keliaujant, kuomet reikia pasiimti daugiau daiktų. Jis turi metalinį rėmą, todėl yra pakankamai tvirtas. Papildomo patogumo suteikia kišenė su užtrauktuku ir rankinis dirželis. 

Didelės kosmetinės naudingos ilgesnių kelionių metu, taip pat turint kūdikį. Išskleidžiamas krepšys leidžia patogiai susidėti daug įvairaus dydžio kosmetikos ir higienos priemonių. Jis turi net keturis vidinius skyrelius ir dvi kišenėles su užtrauktukais. Dažnai keliaujate ir mėgstate su savimi pasiimti įvairių daiktų? Tuomet Jūsų dėmesio vertos ir kelioninės kuprinės. Spauskite ant nuorodos ir išsirinkite sau patinkančią jau dabar.

Moteriškos kosmetinės-rankinės, pasiūtos iš odos pakaitalo, idealiai tinka mėgstančioms elegantiškas įvaizdžio detales. Iš išorės jos atrodo kaip rankinės, o viduje turi daug pailgų skyrelių, skirtų kosmetikos priemonėms. Tokios kosmetinės moterims atrodo labai stilingai, todėl yra itin mėgstamos. Be to, jos gali būti įvairių spalvų ir raštų. Taigi rinktis tikrai yra iš ko. 

Išsirinkite praktišką, patrauklaus dizaino kosmetinę iš „Imdeco“ el. parduotuvės asortimento. Pasirūpinkite, kad tiek kasdien, tiek kelionių metu Jūsų kosmetikos priemonės ir higienos reikmenys būtų laikomi tvarkingai vienoje vietoje.