KALĖDINĖS LEMPUTĖS

Kalėdinės lemputės internetu | Imdeco

Kalėdos – vienos iš laukiamiausių metų švenčių. Joms artėjant, daugelis pradeda rūpintis įvairiomis namų dekoracijomis. Šiais laikais jų pasirinkimas neįtikėtinai platus: nuo smulkių eglutės žaisliukų iki pakankamai masyvių papuošimų. Svajojate apie ypač jaukų namų įvaizdį? Tuomet šviečiančios kalėdinės girliandos internetu gali būti idealus variantas. Skaitykite ir sužinokite daugiau apie šių dekoracijų privalumus.

Aktyvūs filtrai

 

Kalėdų lemputės pritaikytos įvairiems skoniams

Vienas iš pirmųjų šių papuošimų privalumų – didelė įvairovė. Skirtingų dydžių, formų ir spalvų kalėdinės lemputės internetu leidžia sukurti ypatingą namų įvaizdį. Klasikos mėgėjams rekomenduojame rinktis vienspalves šviečiančias girliandas. Jos pasižymi universalia išvaizda, todėl yra lengvai priderinamos įvairaus stiliaus interjeruose ir eksterjeruose. Tiems, kurie nori sukurti žaismingą šventinį dekorą, puikiai tinka įvairiaspalvių lempučių girliandos.

Priklausomai nuo efekto, kurį norite išgauti, galite pasitelkti atitinkamo atspalvio dekoracijas. Pavyzdžiui, gelsvos lemputės sukuria šiltesnę atmosferą, baltos arba melsvos – šaltesnę. Tiek vienas, tiek kitas apšvietimas atrodo labai šventiškai ir jaukiai.

Kaip jau buvo užsiminta prieš tai, girliandos skiriasi ne tik savo spalvomis, bet ir formomis bei dydžiais. Tiek kalėdinės lauko lemputės, tiek skirtos naudojimui patalpoje gali būti apvalios arba smailėjančios, taip pat mažesnės arba didesnės.

 

Plačios dekoracijų panaudojimo galimybės

Šviečiančios kalėdinės girliandos gali būti pritaikomos įvairiose namų vietose – tiek viduje, tiek lauke. Tai dar vienas didelis šių dekoracijų privalumas. Tokiomis lemputėmis galima papuošti:

  • eglutę,
  • langus,
  • baldus,
  • namo išorę,
  • tvorą ar kt.

Priklausomai nuo to, kur planuojate naudoti šiuos papuošimus, pasirinkite atitinkamą jų tipą. Kalėdinės lauko girliandos yra apsaugotos nuo išorinių veiksnių, tokių kaip lietus ar sniegas. Tai užtikrina saugų jų naudojimą ir ilgaamžiškumą. Paprastos kalėdinės lemputės nėra tokios atsparios. Todėl jomis nerekomenduojama puošti pastato išorės ar kitų lauke esančių objektų.

 

Kaip išsirinkti kalėdines girliandas?

Rinkdamiesi šias dekoracijas pirmiausia nuspręskite, kokio ilgio laido reikia. Šis aspektas ypač svarbus perkant fasadui skirtas girliandas. Priklausomai nuo to, kur planuojama jas kabinti (ant langų, durų ar kitur), prieš tai reikėtų išmatuoti atitinkamas pastato dalis.

Namo išorės puošimui labai dažnai naudojamos girliandos varvekliai. Jie gali būti kabinami aplink visą namą arba tik jo dalį ant stogo pakalimų. Paprastos LED kalėdinės lemputės puikiai tinka langams, durims, terasai ar turėklams išryškinti.

Didelių langų dekorui ypač tinka ir girliandų užuolaidos. Šio tipo papuošimai labai patraukliai dera ir lauke, pavyzdžiui, prie įėjimo į namą. Iš jų galima sukurti tarsi tikras užuolaidas. 

Eglutei ir kitiems augalams papuošti labiausiai tinka įprastos Kalėdų lemputės. Lauko objektų, tokių kaip terasa, tvora ar langai, dekoravimui galima panaudoti masyvesnius burbulus.

Rinkdamiesi tokius kalėdinius papuošimus, būtinai įvertinkite, ar šalia bus elektros lizdas. Jei jo nėra, patariame rinktis lemputes su baterijomis. Taupote elektros energiją ir ieškote ekologiško sprendimo? Tuomet Jūsų dėmesio vertos LED kalėdinės girliandos internetu.

 

Kalėdinės LED lemputės

Tai vienas iš populiariausių pasirinkimų šiuo metu. Girliandos su LED lemputėmis pasižymi ne tik spalvų, bet ir funkcijų gausa. Todėl jos suteikia itin plačias dekoravimo galimybes. Jeigu ieškote kažko šiuolaikiško, spalvą keičiančios LED lemputės kalėdinės gali būti tobulas pasirinkimas Jums.

Rinkdamiesi girliandas būtinai pasidomėkite, ar jos yra sertifikuotos. Ant pakuotės turėtų būti CE ženklas, nurodantis, kad prekė atitinka nustatytus saugos reikalavimus. Taip pat atkreipkite dėmesį į lempučių skaičių. Dažniausiai jis priklauso nuo girliandos laido ilgio. Mažiau lempučių turinčios ir trumpesnės kalėdinės lemputės internetu dažniausiai būna pigesnės.

Itin nedaug elektros naudojančios LED girliandos praverčia ne tik ruošiantis Kalėdoms. Jos gali būti naudojamos ir kitais sezonais. Pavyzdžiui, vasarą tokiomis lemputėmis galite papuošti terasą. Taip sukursite ypač patrauklią aplinką. Taigi sutemus galėsite jaukiai leisti laiką lauke su artimaisiais.

Jau pradėjote ruoštis vienoms iš gražiausių metų švenčių? Kalėdinės lemputės padės sukurti patrauklų tiek namų vidaus, tiek jų išorės dekorą. Peržvelkite platų „Imdeco“ asortimentą ir užsisakykite norimas prekes internetu. Jeigu iškilo klausimų ir norite pasikonsultuoti, esame pasiruošę Jums padėti. Mielai suteiksime visą dominančią informaciją ir padėsime apsispręsti. Pasiruoškite Kalėdoms neišeidami iš namų.