STALTIESĖS

Staltiesės internetu, kokybiškos staltiesės patrauklia kaina | Imdeco

Staltiesė – puošni ir praktiška namų interjero detalė. Ji itin praverčia, kai norima sukurti patrauklią aplinką šventinių pietų ar vakarienės metu. Tinkamo stiliaus staltieses galima pritaikyti ir kasdienai. Į ką atkreipti dėmesį jas renkantis, norint sukurti ne tik estetišką, bet ir patogią namų ar kitą aplinką?

 

Aktyvūs filtrai

Įvertinkite staltiesės paskirtį

Šios interjero detalės paskirtis lemia jos stiliaus, medžiagos ir matmenų pasirinkimą. Dažniausiai staltiesės naudojamos:

Kasdienai. Tuomet rekomenduojama rinktis lengvai prižiūrimo audinio, mažesnes staltieses internetu (jų kraštai, krentantys nuo stalo, turėtų siekti maždaug 20 cm).

Šventėms. Priklausomai nuo kuriamo įvaizdžio, galima įsigyti subtiliai atrodančias arba temines, puošniais raštais dekoruotas staltieses. Jų audinių pasirinkimas labai platus, todėl asmeniškai tinkamiausią variantą gali atrasti net ir patys išrankiausi. Šventiniam įvaizdžiui sukurti galima naudoti ir didesnes staltieses (nuo stalo krentančių kraštų ilgis – apie 25–40 cm).

Plačiame „Imdeco“ asortimente galite rasti tiek klasikinio, tiek minimalistinio stiliaus staltiesių, pritaikytų skirtingiems interjero įvaizdžiams.

Atkreipkite dėmesį į stalo matmenis

Prieš įsigyjant naują staltiesę, pirmiausia reikėtų išmatuoti stalviršį. Procesas skiriasi priklausomai nuo jo formos:

stačiakampio – matuojamas stalviršio ilgis ir plotis;

ovalo – matuojamas stalviršio skersmuo.

Tuomet nusprendžiama, kokio ilgio staltiesės kraštų norima. Įprastai jis svyruoja nuo 20 iki 40 cm.

Pasirinkite norimą formą

Stačiakampiams stalams patariama naudoti tokios pat formos staltieses. Kartais, pavyzdžiui, derinant du skirtingus audinius, ant tokių stalų naudojamos ir ovalo formos staltiesės.

Kvadratiniams stalams labiausiai tinka kvadratinės arba apvalios staltiesės.

Ovalūs stalai dažniausiai dengiami tokios pat arba stačiakampio formos staltiesėmis.

Apvaliam stalui naudojama apvalios formos staltiesė.

Išsirinkite medžiagą

Kasdienai skirtų staltiesių audiniai pasižymi lengva priežiūra. Štai pagrindiniai iš jų:

Sintetinis. Poliesterio audinį lengva išplauti, nes jis ne taip sugeria dėmes, jos mažiau išsiplečia. Tokios staltiesės gerai išlaiko savo formą, išskalbus nesusitraukia, išlaiko patrauklią išvaizdą. Tačiau svarbu įvertinti tai, kad sintetiniai audiniai yra labai degūs, todėl deginant ant uždengto stalo žvakę, reikėtų ją atidžiai stebėti.

Teflono. Tai modernus, higieniškas, atsparus vandeniui ir ugniai audinys. Jo pagrindas – medvilnė, įmirkyta teflonu.

Šventiniam įvaizdžiui sukurti rekomenduojama rinktis staltieses internetu iš natūralių audinių:

Medvilnės. Iš tokio audinio pasiūtas baltas staltieses galima skalbti pakankamai aukštoje temperatūroje (virinti), tačiau spalvotas – ne aukštesnėje nei 60 oC. Tam, kad medvilninė staltiesė patraukliai atrodytų ant stalo, jos kraštai turėtų būti ilgesni (pvz., 40 cm).

Lino ir medvilnės derinys. Tai natūralus, gerai „kvėpuojantis“ pluoštas. Linas pasižymi antibakterinėmis ir hipoalerginėmis savybėmis. Medvilnė suteikia minkštumo ir švelnumo. Tokio audinio staltiesės puikiai tinka tuomet, kai norima sukurti natūralų ar tradicinį įvaizdį. Jų audinys yra pakankamai tankus ir patvarus. Staltiesė iš lino ir medvilnės derinio pasižymi solidžia ir stilinga išvaizda. Iškalbus (ne aukštesnėje nei 30 oC temperatūroje), rekomenduojama tokios staltiesės neperdžiovinti – tada išlyginti ją bus kur kas lengviau.

Pasirinkus tinkamo audinio staltiesę, galima sukurti ne tik estetišką, bet ir praktišką svetainės, virtuvės ar valgomojo įvaizdį.

Apsvarstykite spalvą ir dizainą

Tai dar du svarbūs kriterijai renkantis staltieses internetu. Pasirinkimas dažniausiai priklauso nuo:

asmeninio skonio,

interjere vyraujančios spalvų schemos,

norimo sukurti įvaizdžio (pavyzdžiui, ryškaus arba subtilaus).

Staltieses galima derinti su kitais kambaryje esančiais tekstilės gaminiais, tokiais kaip užuolaidos, baldų apmušalai, servetėlės ir panašiai. Taip sukursite vientisą ir skoningai atrodančią visumą.

Ieškant patraukliausio ir praktiškiausio staltiesės dizaino, verta pasinaudoti šiais patarimais:

Jei staltiesė jums bus reikalinga kiekvieną dieną, rekomenduojama rinktis universalaus modelio, spalvos ir rašto audinį. Jį lengva derinti įvairaus stiliaus interjere, be to, tokia interjero detalė ne taip greitai pabosta.

Kuriantiems šventinę erdvę patariama rinktis klasikinių spalvų audinius: baltus, kreminius, smėlinius, pilkus. Jei norisi kažko ryškesnio, puikiai tinka tokie prabangūs tonai kaip smaragdiniai, tamsiai mėlyni, violetiniai ar raudonojo vyno.

Sukurkite estetišką ir komfortišką svetainės, valgomojo ar virtuvės erdvę pasitelkdami stilingas staltieses internetu. Peržvelkite platų „Imdeco“ asortimentą ir išsirinkite asmeninius kriterijus labiausiai atitinkančią interjero detalę, o mes pasirūpinsime greitu, patogiu pristatymu. Jei turite klausimų, nedvejodami kreipkitės – esame pasiruošė Jums padėti.